430 Shares 9188 views

Jak zrobić piwnicę z rękami

Istnieje kilka zaleceń, jak zrobić piwnicę. Pierwszy – powinni wiedzieć, poziom wód gruntowych. Jeśli jest zbyt wysoki, to będzie musiał porzucić standardowe rodzaje piwnicach i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Po drugie – w celu określenia miejsca pracy – na taras, kuchnia lub korytarz (IE, w jakich będą przechowywane produkty i preparaty z niego rolnicze).


zalecenia ogólne

Jeśli istnieje potrzeba i zainteresowanie w kwestii jak zrobić piwnicę pod domem, konieczne jest, aby przestrzegać pewnych zasad. Aby zacząć spełniać dwa pierwsze warunki opisane powyżej. Następnie udać się do bezpośredniego porozumienia. Piwnica – pomieszczenie, w którym do przechowywania plonów zebranych z serwisu. Dlatego podczas usuwania nie powinny wystąpić dyskomfort i niewygodę. W związku z tym wysokość ściany powinna odpowiadać wzrostowi człowieka, ale lepiej (średnia Podejście to ma dwa metry). Pomiędzy nimi, a podłoże powinno być niewielka przestrzeń, która następnie jest wypełniona i ubija cieczy gliny. Najlepszym materiałem na podłodze będzie służyć jako gliny-betonu. Jego wielkość (szerokość pokoju) zależy tylko od swoich pragnień i potrzeb. Ale nie zapominaj, że jest to pomieszczenie o dużej wilgotności, więc podłoga powinna być lekko pochylona na bok. Jest tam, i zbierze cały kondensat. Po pracy będzie można wlać roztwór w parę centymetrów cementu grubości. Strop wykonany jest silny i gęsty. To nie powinien uginać się pod ciężarem bycia na szczycie rzeczy i ludzi, a także pominąć zapachów w domu spod podłogi. W zasadzie, piwnica jest gotowy i można odpocząć. Ale nie można zostawić go w takim stanie, więc jak zrobić piwnicę – to znaczy posiadać wentylację.

wentylacja

Ze względu na jej konkretnej lokalizacji i przeznaczenia muszą zorganizować dostęp powietrza do pomieszczenia. Dzięki nim produkty będą lepiej utrzymane i nie pojawi się wilgoć i pleśń. Aby to zrobić, w piwnicy domu zrobić małe otwory lub okna, przez które poza pionowymi ścianami rury wyjścia dla naturalnej wentylacji.

Luke

Na pytanie, jak zrobić piwnicę w domu, nie ma drobiazgi, a drzwi i zamknął w piwnicy, ma kapitalne znaczenie. Konieczne jest, aby projekt, który będzie pasował do wejścia do dolnej sali. Jest w formie okna (kwadrat) z młotkiem razem barów. Ale nie zapominaj, że miejsce wybrane przez nie ciepła, a trochę podgrzewana w zimnie. W związku z tym top box wejście konstrukcja i dolne szpilki deski. Między nimi musi zmieścić materiał izolacyjny. Co? Wybór dla właścicieli domu.

w dół

Proschityvaya wszystkie opcje jak zrobić piwnicę, należy pamiętać, nachylenie i długość drabiny. W standardowym podejściu, składa się z jednego marszu. Do jego wytwarzania narożników metalowych, spawane do struktury pojedynczego lub bloki z drewna (nie jest najlepszym rozwiązaniem w tym pomieszczeniu, ale jako tymczasowe rozwiązanie dopasowania). Wzdłuż ścian osadza osadów dla warzyw, w postaci pojemników, i półki do przechowywania półfabrykatów.

To wszystkie tajemnice, jak zrobić piwnicę.