618 Shares 3896 views

Kolumbia zimowe ubrania: kurtki

Już dawno zdobył sobie nazwisko w świecie zima producenci odzieży marki Columbia. Dół kurtki tej marki szczególnie popytu. Tak więc, czy są one dobre, jak zastrzeżono w reklamie?

innowacje

Po pierwsze, warto zauważyć, że od kilkudziesięciu lat, firma opracowała ponad 10 różnych technologii, które nie tracą ciepło. Pośród najbardziej godnych uwagi można nazwać wielokierunkowy ciepła Omni-Tech (woda nie wchłania, i rolki wzdłuż powierzchni kropli) i TurboDown (zatrzymanie ciepła, nawet w stanie mokrym).

Notorious Omni-Heat (reklama uzależniony kanadyjski zespół olimpijski że testowany produkt) charakteryzuje się „smart termoregulacji”, co przyczynia się do ochrony zasobów naturalnych ludzi ciepła i okazało się nadmiaru wilgoci. Cały ten proces jest możliwe dzięki zastosowaniu punktów podporowych aluminium.

Odzież zimowa Columbia (dół kurtki): Cel

Jest to specjalnie zaprojektowany dla ludzi, którzy lubią aktywny zimowy wypoczynek. Ponadto odzież przeznaczona jest do codziennego noszenia w chłodne dni. Przy czym należy rozumieć nie tylko europejskiej zimy łagodne z jego zerowych stóp i cięższą pogodę, podobny do rosyjskich mrozów. Ta globalna marka nie postawić na design i funkcjonalność. Więc kurtka Columbia Kobiety nie są znacznie różni się od samca. Jest to raczej unisex.

Najczęściej produkty tej firmy są kupowane przez ludzi, którzy lubią sportowy styl mody. Są one szczególnie popularne wśród tych, którzy są zmuszeni spędzić dużo czasu na ulicy (na przykład, matka, spacery z dziećmi na zimowe dni).

Kurtka Columbia: Opinie

Nie ma sposobu, aby powiedzieć o każdym konkretnym modelu, ale można uogólnić opinie o takich podstawowych cech jako izolacja cieplna i trwałość. Wszystkie opinie i tak podzielone na dwie kategorie: jedni przyklasnąć i powiedzieć, że lepiej nie znaleźć kurtkę na dół, podczas gdy inne są głęboko rozczarowany swoim wyborem. Takie opinie zakres jest łatwo wytłumaczyć.

Większość roszczeń jest to, że wspinaczka puch pierwsze dwa lub trzy miesiące, szwy złej jakości, górna tkanina tani i łatwo się brudzą, gwint wystaje. Ponadto, ochrona przed zimnem i deszczem do zera, powiedzmy niezadowolony, a mimo to była jedna rzecz, dla której faktycznie wybrali „Columbia”. Wiele żal w odpadach próżno pieniędzy. Ale wszystkie te negatywne opinie często mają jedną wspólną cechę: kurtka w dół kupił „gdzieś w kampanii”, „w pewnym sprzedaż” lub na rynku. Na zewnątrz, wyglądał dobrze, i że jest to fake, bardzo niewiele osób myśli, ponieważ etykieta marka była na miejscu.

Ci, którzy są zadowoleni z, zakupione głównie swoje produkty lub w sklepach detalicznych lub na oficjalnej stronie internetowej. Oryginalny Kurtki Columbia (samiec i samica) wykonane są z materiału, który odpycha śnieg, deszcz, brud, chroni przed wiatrem. Pod spodem nie jest konieczne, aby umieścić na pięciu swetry, swetry wystarczy jeden. wypełniacz naturalny (80% składa się z piórem, przy 20%, – od dołu). Prawie wszystkie modele mają kaptur z tych samych cech, które są modelowane w taki sposób, który jest łatwy do zastąpienia korek. Jest interesujące szczegóły: Okno wentylacyjne pod pach, aby zwolnić niepotrzebnego ciepła. Prawie wszystkie puchowe kurtki są futrzany, ale jest zdejmowana w przypadku nieprzydatności. Również bardzo ważne jest to, że są zazwyczaj regulowane mankiety na rękawach i na dole kurtki w dół może być zawarte. Dodatkowe udogodnienia to wewnętrzne kieszenie zapinane na zamek.

Reklama twierdzi, że kurtka może być noszony bezpośrednio na koszulkach, ale niewiele to potwierdził, choć doświadczenia krajowe, ze względu na zainteresowania, oczywiście, zostały wykonane. Ale główny wniosek jest taki: firma Kurtki Columbia produkuje naprawdę ciepło, ale noszą je na jej nagie ciało nadal nie warto.

pielęgnacja

Od kurtki wykonane są z oddychającego materiału, to nie można ich moczyć. Dopuszczalne jako ręcznego i pralek w delikatnym cyklu z skręcania przy niskich obrotach. Zakazane środki wybielające. Suszenie jest wymagane w postaci wyprostowanej, wstrząsając od czasu do czasu. Na wieszakach wiszą nie może być mokre. Ale najważniejsze jest to, że trzeba użyć specjalnych środków myjących z membraną, tak że żadne proszki lub żele nie nadają!

Tak czy nie kupić zimowe ubrania firmę Columbia? Kurtki okazały się godne, a także wszystkie inne produkty tej marki. Ale, aby nie popaść w fałszywe, konieczne jest zastosowanie do sieci handlowych, a nie ryzyko ze sprzedaży.