800 Shares 9975 views

Jak pozbyć się brzucha piwa?

Życie jest dobre, gdy pijesz powoli … Ta wypowiedź jest znana wszystkim fanom, aby pić zimne piwo po ciężkim dniu pracy. I wszystko wydaje się być w porządku, ale w pewnym momencie raz elastyczny, zaostrzony brzuch staje się "pracownością". Z dnia na dzień coraz trudniej jest się pochylać, a wiązanie koronek staje się prawdziwą torturą. Ulubione t-shirty zaczynają zaciskać boki, jakby duża poduszka była wkładana na małą poduszkę. W tej chwili nadszedł czas pomyśleć o tym, jak pozbyć się "brzucha piwa", ponieważ wszystkie te zewnętrzne zmiany wynikają głównie z nadużywania piwa i innych napojów alkoholowych.


Powody pojawienia się "brzucha piwa"

A jednak powód pojawienia się "brzucha piwa" może być nie tylko alkoholem w wygórowanej ilości. Są inne czynniki, które prowadzą do jej powstawania. To przejadanie się, nadużywanie słonej żywności (sól powoduje spowolnienie wycofania nadmiaru płynów z organizmu), "siedzącej" pracy, a następnie nie prowadzenia działalności na sali gimnastycznej, a wieczorem na kanapie i zakłócenia układu endokrynnego.

Najbardziej straszne jest to, że "piwo piwo" dla mężczyzn, jak w rzeczywistości dla kobiet, rośnie nie za tydzień, a nie za miesiąc. Powoli rośnie, powoli i prawie niezauważalnie. Wielu właścicieli tej "edukacji" zauważa to tylko wtedy, gdy przechodnie i przyjaciele zaczynają chichotować podejrzliwie za ich plecami. Na szczęście istnieją sposoby, za pomocą których można raz na zawsze pozbyć się tego problemu.

"Brzuch piwa" – co jest niebezpieczeństwem?

Nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, miażdżyca tętnic, ryzyko zawału serca i udaru mózgu – jest to dalekie od pełnej listy problemów, które mogą powstać wskutek pojawienia się "roboczej kukurydzy" zwanej "brzuchem piwa". Kobiety na tym tle, oprócz zniekształconych postaci, mogą rozwinąć męskość (w wyniku picia napojów alkoholowych i piwa w pierwszej kolejności). Mężczyźni dostają feminizację, a także zwiększają ryzyko impotencji, co powoduje życie seksualne.

Jak pozbyć się "brzucha piwa": trzy główne sposoby

1. Po pierwsze, musisz spróbować przejąć kontrolę nad jedzeniem. Oznacza to, że ilość jedzenia spożywanego w porze lunchu powinna być zmniejszona, jeśli nie do minimum, a następnie co najmniej do "ludzkich" norm – część pierwszego, drugiego i kompotu. Musisz też wypić więcej płynów: wodę mineralną bez gazu – to jest dokładnie to, czego potrzebujesz. Główny nacisk należy położyć na cytrynach, pomarańczy i rzepaku. Produkty takie przyspieszają metabolizm, a jednocześnie poprawiają trawienie.

Z diety należy wyłączyć piwo, a także różne frytki, orzechy i inne roztwory soli. Zabronione i wszelkiego rodzaju produkty mączne – ciasta, bułki, makarony itp. Ilość kawy i alkoholu spożywanego musi również sprowadzać się do "nie".

2. Wszystkie siły w ruchu!

Ruchomy sposób życia jest kluczem do udanej walki z "brzuchem piwa". Wracając do iz pracy lub z powrotem, lub wchodząc w górę iw dół podjazd, będą wielcy pomocnicy w tej sprawie. Od dawna wiadomo, że osoba musi chodzić co najmniej siedem kilometrów dziennie. Cóż, jeśli rano jogs i częste spacery w powietrzu, zbyt, staną się nawykiem.

3. Ćwiczenia

Przeniesienie życia jest niezwykle ważnym warunkiem dla tych, którzy chcą nauczyć się pozbyć się "brzucha piwa". Ćwiczenia fizyczne w formie specjalnych ćwiczeń pomogą przyspieszyć proces.

Biegając z wysokim podniesieniem kolana, ćwiczeniami na prasie, przysiadami z hantlami w ręku i pochyli się po bokach – wszystko to jest tak dobre, jak to możliwe, wpływa na sylwetkę. Możesz zacząć od 30 minut zajęć dziennie, stopniowo zwiększając tym razem do 60-90 minut. Takie działania pomogą przywrócić napięcie mięśniowe.

Również cztery razy dziennie trzeba wykonywać specjalne gimnastykę: wciągnąć silnie do żołądka, a na wydech – zrelaksować się (powtarzać 10 razy). To proste, ale bardzo skuteczne ćwiczenie przyczynia się nie tylko do treningu mięśni brzucha, ale także do znacznej poprawy pracy przewodu pokarmowego.

Jak pozbyć się "brzucha piwa" nie jest pytaniem dla leniwych ludzi, mimo wszystko, aby odzyskać zdrowie i schludny wygląd, trzeba pocić się całkiem.