293 Shares 4755 views

Kilka wskazówek na temat dodawania zdjęć do "kolegów z klasy"

Jak dodać zdjęcie do Odnoklassniki? Dla starszych stron, którzy już znają to jako pięć palców, nie będzie to trudne. Ale nowi przybysze mogą wciąż zagubić się w obrębie popularnej sieci społecznościowej. W rzeczywistości procedura ta jest dość prosta, a użytkownik może sobie z tym poradzić.

Jak dodać zdjęcie do Odnoklassniki?

Na początek wymagane zdjęcia powinny być już na Twoim komputerze i musisz wiedzieć, z jakiego folderu są. Możesz też po prostu je przenieść na pulpit. W tym celu otwórz folder ze zdjęciem i przeciągnij go myszą.

Teraz przejdźmy na Twoją stronę i zacznij rozumieć, jak przesyłać zdjęcia do "kolegów z klasy". Można to zrobić na dwa sposoby. Faktem jest, że wszystkie zdjęcia dzielą się na osobiste zdjęcia i zdjęcia z utworzonych albumów.

Metoda # 1. Jeśli dodasz osobiste zdjęcia

Na swojej stronie po lewej stronie przejdź do sekcji "Dodaj zdjęcie osobiste". Przed otwarciem okna z folderami na komputerze znajdź potrzebne zdjęcie, zaznacz je i kliknij przycisk "Otwórz".

Następnie zdjęcia zostaną przesłane do serwera, a następnie automatycznie przejdź do sekcji "Oznacz znajomych i dodaj opis". Tam możesz podpisać swoje zdjęcie i zaznaczyć tych, którzy są na nim.

Nawiasem mówiąc, możesz później swobodnie edytować podpisy i znaki. I jeszcze jedno: z sekcji "Zdjęcia osobiste" umieszczone są zdjęcia na stronie głównej, z tego nie można tworzyć albumów.

Numer metody 2. Jak dodać zdjęcie do "kolegów z klasy" w sekcji "Albumy zdjęć"?

Na stronie głównej pod Twoim nazwiskiem (może być tylko imię lub cokolwiek, cokolwiek) jest linia z sekcjami. Przejdź do sekcji "Zdjęcia". Tutaj możesz dodać osobiste zdjęcia i tworzyć własne albumy.

Jeśli chcesz utworzyć album, kliknij na "Albumy zdjęć", a następnie na ikonę "Utwórz album zdjęć". Zanim znajdziesz się w oknie, w którym możesz wpisać imię i oznaczyć osoby, które mogą je wyświetlić. Kliknij przycisk "Zapisz" i dodaj wymagane zdjęcia, tak jak opisano wcześniej.

Nie tak dawno temu można było dodać film do Odnoklassniki. Zasadniczo można było to zrobić wcześniej, ale trzeba było umieścić plik wideo na innym zasobie (specjalnie do tego przeznaczone), a do Odnoklassniki dodano tylko łącze do tego pliku, a możliwość przeglądania została zapisana.

Teraz jest to znacznie łatwiejsze. Na swojej stronie u góry znajdziesz gruby pomarańczowy pasek z wymienionych sekcji, przejdź do sekcji "Wideo". Na otwartej stronie w lewym górnym rogu kliknij przycisk "Dodaj film". Pojawi się okno, w którym należy wybrać żądany film, podświetlić go i kliknąć na przycisk "Otwórz". W następnym oknie nadaj plik tytuł, opis, wstaw słowa kluczowe i kliknij przycisk "Zapisz". Plik wideo zostanie przesłany na serwer. Teraz możesz go zobaczyć w sekcji "Mój film wideo", który znajdziesz po lewej stronie pod przyciskiem "Dodaj film".

To są wszystkie odpowiedzi na pytanie, jak dodawać zdjęcia do "kolegów z klasy", a także wideo. Wszystko jest całkiem proste, a do tego nie potrzeba specjalnej wiedzy, trzeba to zrobić tylko raz. Przy okazji, w ten sam sposób można dodać interesujące lub śmieszne zdjęcia i tworzyć albumy z nimi, na przykład gratulacje. Następnie uczcić ich przyjaciół na jednej z kart, gratulując im w ten sposób z Nowym Rokiem lub Urodzinami.