451 Shares 8067 views

Co to jest konto „Google” i jak go stworzyć? Google

Trudno jest wyobrazić sobie nowoczesną użytkownika Internetu bez konieczności tuzina różnych kont. przechowywanie danych i zarządzanie odbywa się poprzez specjalne. Są one zobowiązane do poczty, komunikatorów, portali społecznościowych i wiele innych usług. Jednym z najbardziej funkcjonalnych i przydatnych kont może być konto Google.


Co to jest konto „Google”?

Konto „Google” jak każdy inny, to osobista strona. Przechowuje metadanych informacji o profilach społecznościowych i treści internetowych, które chcesz zachować. To konto umożliwia dokonywanie zakupów w internecie, szukać różnych informacji i tak dalej. Ogrom tej listy zależy wyłącznie od rodzaju usług i możliwości oferowanych przez firmę, z której zarejestrowany. Jedną z najbardziej przydatnych i niezbędnych konta jest „Google”. Firma, znana na całym świecie dzięki swojej wyszukiwarce, dziś oferuje szeroki zakres usług i posiada wiele ciekawych usług. Aby uzyskać do nich dostęp wystarczy wejście do „Google” -akkaunt. Na to i będą mówić bardziej szczegółowo.

Jak utworzyć konto „Google”?

W celu utworzenia konta „Google”, musisz odwiedzić jedną z usług firmy i znajduje się przycisk „Enter”. Używając go, można zakończyć proces rejestracji. Procedura ta nie zajmuje dużo czasu. Reprezentuje formularz rejestracyjny uzupełnianego:

  1. Imię i nazwisko.
  2. użytkownik nick (login).
  3. Hasło.
  4. Data urodzenia.
  5. Telefon komórkowy. Jest to konieczne dla ochrony i regeneracji.
  6. Alternatywny adres e-mail (jeśli są dostępne).
  7. CAPTCHA. należy wprowadzić kod, który potwierdzi, że nie jesteś robotem.
  8. I nie zapomnij umieścić kleszcza, co potwierdza fakt, że zapoznał się z warunkami użytkowania i zgadzam się z polityką firmy.

Imię i nazwisko może być cokolwiek. Opcjonalnie, aby to było prawdziwe dane. Nazwa użytkownika będzie również Twój adres e-mail (o tym później). Hasło będzie używane do logowania na bieżąco. Tak to pamiętam. Telefon komórkowy należy określić realne, ponieważ Google może wymagać weryfikacji, a także przywrócić usunięte konto „Google”. Należy również określić dodatkowy adres e-mail. Niekoniecznie, że to pudełko „Google”. Rejestracja konta jest kompletna. Z pozostałych ustępów problemy powinny się pojawić.

Możliwości i obsługiwane usługi

Odpowiadając na pytanie, jakie jest twoje konto „Google”, użytkownicy odnoszą się do różnych usług. Po tym wszystkim, istnieje tak wiele firm, które nie liczą. Każdy znajdzie co najmniej jeden powód do takiego konta. Jest nie tylko jednym z najbardziej popularnych usług e-mail na świecie, ale także ogromnej bazy filmów, sklepu z aplikacjami dla „Android” i wiele innych przydatnych usług. Wybierz się do których konieczne byłoby, aby utworzyć konto „Google”.

poczta

Z pewnością każdy z was zauważył, adresy e-mail z końcówką @ gmail.com. Usługa jest przypisany do firmy „Google”. Jest to jeden z najbardziej popularnych na świecie. adres pocztowy zostanie utworzony automatycznie, kiedy dokładnie będą one zarejestrować się na żadnej z usług „Google”. Tak, nawet jeśli masz zarejestrowany na YouTube, będziesz nadal pole Google dostać. Poczta obsługuje push-powiadomienie na urządzeniach mobilnych, czytać raporty, możliwość powrotu list i wysłał wiele innych firm klientów e-mail.

YouTube, Muzyka

„Google” firma jest nierozerwalnie związana z ogromnej bazy danych treści multimedialnych w sieci. Znany serwis YouTube własnością Google. I do zakończenia prac wymaga od nich odpowiedzialności. Konto „Google” pozwala zapisać wideo, budować osobiste poglądy oparte na taśmie, a także dodawać własne filmy.

Innym mniej znanych, ale równie ważna jest usługa Google Play Music – olbrzymia baza utworów prawnych (ponad trzydzieści milionów) dostępnych dla transmisji w zaledwie 189 rubli miesięcznie. Konto jest wymagane dla działania serwisu i przesłać swoją kolekcję. Suknie muszą tworzyć kolekcje, zapisywanie muzyki w osobistej bibliotece i offline. Oblicza się go za pomocą usługi Portfel Google. Ten system zarządzania płatniczych i kredytowych kart.

Google Play i "Android"

Dobrze wiadomo, że wszyscy użytkownicy Androida „” app store gry rynkowej również wymaga posiadania konta. Konto „Google Play” pozwala na zarządzanie danymi w telefonie lub komputerze Chromebook, ich kopii zapasowych i synchronizacji z różnymi urządzeniami. Ponadto, zanim użytkownik otwiera dostęp do ogromnej kolekcji oprogramowania dla systemów operacyjnych. Wszystkie aplikacje, które można zobaczyć na urządzeniach, które są dystrybuowane za pośrednictwem Google Play Market. Podobnie jak w przypadku muzyki, można kupić aplikację za pomocą Google Wallet.

Organizator, przechowywanie i mapy

Wśród usług znajdują się również mniejsze, ale przydatny. Na przykład kalendarz. Jeśli chcesz zachować kontrolę nad harmonogramem i mieć do niego dostęp na każdej platformie, konto „Google” został stworzony właśnie dla Ciebie. Przypomnienia i Notatki są synchronizowane z kontem. Dla tych możliwości spełnia Google Keep usługi.

Aby zapisać ważne informacje i pliki z Dysku Google – idealny „chmurze” dysku twardego. On jest w stanie zastąpić dowolną inną podobną usługę. W „Google” nie oszczędził i albumy fotograficzne. Twoje wspomnienia są zatrzymani w chmurze. Więc jeśli pytasz co konto „Google”, można bezpiecznie powiedzieć, że to jest twój osobisty plik i wirtualny dysk twardy.

Inną popularną usługą jest mapa. Wykorzystywać je dosłownie cały świat. Firma posiada ogromną bazę całego świata, zdjęcia satelitarne, informacje o ruchu drogowym i wiele innych. Wszystko to jest dostępne bez rachunku „Google”. Ale obecność rachunku zapewni bardziej istotnych informacji (najbliższa kawiarnia, tankowanie i tak dalej) i zapisywać ważne miejsca.

Google+

Wśród wszystkich tych usług i nienazwany utraconych innego – sieci społecznościowej „Google +”. Dość ciekawe na pierwszy rzut oka projektu. Ale nie znalazł popularność z dużą publicznością, po prostu nie może konkurować z Facebook i Twitter. „Google +” – to nie tylko profil społeczny, ale również sposobem na wejście uniwersalne. Podobnie jak Facebook, który jest często używany w miejscu rejestracji, mogą być używane, a to konto.

Google Now

W pewnym momencie, kiedy to rozpoczął aktywną wzrostu „Android” system operacyjny „Google”, na przykład inżynierowie Apple, zbudowany jego asystenta głosowego. Nazwano Google Now. Jest to specjalny serwis. Jest w stanie zapewnić użytkownikowi z najbardziej użytecznych i istotnych informacji. Konto „Google” za pomocą różnych usług gromadzi informacje o użytkowniku. Chodzi o muzykę, której słucham, miejsc, które odwiedzasz, ulubione filmy, naczynia, witryn zespołów piłkarskich.

Na podstawie tych danych, aby utworzyć profil. Google Now używa go, aby powiedzieć, kiedy nowy album swojego ulubionego zespołu, ile kosztują bilety do kina z wynikiem grał klub, dla którego jesteś chory, i tym podobne. Wszystkie te informacje są szyfrowane. Nie jest on dostępny dla użytkowników zewnętrznych. Jeżeli nie jesteś zadowolony z tego podejścia, zawsze możesz usunąć swoje konto. Aby odzyskać usunięte konto „Google” jest prawie niemożliwe. Należy o tym pamiętać.

wynik

Jak widać, nie jest łatwo odpowiedzieć na pytanie w danej początku tego artykułu. Co to jest konto „Google”? To świat usług i produktów, które ujawniają Internetu w całej swej okazałości, uproszczenie interakcji z nim, dzięki czemu jest bardziej przyjazny. „Google” -akkaunt dzisiaj – to konieczność, a nie tylko możliwość. Przejdź do trybu online raz, to na pewno natknąć się na jeden z produktów firmy, które lubisz. Co możemy powiedzieć o „Android”, którego działanie nie jest możliwe, jeśli konto nie zostało wykorzystane „Google Play”, aby wejść.