368 Shares 5680 views

Jak usunąć cienie pod oczami

Oczy – mówi się, że jest zwierciadłem naszej duszy. Bardzo brzydki, kiedy te „lustra” są sformułowane przez ciemne ramy. Wydaje się zmęczony, torturowani życie. Tak wielu z nas myśli o pytanie: „Jak usunąć cienie pod oczami?”


Przyczyny tej wady są:

  • Częste stosowanie kosmetyków dekoracyjnych;
  • Niedobór żelaza;
  • odwodnienie ;
  • Nadmiar kofeiny, alkoholu i nikotyny;
  • słabe krążenie;
  • zaburzenia nerek i wątroby, zastojem żółci;
  • alergie;
  • Nadmiar toksyn i odpadów;
  • sytuacje stresowe;
  • warunki środowiskowe.

Konieczne jest, aby ustalić przyczynę takiego defektu jako ciemne kręgi pod oczami, jak pozbyć się tego zostaną omówione później.

Przede wszystkim konieczne jest, aby zapewnić wystarczającą ilość snu, organizm może odzyskać, zamiast pracować na zużycie. Zmęczenie gromadzą się w „zakamarkach” organizmu, co odzwierciedla się w swoim wyglądzie.

Następnie należy przejrzeć swoją dietę. Jeśli dużo słone lub pikantne żywności wchłonąć, to jest prawdopodobne, że ciemne kręgi wokół oczu – to zasługa braku równowagi energetycznej.

Świeżego powietrza wspomaga pochłanianie tlenu przez organizm. Więc trzeba wychodzić częściej. Ponadto, pasywność życia pozostawia swój ślad na swój wygląd. Widać to nie tylko w zgiętej pozycji, ale w takim nieprzyjemnym zjawiskiem tak ciemne kręgi pod oczami.

Jak usunąć cienie pod oczami kosmetyki?

Kosmetyki, który przeznaczony jest uwolnienie skóry od cienie zwykle zawiera kwas hialuronowy, kolagen, różne oleje i ich ekstrakty, elastyny. Jednak aby odniosły skutek krem, trzeba się upewnić, że przyczyną tej wady nie jest jakaś choroba narządów wewnętrznych. Oprócz kremów producenci oferują różne maski, toniki i balsamy z efektu wybielania.

Jak usunąć cienie pod oczami środków ludowej?

Pierwszy i skutecznym sposobem są okłady z mleka. Zwilżyć potrzebę wacikiem w mleku, odcisnąć i umieścić na oczy na dziesięć do piętnastu minut. Mleko pomaga trochę rozjaśnić skórę.

Sok z ogórka lub po prostu pokrojone warzywa i owoce mogą być zamrożone, a następnie przetrzeć ten obszar lodu wokół oczu. Zimny promuje lepsze krążenie krwi i zmniejszenie porów.

Różnorodność ziół (np Świetlik, szałwia, rumianek) może być warzone w małej ilości wody i zrobić okłady na oczy.

Pietruszka jest wyjątkowa sama w sobie. Pietruszka korzeń jest dobre nie tylko łagodzi obrzęki, ale wraca zdrowy koloryt skóry. Aby to zrobić, przejdź korzenia przez maszynkę do mięsa. Otrzymany przecier zawinięte w gazę i umieścić na oczy.

okłady ogórka są znane wszystkim. Dwa koła na oczy – i umysł znowu zyskuje blask.

Jak usunąć cienie pod oczami korzystających z siłowni?

Wielu z nas pracuje z komputerem większość dnia. Technologie są, oczywiście, iść do przodu, ale jego oczy były wciąż zmęczona od ciągłego świecenia ekranu. Daj czasu do czasu odpocząć oczy, zrób krótką przerwę i rozgrzewkę dla oczu. Aby to zrobić, spójrz w górę iw dół oraz z boku na bok, starając się przenieść oczy pod zamkniętymi powiekami, spróbuj narysować oczy geometrycznych kształtach. Ten trening pomoże utrzymać Molostov i zdrowy wygląd to nie tylko oczy, ale także skóra wokół nich.

Można również dostać masaż opuszkami palców, jeśli stosuje się śmietanę i delikatnie wcierać go w skórę.

Między innymi, można po prostu maskować cienie odpowiednio dobrane środki tonalnych. Producenci oferują korektory do makijażu i maskujące ołówki, które są sprzedawane w każdym sklepie.

Ale nic nie zastąpi swoje ciało starego dobrego relaksu i spokoju. Mierzona życie i zbilansowana dieta daje skórze zdrowy koloryt, nie pozwalając pojawiają się ciemne kręgi wokół oczu.