270 Shares 2235 views

Jak zainstalować drzwiom się

Montaż drzwi z profesjonalistów nie zawsze są na to stać, więc ludzie często pytają: „Jak zainstalować drzwi siebie.” To wymaga sprawnego systemu drzwi drzwi (okno, ściereczką), akcesoria, listwy, i, oczywiście, znajomość sprawy. Skrzydło drzwi może być wszystko, ale jako przykład w tym artykule, będziemy wam jak zainstalować drzwi drewniane i drzwi szklane (bezramowe) gatunków. Rodzaje konstrukcji pod uwagę: Huśtawki i przesuwnych.


Jak zainstalować drzwi typu Swing

 1. Przygotowane drzwi (produkt z powtarzanymi pomiarami eliminację pęknięć i szczelin).
 2. Idąc ościeżnicę.
 3. Nie daszki lokalizacja, wycięte rowki, pętle (i do skrzydła drzwi, a na pudełku).
 4. Zawieszony na zawiasach skrzydła drzwi.
 5. Wyprodukowane przez porównanie poziomu okna drzwi, a następnie – jej montaż (ze kołków, po czym następuje spienianie strukturę drzwi).
 6. Panele montowane napowietrznych pokładzie.
 7. Zestaw ramek.
 8. Stałe kształtki (drzwi klamki, zamki).

Jak zainstalować drzwi przesuwne

 1. Przygotowany otwór (usunąć stare obudowy i zawiasów, uważając luki wykluczenia inspekcja i pęknięć).
 2. Wyciąć rowek w dolnej części skrzydła.
 3. Na drewnianym bloku (długość * drzwiowej 2, powierzchnia :. 50 x 50 mm) stosuje się stały górnej szyny prowadzącej, przy czym konstrukcja ta jest przymocowana ponad otworem drzwiowym, są wprowadzane do rolek prowadzących.
 4. Dolna szyna prowadząca jest zamontowana na podłodze, a rolki są włożone.
 5. Dalej jest wkładanie skrzydła drzwi: pierwsze dolne rolki, a następnie – w górę.
 6. Prowadnice montowane są ograniczniki (aby zatrzymać postęp drzwiowej).
 7. Bramą jest urządzony z pomocą osłonek.
 8. Stałe okucia (klamki, zamki).

Jak zainstalować bezramowa typ drzwi (all-szkło)

Jeśli wybór spadła na montaż konstrukcji całoszklanych wzorów, można bezpiecznie podjąć realizację swoich pomysłów, tak aby ustanowić ten typ drzwi jest także całkiem możliwe ręce. Różnica jest tylko w wyposażeniu: jej nie „rozbił się” do skrzydła drzwi, a przy jej pomocy go stłumić. Na dzisiejszym rynku istnieje wiele produktów przeznaczonych specjalnie dla bezramowe drzwi. I, oczywiście, musimy pamiętać, że instalacja tego projektu powinny być traktowane ostrożnie na płótnie.

Podczas instalowania i kołysanie i systemów przesuwnych, szczególną uwagę należy zwrócić na projekt wyrównania na poziomie, co jest robione za pomocą specjalnego urządzenia laserowego. Pozwoli to uniknąć przypadkowego otwierania lub zamykania drzwi.

Teraz, gdy wiesz, jak zainstalować drzwi własnymi rękami, bez uciekania się do pomocy ekspertów. Jeśli nie jesteśmy pewni swoich umiejętności, to lepiej nie podejmować takich pracom siebie. Wynik może być nie tylko nieuniknione uszkodzone materiały, ale także brak bezpieczeństwa tej konstrukcji. Poza tym, oglądając Masters At Work na rozmowy, można ponownie sprawdzić dokładność przysłowie „lepszy czas, aby zobaczyć niż 100 razy usłyszeć”, a następnie wykonać podobną operację z pełną znajomością sprawy.