528 Shares 7302 views

Rosnące drzewo cytryny w domu

Rosnące drzewo cytryna w mieszkaniu – to trudny proces, ale ekscytujące. Prawidłowa pielęgnacja i cierpliwość pomoże rosnąć z nasion lub sadzonek piękne drzewo z wieloletnia pachnące owoce. Zwierzęta cytryny w niczym nie ustępował dorasta w wolności. W nich taka sama ilość substancji cennych, witamin i minerałów, smak i aromat. Dla zainteresowanych, jak rosną drzewa cytrynowego w domu, należy wiedzieć, że istnieją dwa sposoby: przy użyciu hodowli nasion i sadzonek.

Według ogrodników, z kości cytryny, kupiony w sklepie, można uzyskać pełną drzewa, jednak to zajmie kilka lat. W tym przypadku, roślina wygląda schludny, liściaste, ale pierwsze pojawienie kwitnienia i owoców będą musieli poczekać 6-8 lata. Hodowla Lemon Tree z kości zaczynają się w styczniu. Aby to zrobić, nasiona wysiewa się w glebie do głębokości 1 cm. Gleba powinna być żyzna, lepiej jest użyć specjalnego składu na cytryny. Primer nawilżone i pokryte szkłem, a okresowo podlewać napowietrzać, spychając ochronę.

powinien pojawić się około miesiąca sadzonki. Powinni pozostawić go, aby wybrać największy i najbardziej opłacalne. Następnie uprawiane rośliny są przesadzane do doniczek. W ciągu pierwszego roku pędy rosną dłużej, a oni będą od 3 tych ulotek. Aby krzewy mają schludny koronę, są utworzone przez cięcie pędów 4 i 5, zamówienia rozgałęzienia. Opieka podstawowa składa się z regularnych oprysków, nawożenie, przycinanie i dodatkowe oświetlenie w zimie.

Dla symetrycznej koronie cytryny trzeba skręcić w świetle różnych stron. Jest to szczególnie zwracać uwagę na podlewanie. Dla tych, którzy nie wiedzą, jak wlać drzewa cytrynowego, należy zwrócić uwagę na kwasowość wody. Woda do irygacji nie powinien być alkaliczny, tak często wykorzystują przegotowanej wody i zakwasza przygotowań cytrynowy, kwas azotowy, kwas fosforowy. Można również użyć naparu z torfu, który jest sprzedawany w każdym sklepie dla ogrodników. Podlewanie jest konieczne do ogrzania wody, nawilżanie ziemnych pomieszczenia, zamiast odlewania wody do tacy.

O każdej porze roku dla cytrusów krajowym jest ważne nie tylko do nawadniania, ale także opryskiwanie, a także ciepły prysznic. Suche powietrze jest szkodliwe dla drzewa cytrynowego. W sezonie grzewczym należy zdjąć garnek z dala od akumulatora lub wyłączyć okresowo grzejników wilgotną ściereczką. Dobrze, jeśli obok puli możliwe jest zainstalowanie zbiornika wody. Ponadto, szerokie liście powinny okresowo umyć lub wytrzeć wilgotną ściereczką – to zachowa czyste i liści drzewa zapewniają głębszy oddech. Spraying zapylone rośliny nie do przyjęcia, ponieważ nie może być oddzielenie patogennych bakterii i grzybów.

Rosnące drzewo z cytryny z odrobiną tnącej przyspieszyć ten proces. Udostępnianie może mieć dorosłego, dobrze rozwinięte rośliny. Ukorzenienia to posadzone w ziemi w lutym i marcu i zamkniętym szklanym słoju. Usuń mini-schronisko może po aktywnie cięcia porusza się w rozwoju.

Wilgoć, światło i ciepło – to podstawowe warunki, które pozwolą rozwijać cytrynę w domu.