553 Shares 3721 views

Perfumy „Little Black Dress” Guerlain nadal podbić świat

Jeden z najstarszych firmy perfum Guerlain został założony w 1852 roku przez Pierre Guerlain. Od 1955 roku, firma kierowana przez wnuka, Jean-Paul Guerlain, który podczas jego kadencji firma stworzyła ponad 300 wspaniałych piosenek. Firma obecnie posiada kosmetycznych dotyczą LVMN. Ma 600 pozycji opatentowanego zapachu, oryginalny projekt kosmetyki dekoracyjnych, unikalne sposoby pielęgnacji skóry.


W roku 2009 firma wprowadziła nową piosenkę – „Mała czarna” Guerlain. To był mały nakład limitowany. Kompozycja zawarta w butelce postaci klasycznej pokrytych nasadkę w formie odwróconego serca, powodował dużo hałasu. Przy jej tworzeniu perfum inspirowany słynnym czarnym stroju z unikalnym Koko Shanel. Duchy mają jasny owocowy aromat, zaskakująco łączy w sobie aromaty egzotycznych owoców i warzyw. Kompozycje są odczuwalne nuty sycylijskiej cytryny, gorzkich migdałów, delikatnym lukrecji, wykwintne smoky herbaty, piżma, wanilii i róży.

W ciągu dwóch lat duchy „mała czarna” Guerlain został „wznowiony”. Opinia publiczna została zaprezentowana drugą, zaktualizowaną wersję wiersza. Kompozycja jest zaskakująco słodki i delikatny. Zamiast lukrecji, które dominowały w wersji oryginalnej, druga wersja będzie zielony galbanum. Na początku 2012 roku, dzięki współpracy z Gerlene Thirry Wasser, ma inny Flanker ukochany zapach.

Trzecia wersja zapachu otwiera świeżym bukietem wiśni i czerwonych owoców jagodowych, przeplatanym z bogatym aromatem migdałów, o smaku bergamotki. W sercu kompozycji zapachowej bułgarskich i tureckich róż, słodkiej lukrecji i czarnej herbaty. Podstawa smak tęczówki, anyż, paczuli oraz wanilii. Perfumy „Little Black Dress” Guerlain w trzeciej wersji jest dochodzona przez producentów jako interpretacja oryginalnego zapachu, ale prawie żadnych podobieństw między nimi. Dwie wersje projektu zawiera fiolkę.

Wielu ekspertów uważa, że stworzony przez perfumiarza Guerlain „mała czarna” jest nieco podobny do pomysłu, pożyczonej od Chanel, więc często twórcy zapachowe są oskarżeni o plagiat. Jednak kibice i fani nowego zapachu zrobić mocny argument na rzecz trzeciej wersji wyjątkowości.

Guerlain nowa piosenka „Little Black Dress”, którego opinie są kontrowersyjne, to dotyczy zapachów dla młodych ludzi. Twórcy udało się uchwycić nastrój małej kruchej dziewczyny w czarnej sukni przewiewnych tkanin.

Należy zauważyć, że w zaskakujący oporu niepowtarzalnym aromacie. Przez cały dzień będzie można w pachnącym obłoku, który będzie dodać tajemnicy i zagadki. Przez wiele lat solidną i szanowaną firmą Guerlain udział w wydaniu „poważnych” i „bogatych” duchów. Te wyrafinowane smaki i arystokratyczne potrzebne, aby dodać odrobinę frywolności i złośliwości. Perfumy „Little Black Dress” Guerlain – zapach, który za każdym razem czujesz się inaczej, odsłaniając coraz więcej z jego twarzy.