621 Shares 9116 views

Jak ocenia własność lombardu i że możliwe jest ustalenie: program edukacyjny dla potencjalnych kredytobiorców

sytuacje życiowe są różne – przyjemne i nie tak. Wiele z nich mają wspólnego jest to, że pilnie potrzebuje pieniędzy: na prezent lub operacji kupić coś na bardzo korzystnych warunkach lub szkody poniesione w wyniku wypadku występującego jest twoja wina. Oczywiście, zawsze można udać się do banku, po zebraniu niezbędnych dokumentów. Ale co zrobić, jeśli konto idzie na minutę czasu lub historii kredytowej mają nękany (a jest to bardzo ważny aspekt dla banków)? Pomaga instytucji kredytowych, kredytów zabezpieczonych cennego mienia – lombard. Jak cenią rzeczy w takich instytucjach oraz o tym, co jeszcze trzeba znać niuanse potencjalnego kredytobiorcy? Porozmawiamy o tym później.


Czy konieczne jest zastosowanie do pionkiem?

Bardzo często ludzie odnoszą się do lombardów tendencyjne. Ale to nic więcej niż stereotyp. Sposób, w lombardów oceniać rzeczy i jak szybko rozpoznać kredyty, wielu rosyjskich obywateli, aby ocenić rozwój kryzysu finansowego, który zmusił wielu do szukania „szybkim” pieniędzy. Nie bój się, że odwołanie się do lombardu, bałagan reputacja lub stać się ofiarą oszustwa. Wybrać wiarygodnego organizację z solidnym doświadczeniem zawodowym, można liczyć na:

 • Aplikacja szybkie przetwarzanie (średnio 10 minut);
 • otrzymać środki, jeśli masz paszport, a tylko najbardziej wartościowe aktywa;
 • pozytywny wynik, nawet z „plamy” w historii kredytowej (dla lombardów nie ma znaczenia, w większości przypadków);
 • integralność i bezpieczeństwo Twojego zabezpieczenie okresu kredytowania;
 • okazja bez problemów dostać ich z powrotem własności, zgodnie z warunkami transakcji;
 • odpowiednie stopy procentowe.

Tak więc, jeśli pilnie potrzebują pieniędzy, i czekać na zatwierdzenie kredytu z banku na zbyt długo, albo jest w zasadzie niemożliwe z kilku powodów, odwołanie do lombardu – to honorowe wyjście z sytuacji.

Jak lombard ocenia własności?

W każdej takiej instytucji ma swoją własną listę cen, a ich kryteria. Ocena rzeczy w lombardzie przeprowadzona z uwzględnieniem:

 • ich wartości rynkowej;
 • aktualny stan;
 • obecność / brak gwarancji;
 • prestiż marki;
 • sposobu korzystania z własności za okres pożyczki.

Na przykład, w Pawn Shop stolicy Zalogator (zalogator.ru) mogą otrzymać nawet do 95% kosztów samochodów w zaledwie pół godziny. To prawda, że nie będą mogli korzystać z pojazdu – zostanie on przeniesiony do parkingu organizacji. Jak lombard ocenia nieruchomości (w tym wypadku – osobowe), z którymi nie są skłonni zrezygnować? Do 40-50% wartości rynkowej pojazdu otrzymasz na swoje ręce, jeśli zostawisz zastaw tylko paszport techniczny. Również w tym przypadku, aby wydłużyć okres stosowania, historia kredytowa zostanie uwzględnione, miejsce rejestracji samochodów itd Poza tym bardziej sztywny ze względu na fakt, że pionek nabiera większego ryzyka, daje pożyczkę podczas opuszczania pojazdu masz.

Jakie inne rzeczy można położyć w lombardzie?

 • Nieruchomości i działki.
 • Biżuteria – szacowana przez masę próbki oraz ilości i jakości kamieni szlachetnych nie jest wliczony w cenę.
 • Godziny drogich marek – na przykład, Casio, Orient, obywatel, i innych.
 • Odzież wierzchnia wykonana ze skóry i futra – jest akceptowane tylko w dobrym stanie.
 • Sprzęt AGD – stanowiły obecności / braku gwarancji, prestiżu marki, nowości instrumentu.

Ile będzie musiał przepłacać?

Więc teraz wiesz, jakie kryteria oceny lombardów rzeczy. Pozostaje do ustalenia, jaki procent nadpłaty. Zazwyczaj lombardy dla jednego dnia przechowywania zabezpieczenia trwa 0,5-1% kwoty kredytu. Tak więc, w ciągu ostatniego miesiąca „kroplówki” do 35%. Jeśli w ciągu miesiąca będzie regularnie płacić odsetki, ale nie będzie w stanie powrócić samej pożyczki, lombard może przedłużyć umowę, a stawka może być nieznacznie zmniejszona. Dla tych, którzy opóźnione płatności odsetek, stopa staje się dwa razy. Jeśli nie można płacić na czas z lombardu, nieruchomość zostanie sprzedana do organizacji pokrycie strat.