234 Shares 3812 views

Jak jest międzybłoniak w Izraelu?

Opłucnej lub raka opłucnej jest agresywnym nowotworem, który rozwija się mezotelium. Obecnie istnieją trzy postacie choroby:


  1. wielotorbielowate;
  2. rozproszonych;
  3. Zlokalizowane.

typ nowotworu zależy od części mesothelium który rozwija się nowotwór złośliwy.

Najczęstszym opłucnej, który rozwija się w tkankach otaczających płuc. Ponadto, istnieją odmiany tego nowotworu wpływa tkanki znajduje się wokół jądra, serca i brzucha. W większości przypadków międzybłoniaka jest pojedynczym, łagodny guz włóknisty. Złośliwą postać choroby jest bardzo rzadko i często wiąże się z wpływem na organizm niektórych rodzajów cząsteczek azbestu.

Do tej pory leczenie choroby w Izraelu stosować kompleksowe podejście, które ma pozytywny wynik długotrwałego.

Leczenie międzybłoniaka zaczyna się w Izraelu z rozpoznaniem kursu, który obejmuje wstępne badania oraz następujące badania:

  • Badania radiologiczne;
  • Tomografii komputerowej brzucha lub mostka;
  • biopsja;
  • rezonans magnetyczny;
  • pozytronowej tomografii emisyjnej.

Na podstawie wyników uzyskanych w tych badaniach jest przypisany leczenia, które w dużej mierze zależy od stadium rozwoju nowotworu.

W pierwszym etapie rozwoju międzybłoniaka opłucnej wpływa tylko jedną część klatki piersiowej. Na tym etapie, rak jest uważany zlokalizowane.

W drugim etapie opłucnej jest rozprzestrzenianie się nowotworów złośliwych na zewnątrz błony śluzowej mostka do membrany lub światła.

Trzeci etap charakteryzuje się dalszemu rozprzestrzenianiu się raka i węzły chłonne w pobliżu niej.

Na czwartym etapie opłucnej obserwowano przerzutów w odległych organach, takich jak wątroba, mózg i tym podobne.

Sposób leczenia raka, w Izraelu jest określona przez takie czynniki, jak stan zdrowia pacjenta, stadium rozwoju nowotworu, a także dysponuje choroby. Ze względu na fakt, że ten typ nowotworu jest bardzo agresywny, gdy zostanie wykryta w późniejszym rozwoju chirurgii etapy jest niemożliwe ze względu na dużą liczbę przerzutów. Niemniej jednak, możliwe jest, aby złagodzić objawy choroby i ograniczyć rozprzestrzenianie się nowotworu w organizmie. To może być zaplanowana na operację zmniejszania poziomu akumulacji płyn w jamie klatki piersiowej, który ukazał się pod wpływem choroby.

W przypadku, gdy leczenie chirurgiczne choroby może wyznaczyć usunięciu guza wraz z otaczającymi tkankami. Chirurgiczne usunięcie tkanki płucnej i żeberka nazwie wycięcia opłucnej ściennej.

Także do łagodzenia objawów, które mogą być wykonywane usuwanie jednego płuca i otaczającej tkanki. Zmniejsza objawy i używać vysokodozirovannye chemioterapii narkotyków.

Jeżeli transakcja nie jest to możliwe, w celu zmniejszenia lub zawierać wzrost chemioterapii nowotworowej jest używany. Na szczególną uwagę zasługuje metoda dootrzewnowo chemioterapii – wprowadzenie bezpośrednio do skrzyni lub jamy brzusznej podgrzanego leków chemioterapeutycznych. To nie pozwala na uszkodzenia zdrowych tkanek organizmu, nawet w wystarczająco wysokiej dawki.

Ponadto, chemioterapia jest stosowana po operacji, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo nawrotu choroby zabić pozostałych komórek nowotworowych po zabiegu.

Radioterapia stosowana w leczeniu międzybłoniaka, aby zmniejszyć rozmiar i objawów choroby nowotworowej. Ponadto, może on być podawany po biopsji, aby zapobiec kiełkowaniu tkanki nowotworowej w nacięcia chirurgicznego. Jako niezależna sposobie leczenia choroby radioterapii używany.