202 Shares 8038 views

Aleksandr Pozdnyakov: biografia i twórczość

Aleksandr Pozdnyakov – znany rosyjski aktor i muzyk, brał udział w wielu programach telewizyjnych, a także w projekcie muzycznym „The Voice”, przez którą również uwielbiony. W tej chwili jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych ludzi w telewizji krajowej, pracuje nad swoim solowym albumem. Oprócz służąc jako sędzia na kilka koncertów poświęconych muzyce i wokalu. Przez wiele lat Aleksandra Pozdnyakov, którego biografia była opowiadana wielokrotnie w wywiadach obzavolsya własną armię fanów. Porozmawiamy o tym człowieku.


biografia


Aleksandr Pozdnyakov urodził się w 1993 roku, w dniu 16 stycznia w stolicy naszej Ojczyzny – Moskwa. Przez długi czas była to tylko ewoluowały w kierunku muzycznym. Od dziecka chciałam zostać piosenkarką i dlatego włączono w 2010 roku w Akademii Muzycznej w Moskwie, nazwany Gnesin, na wydziale śpiewu, gdzie z powodzeniem i studiował przez kilka lat.

Jego kierunek był jazz-vocal, o Alexander Pozdnyakov żartuje na ten dzień w różnych wywiadach. Tak, od dłuższego czasu nasz bohater ustawił się jako piosenkarka, ale był w stanie wykonać jako aktor w teatrze o nazwie Alekseya Rybnikova. Aleksandr Pozdnyakov – piosenkarz, który stał się sławny i po raz pierwszy pojawił się w telewizji w 2009 roku, na rok przed rozpoczęciem studiów. Potem udało mu się wygrać wiele twarzy „gitary” konkursu w kategorii „Rock Guitar”.

zbiorowy

Udało mu się nawet założyć swój pierwszy zespół – Black Rocks. W swoich staraniach pomógł starszego brata o imieniu Nikita, który często był następnie wspomniany przez niego w różnych programach telewizyjnych jak najlepszego przyjaciela i towarzysza. Bracia szczęście do wykonywania wielu legendarnych singli znanych zespołów rockowych i gwiazd zagraniczny pop, które doprowadziły ich do popularności.

W 2011 roku Alexander szczęście zabrać ze swoim zespołem w otwarte mistrzostwa w Moskwie zajmuje pierwsze miejsce, a to stworzyło pewną popularność flair wokół ich zbiorowej. W 2012 roku został wydany pierwszy album w całości w języku angielskim, która jednak nie znalazła się dużą popularnością, ale bracia udało się uczestniczyć w kanale telewizyjnym pierwszego projektu pod nazwą „The Voice”, który również jest uwielbiony w duecie końcowego.

Ocena sędziów

Na tym projekcie, Alexander Pozdnyakov jest od dawna jednym z ulubionych. Że istnieje co najmniej fakt, że słuchając go natychmiast odwrócił trzech sędziów. Aleksandr Gradski zauważyć, że młoda piosenkarka mogła zaśpiewać piosenkę doskonale, pomimo faktu, że wygląda wybrany utwór nie odpowiada.

Po tym Alexander czekał na bardziej dłuższy pobyt w show oraz w turnieju kwalifikacyjnym, co wynikało w głównej stać nie tyle zwycięstwo, jak wszystko, co mógł stać się sławny. Po zakończeniu realizacji projektu został obsypany ofert i umów, stał się sławny wykonawca, który wiele na ten dzień miłości i szacunku. W ramach projektu „Głos” Alexander wrażeniem sędziów wykonanie kompozycji można zostawić kapelusz.