799 Shares 2359 views

ATO. Deszyfrowania skróty i ich interpretacji

Niedawno, w krajach postsowieckich, niewiele osób wie o ATO akronim. Dekodowanie (operacja antyterrorystycznych) jest obecnie znany każdemu, ponieważ na Ukrainie ponad rok trwa praktycznie nikt wojnę. Ale wszystko zaczęło się dużo wcześniej.


Pierwszy „terroryści” maydanovtsy

Po raz pierwszy na ATO (dekodowanie skrótów, patrz wyżej), na Ukrainie zaczął mówić 19 lutego 2014 roku, kiedy rewolucja w Kijowie na Placu Niepodległości w pełnym rozkwicie. Decyzja o przeprowadzaniu operacji antyterrorystycznych wziął SBU (Służba Bezpieczeństwa Ukrainy).

Po kilku krwawych dni w centrum Kijowa ówczesny prezydent Janukowycz uciekł z kraju, aby uniknąć wpadnięcia w ręce „sprawiedliwości ludowej”. Doszliśmy do zasilania nowych liderów, którzy wysunęli rewolucyjne Maidan. Walki w stolicy Ukrainy zatrzymany, jako działanie ATU, ale czas pokazał, że to był dopiero początek …

Następnym krokiem Donieck

Wkrótce zwolennicy „rosyjskiego świata” na Krymie, przy wsparciu Floty Czarnomorskiej Rosji przeprowadzenia referendum o odłączeniu półwysep z Ukrainy. Zgodnie z wynikami referendum staje się częścią autonomicznego republiki Federacji Rosyjskiej. Po tych wydarzeniach, we wschodnich regionach Ukrainy sytuacja jest nie mniej napięta: mężczyźni uzbrojeni w rosyjskie flagi i St. George wstążki uchwycić instytucji państwowych i wymagają federalizacji. Po pewnym czasie, sytuacja staje się jeszcze goręcej – milicja drodze referendum podjąć decyzję o utworzeniu Doniecka Republika Ludowa.

Wkrótce. o. Prezydent Ukrainy Ołeksandr Turczynow powiedział, że operacja wojskowa zaczyna przeciw „uzbrojonych prorosyjskich separatystów, terrorystów”. Twierdził, że to, co dzieje się w Doniecku, wywołało oszustwo „rosyjską propagandę obywateli Ukrainy.” Również podpisał decyzję w sprawie udziału sił zbrojnych w ATO. Dekodowanie (Ukraina ma prawo „w sprawie zwalczania terroryzmu”), zgodnie z prawem jest: zestaw specjalnych urządzeń mających na celu zminimalizowanie skutków ataku terrorystycznego.

Konsekwencje powstania Chińskiej Republiki Ludowej Ługańsk

W następstwie Donieck postanowił stworzyć własną rękę Republika opowiada również federalizacji Ługańsku. Tak więc, obszar ATO, rozszyfrowanie który zaczyna tracić swoje znaczenie rozszerzył. Teraz połowa obszarów wschodnich prowincjach byli pełnoprawnym walki, które w końcu coraz bardziej przypomina wojnę.

Na terenie Donbasu rozpoczęła inteligencję prawdziwa gra. Jak ukraińskiego wojska i milicji zbrojnej nieustannie próbuje przechwycić rozmowy terytorium pod nazwą „strefa ATO”. Dekodowanie jednego z nich, który zapewni multimedialnych władze Kijowa, świadczy o zaangażowaniu Federacji Rosyjskiej do tego, co się dzieje. Na taśmie nagranej rozmowy liderów DNI karabinu i Igor Biezler, który mówił na dostawy rosyjskiej broni do Donbasu. Pomocnicy zapisy mówią, że filmy są zamontowane. Władze rosyjskie z kolei zaprzecza Komunii Rosji ten konflikt zbrojny.

Kiedy będzie ATO?

Rozszyfrowanie rozmowy i ciągłe walki nie doprowadziły do niczego dobrego. Lugano i obłast częściowo zniszczony. Zycie w tej sytuacji działał Mińska, gdzie kilkakrotnie negocjować zgromadzonych przedstawicieli władz ukraińskich, milicji, Rosji i Europie. W wyniku tych spotkań w strefie ATO (zapis skrótów w obecnej rzeczywistości jest przestarzała) już dwukrotnie ustanowił rozejm, z których ostatni trwa do dnia dzisiejszego.

Ukraińskie władze wielokrotnie deklarowały, że są gotowe do zapewnienia wszystkich obszarów kraju większych uprawnień na poziomie lokalnym, ale nie jest to, aby rozwiązać sytuację w Donbasu, który pozostaje stabilny kompleks. Co dzieje się dalej jest chyba znany tylko „wielkiej polityce” i Pana Boga.