802 Shares 6127 views

Tansy z robaków: recenzje, przepisy kulinarne

Z problemem takim jak robaki, wiele osób musiało stawić czoło. Obrzydliwe pasożyty często występują u małych dzieci, a także u dorosłych. Leczenie w takich przypadkach często ma wiele przeciwwskazań i skutków ubocznych, być może dlatego coraz więcej osób preferuje medycynę ludową. Uważa się, że tansy z robaków mogą być bardzo skuteczne. Czy tak naprawdę jest i jak z niego korzystać?

Właściwości zakładu

Jak tępo z robaków pomaga? Jakie są jego unikalne właściwości lecznicze? Aby odpowiedzieć na te pytania, należy wyjaśnić, jakie substancje i witaminy są częścią tej niesamowitej rośliny. W większym stopniu przydatne elementy są zawarte w kwiatostanach bananów, zbierane są także do dalszego przygotowywania bulionów, naparów i balsamów. Są bogate w kwasy organiczne, białka i węglowodany, karoten, rutynowe, alkaloidy i olejki eteryczne, a także witamina C

Ze względu na taką różnorodność różnych składników, tansy nie tylko skutecznie eliminuje robaki, ale także pomaga złagodzić zapalenie i skurcze, normalizować żołądek, zwiększyć ciśnienie. Ponadto, często wytwarza leki do leczenia zaparć, zwiększonej produkcji gazu, procesów zapalnych w nerkach i wiele innych.

Przepis 1: Balsam

Więc, jak dokładnie jest beztroski z robaków? Recepta środka jest wystarczająco prosta, gdyż jej przygotowanie jest konieczne stosowanie suchych, sproszkowanych kwiatostanów tej użytecznej rośliny. Do powstałej mieszanki dodaje się zwykle niewielką ilość syropu słodkiego lub miodu, czyni to w celu zabicia nieprzyjemnego, gorzkiego smaku tańcowego. Otrzymany balsam zaleca się 3 razy dziennie zgodnie z następującym schematem: jedną łyżkę przez pewien czas przed posiłkiem głównym, zaleca się także picie formuły.

Przepis 2: Enema

Używana beztrosko z robaków i do przygotowywania enem. W tym celu wyrobić wywar zgodnie z następującą recepturą:

  • Sucho suche kwiatostany (łyżka stołowa);
  • Kwiatostany rumianku suchego (łyżka stołowa);
  • Suchy piołun (łyżka stołowa);
  • Świeży czosnek – jedna ząbka;
  • Gotowana woda – szklanka (250 ml).

Wszystkie składniki muszą być uziemione w jednolitym stanie, a następnie wrzuć do wrzącej wody i gotować prawidłowo. Powstały roztwór ochłodzono i zmieszano z posiekanym czosnkiem, kompozycja powinna być zapuszczona przez co najmniej trzy godziny, przed użyciem jej musi być filtrowana. Nie zaleca się maksymalnej pojedynczej dawki mikroklimatu – do 60 ml wywaru na osobę dorosłą.

Procedura jest wykonywana raz dziennie, najlepiej wieczorem, po upływie około 40 minut od jego położenia poziomego. Średni przebieg leczenia wynosi około jednego tygodnia.

Przepis 3: Klasyczny

Jak zaparzać się od robaków do użytku wewnętrznego? Za pół litra gorącej wody dodaj dwa pełne łyżeczki kwiatostanów. Uzyskana mieszanina jest gotowana przez 10 minut, a następnie inna godzina nalega i ochłoda w warunkach naturalnych. Otrzymany bulion spożywany jest trzy razy dziennie, zawsze przed posiłkami, w ilości 1/4 filiżanki.

Przepisy według gatunków pasożytów

Czy we wszystkich przypadkach pomaga odrywać się od robaków? Jak wziąć to z różnymi rodzajami pasożytów? W każdym konkretnym przypadku mogą istnieć szczególne wymagania:

  • Walka z tasiemcem. Konieczne jest przygotowanie mieszanki skorupiaków, kory skorupiaka i nasion dyni, w równych proporcjach. Wszystkie składniki są dokładnie wymieszane i gotowane we wrzącej wodzie (200 ml na łyżkę stołową), po czym płyn jest umieszczany na wolnym ogniu do gotowania przez 15 minut. Gotowe bulion powinien być pijany przez trzy dni, dwa razy dziennie, rano i przed snem.
  • Walka z askowcami. Najprostszy przepis: w szklance wrzącej wody zagotować jedną pełną łyżkę kwiatostanu, a następnie nalegać powstałą mieszaninę około 4 godzin. Ta domowa dieta powinna być pijana na łyżce w czterech razy dziennie w regularnych odstępach czasu.
  • Walka z pinworms. Przepis jest raczej oryginalny i będzie smakował trochę. Rozbić suche kwiatostany w taki sposób, aby uzyskać łyżkę stołową surowca. Jednocześnie trzeba zmielić dwa świeże ząbki czosnku, wymieszać składniki i wlać do nich dwie filiżanki mleka krowiego. Kompozycję trzeba gotować przez 10 minut w niskich temperaturach, a następnie starannie odcedzić. Użyj, aby wejść w ciało przez lewatywy. Przebieg terapii zaleca się do całkowitego gojenia.

Przepis dla dzieci

Czy mogę używać tansy z robaków dla dzieci? To pytanie jest dość kontrowersyjne, wiarygodne i naturalne ziołowe środki lecznicze po uzgodnieniu z pediatrą i brak przeciwwskazań może być dozwolone dla dzieci. Należy jednak zauważyć, że w tym przypadku codzienne porcje powinny zostać zredukowane do minimum połowy.

Jeśli przygotowywasz wywar z gojenia, wypij łyżeczkę kwiatostanu nie do jednego, ale z dwiema szklankami wody. Nie gotuj, po prostu wylej i niech zaparzać przez 5-7 godzin w ciemnym miejscu. Schemat stosowania powinien być wyznaczony przez specjalistę, ale najczęściej wygląda następująco: 4 razy dziennie na łyżce deserowej, tak że ostatni odbiór bulionu był w godzinach wieczornych.

Przeciwwskazania

W jakich przypadkach można używać małych robaków? Przed rozpoczęciem ćwiczeń samoleczenia zaleca się przeczytanie istniejących przeciwwskazań. Tak więc należy pamiętać, że w dużych ilościach roślina może być toksyczna, a nawet trująca. Ponadto sprzyja zmniejszeniu mięśni macicy, która w czasie ciąży może powodować przedwczesne urodzenie lub poronienie. Kiedy przedawkowanie może powodować krwawienie i drgawki, w rzadkich przypadkach występuje zatrzymanie krążenia. Innym nadzwyczajnym przeciwwskazaniem do jego stosowania jest indywidualna nietolerancja.

Opinie

Jak dobry jest beztroski od robaków? Opinie rzeczywistych użytkowników tego produktu ziołowego zawierają informacje, że leki oparte na tym darze natury mają znaczną skuteczność i siłę. Z pewnością takie przepisy kulinarne nie pomagają wszystkim, są zdania, że powinny być podejmowane regularnie, aby osiągnąć pozytywne rezultaty, co jest niemożliwe ze względu na obecność wielu przeciwwskazań.

Między innymi odbierane są pozytywne reakcje i połączone decoctions, które wykorzystują natychmiast zbiór różnych przydatnych ziół, w tym beztroski.