482 Shares 5681 views

Teatr Lalek (Riazań), znany na całym świecie

Teatr Lalek (Riazań) powstała w styczniu 1968 roku. „Postęp” był pierwszym sala sali klubowej. Chociaż ten gatunek teatralny w mieście było już w 1927 roku. Został założony przez siostry Znamenskie – Milica i Adelaide. Wiadomym jest, że istniała ona od 10 lat, jest ona wymieniona w gazecie „sposób Lenina”. Lalek Teatr (Riazań) Czas pracy pod nadzorem Milica Iwanownie. Miała kształcenia specjalnego. W 1925 roku ukończył Riazań Milica Art School.


W zgodzie z duchem czasu

Jak plakat, Teatr Lalek (Riazań) naszego czasu oferuje dorosłych i dzieci repertuar składający się z 30 zgłoszeń. A od roku 1982 zostały one odbywają się w nowym budynku wybudowanym na specjalnym projekcie. Dla wygody publiczności teatru składa się z dwóch pokoi – dużych i małych. W sumie można pomieścić 446 widzów. Wewnątrz teatru znajduje się przestronny przedpokój i warsztaty techniczne. Praca artystów-lalkarzy w różnych gatunkach. Teatr Lalek (Riazań) przedstawił publiczności 140 Prime. Ponadto, aby ocenić pracę swojego zespołu mogli nie tylko mieszkańcy Riazaniu, a nawet Norwegia, Szwecja, Białoruś, Madagaskar, Laos, Japonia i inne kraje, które były jego touring lub festiwale. Udaje mu teatr V. Shadsky. On jest zaszczycony pracownik sztuk. Trupa składa się z 17 osób, w tym artystów, artysta, kompozytor.

dają

Repertuar teatru obejmuje obecnie kilka występów. „Zaczarowana księżniczka” opowiada, jak kapryśna księżniczka uczy się być miły i hojny. „Jako książę Iwan stał Fool” opowiada o przygodach prostaczka, który pokonał potwora i pozostawionych w ludzi. Dla dzieci 3-5 lat jest pomysł „Hedgehog -. Kłujący coat” Opowiada o przygodach sprytnego zająca i jeża rodzaju, co dało mu „płaszcz”. Ciekawa historia uczy się rozpoznawać złe intencje innych, nie ufaj pierwszy przybysz, dbać o własne interesy.

Państwo pomaga

Teatr Lalek (Riazań) i prezentuje spektakle klasycznych dzieł Puszkina. Na przykład "The Tale of the Dead księżniczki". Na tworzeniu spektaklu oparty jest na dwóch dzieł Puszkina: "The Tale of Kapłana i Jego Workman Balda", "Bajka o Złotej Rybki" – zespół teatru wpłynęło RF President Grant.

Przed prezentacją, można odwiedzić objazd. Podczas niej można odwiedzić Muzeum Teatralne, dowiedzieć się o jego historii. Ponadto, użytkownicy będą trzymać warsztaty, które pokażą, jak zrobić lalki, dekoracje, zostanie podjęta za kulisami, rozmawiać o mechanizmach i zasadach kolektywu. Zapisz się na trasie, konieczne jest, aby przejść.