624 Shares 6235 views

Trzy sposoby, aby pomnożyć swoje pieniądze

Czy uważasz, że to pytanie w trakcie życia, człowiek często zadaje sobie? Myślę, że odpowiedź jest oczywista – jest to pytanie: „Jak zwiększyć pieniądze?” Istnieją podobne wariacje podstępny dylemat „Jak zarabiać?” i „jak oszczędzać pieniądze?” To samo pytanie jest zawsze trochę na uboczu. Dlaczego? Tak, bo to jest – stoisz na etapie jego nowego człowieka …


Czy sama stwarzające problem „Jak zwiększyć swój kapitał?” Pokazuje, że nie szuka sposobów, aby „pracować dla swojego wuja” i spróbować znaleźć własną drogę w świecie biznesu. To, oczywiście, godnym szacunku. Zróbmy to dla ciebie łatwe do swojego zadania, szybka i pomóc praktyczne porady.

Niezależnie od wybrania w świecie biznesu i finansów ścieżki, zostanie przedstawiony do wyboru trzy opcje:

1) inwestycje finansowe.

Droga dla osób analityczny umysł. Naprawdę! Dlaczego cierpieć, aby tworzyć i promować swój biznes z „zero”, gdy nie jest to świetna okazja, aby zainwestować w reklamowanej marki. Sprawa tylko za mały – znaleźć niedowartościowane aktywa na rynku finansowym i zainwestować swoje środki w nim. Poprzez zakup akcji lub obligacji każdego rodzaju działalności gospodarczej, będziesz nie tylko otrzymują miesięczny dywidendy, ale także przez jakiś rok lub dwa będzie mógł zyskiem sprzedać swoje udziały. Nie wierzę, że to jest tak opłacalne i możliwe? Spójrz na Warren Buffet! Jeszcze lepiej, czytać książek pisanych przez niego.

2) inwestycji spekulacyjnych.

Ta sama inwestycja finansowa, ale na krótszy okres czasu. Dlaczego warto inwestować w papiery wartościowe funduszy, a następnie czekać rok, dwa, trzy … Jeśli natychmiast może natychmiast odsprzedać aktywa, tracąc dużo w zyskach, ale wiele razy czas wygraną. Z biegiem czasu, inwestowanie w aktywa już na tyle poważne, finansów, możliwe jest jedna sesja giełdowa, aby uzyskać wysoki wynik. Ale to tylko jeśli poważnie zająć się tą sprawą. Spekulacyjne inwestycje – dzieło, wymagające inwestorowi na najwyższym poziomie. Ale „warto”. To jest spekulacja finansowa Dzhordzh Soros zarobił miliardy.

3) Prawdziwe inwestycje.

Nie każdy ma stać się w tym życiu, potentatów finansowych i geniusze zdjęcia, nie są zwykłymi, ludzie pracowici. Prawdziwa inwestycja – nie najszybszy, ale jednym z najpewniejszych dróg do dobrobytu. Polega on na inwestowanie pieniędzy inwestora do środków trwałych: zakup nieruchomości, zakup sprzętu lub technologii, stworzenie swojej firmy … Ile można zarobić na tym? Jako minimum, zwrot 360% rocznie! Żaden bank nie masz dochody nie oferują. A to, czy poradzisz sobie z najczęstszych detalicznej. Jeśli masz populację niektórych usług, zarobki wzrosną wielokrotnie. Tak, Brayan Skudamor – zwykły uczeń, który nie powiodło się, stawiając w swoim czasie około $ 700 w starym, używane ciężarówki, teraz zarabia więcej niż 100 $ milionów lat, w rzeczywistości istnieją przykłady świata i lepiej.