629 Shares 7990 views

Vladimir Soshalsky: biografia, życie osobiste

Soshalsky Vladimir Borisovich znany widzom z wielu filmów. Każda rola ma swój żywy i niezapomniany, ale warto zauważyć, że prawdziwa chwała aktor doszedł do tego utalentowanego człowieka dość późno. Początek kariery aktorskiej była scena teatru, był to jego drugi dom, gdzie mieszkał i pracował aż do jego ostatnich dni. W 1988 roku Władimir Borisovich otrzymał tytuł Artysty Ludowej RFSRR. Podczas swojego życia Soshalsky udało się zagrać wiele ról, jego rodzice dali jej syna jego talent aktorski, a on ich nie zawieść, a lewy namacalny ślad w świecie sztuki.


Vladimir Soshalsky (biografia): dzieciństwo

Władimir urodził się w Leningradzie w 1929 roku, w dniu 14 czerwca. Chłopiec miał szczęście urodzić się w rodzinie aktorów, możemy powiedzieć, że jego przyszłość jest przeznaczony. Boris Soshalsky opuścił rodzinę, gdy jego syn był jeszcze młody. Matka – Varvara Rozalion-Soshalskaya – był bardzo piękny i sławny kobieta, która otrzymała tytuł Ludowy Artysta ZSRR. Była zajęta przez cały czas i często idzie na wycieczkę. Ponieważ okazało się, nikt by jej pomóc, była we wszystkich swoich wypraw i wypowiedzi wziął Wołodia z nim.

dni szkolne zostały opracowane dla Soshalskaya boleśnie długo, że nie lubi się uczyć i oceniać to było, delikatnie mówiąc, średnio. Wyjątkami były języka rosyjskiego i literatury. Vladimir już dokładnie wiedzieć, jaki będzie aktor i, będąc jeszcze w liceum, wszedł do studia w Leningradzkim Youth Theatre.

teatr

W 1948 roku młody Vladimir Soshalsky rozpoczął swoją drogę do sławy. Grał dyplom Neznamova rolę w spektaklu „Winny bez winy”. początkujący aktor gra docenione i zatwierdzone w roli Romea w inscenizacji „Romea i Julii”. Spektakl został wprowadzony na scenie Teatru Młodzieży i stał się Vladimir pierwszym krokiem do sławy. Inscenizacja zyskała ogromną popularność i przystojny młody Soshalsky zyskał uznanie publiczności, jego zdjęcia pojawiły się nawet w czasopiśmie „Ogonyok”, w tym czasie była uznana za sukces.

Po ukończeniu studiów w pracowni, pełen energii i nadziei na chwalebną przyszłość Wołodia został przyjęty do trupy Teatru Młodzieżowego, na scenie aktor grał do 1951 roku i był zaangażowany w wielu produkcjach. Sława utalentowanego młodego przystojnego mężczyzny osiągnął kapitał świątyniach sztuki. Wkrótce Soshalsky został zaproszony do pracy w moskiewskim Teatrze Armii Radzieckiej. Z pierwszym sezonem aktora zaczęła aktywnie wykonywania, nigdy nie na chwilę żałował, że stał się częścią teatru. Po krótkim czasie, a Vladimir Borisovich stał się jednym z czołowych aktorów trupy. Ze sceną Teatru Armii Radzieckiej, nie opuścił aż do śmierci.

Sukces w kinie

Wiele osób Vladimir Soshalsky pamiętał za pracę w filmach, ale niewiele osób wie, że droga do kina okazał się być aktorem trudne i czasochłonne. Jego pierwsze role były sporadyczne, jego nazwisko nie zostało jeszcze zawarte w pakiecie. W 1955 roku, ekrany z filmu „Mikhailo Łomonosowa”, gdzie Władimir miałem szczęście grać rolę hrabiego Szuwałow. Wydaje się, że los uśmiechnął aktora, a obecnie następuje wniosku, który zostanie usunięty, ale był zadowolony Soshalsky wcześnie, po rolach głównych Shuvalov znowu czekał tylko kilka odcinków.

Wentylatory powiedział Vladimir po tylu latach, aktor dorastał, jego wygląd zmienił się od młodego przystojny romans laser emitujący, stało się odważny i trochę brutalny człowiek, który z łatwością podbił serca kobiet. To było wtedy, że doszedł do wysokiego punktu w filmie, Vladimir Borisovich został zaproszony do jasnych ciekawych ról, stał się znany i popularny aktor.

Filmografia aktora jest dość duże, niektóre z taśm siedemdziesiątych z jego udziałem szczególnie pamiętać publiczności: „Mark Tven przeciw”, „Duenna”, „31 czerwca”. Lata osiemdziesiąte były dla Soshalskaya nie mniej skuteczne pod względem kręcenia filmu na ekranach uwagę na obraz, który w naszych czasach nie pozostał popularny: „będzie”, „Inspektor Losev”, „Collier, Charlotte”, „Nowe Przygody Yankee na dworze króla Artura” , Na początku lat dziewięćdziesiątych, przyszedł trudny czas dla ludzi sztuki, pracuje prawie nie było. Ale wtedy Władimir Borisovich miałem szczęście grać we wspaniałej filmu przygodowego „Vivat, kadetów!”, A następnie po komedii „Alaska Kid” oraz dramatu „Sin. Opowieść o namiętności. "

Vladimir Soshalsky: miłość życia

Byłoby dziwne, gdyby w taki przystojny mężczyzna, Vladimir Borisovich, nie mają fanów. Soshalsky w kółko aktorskie, reputacja prawdziwego Heartthrob, ale miał jedną zasadę – nigdy nie zdradzał swoich kobiet. Gdy na jego drodze poznał nową miłość, natychmiast uznawane na całym jego żonę i udał się do kolejnego wybrańca. charakter miłosne doprowadziła do tego, że Władimir Soshalsky został oficjalnie poślubił 7 razy. Oprócz wycieczki do rejestratora to piękno miał wiele powieści.

Po raz pierwszy aktor był żonaty bardzo młody. Po jego roli Romea, grał w Teatrze Młodzieży, facet zakochany w młodej aktorki Olga Arosiewa. Małżeństwo trwało około roku, spotkał się Władimir zaakceptować BDT. Nina Olkhin stał się drugą żoną Soshalskaya. Ale tutaj jest znowu czas na zmiany, mąż przeniósł się do Moskwy i spotkał inną miłość. Ponownie następuje rozwód i rejestracji małżeństwa z aktorką Nelly Podgornaya, jego trzeciej żony, kochający, przystojny.

Z Nelli Vladimir wkrótce rozwiedli się i od razu rzucili się do ołtarza ze swoją piękną Maria Skuratov. To małżeństwo trwało przez okres jednego miesiąca, jej mąż postanowił wrócić do Nelly. Była żona chętnie zaakceptował małżonka, a będąc z nim w małżeństwie cywilnym, urodziła córkę, Katya. Dziewczynka nie zapisać rodziców od ostatecznego zerwania stosunków, Soshalsky znowu zakochał się w słynnej aktorki Alina Pokrowskaja i, oczywiście, udał się na Podgórny.

Stało się tak, Vladimir Borisovich nie żył długo w małżeństwie z każdej kobiety. Zszedł z ołtarza i Nonna Mordiukowa, ale ich wspólne życie w ciągu sześciu miesięcy. Podczas gdy aktor był już ponad 60 lat. Wydaje się, że nadszedł czas, aby zatrzymać i podjąć decyzję, ale Soshalsky nieużywany zemdleć, kiedy ostatni raz zaprojektowany relacji z Svetlana, który pracował w armii rosyjskiej Theatre. W 1999 roku światło urodziła syna swego sławnego męża, aktora o imieniu następcy Władimira Bush. „Młody” tata w tym czasie było 70 lat.

Ta ostatnia rola

W 2007 roku Władimir Soshalsky poważnie chory, zdiagnozowano u niego raka prostaty. Nie chcąc się poddać, aktorem z ostatnich sił udał się na miejsce swego rodzinnego teatru, grając niewielką rolę w produkcji „Skąpiec”, ale choroba cofnęła. Vladimir Borisovich został przyjęty do szpitala, ona opiekowała się nim córka Katarzyna.

10 października 2007 Vladimir Soshalsky zmarł. Zgodnie z wolą, aktor został pochowany obok swojej matki na cmentarzu Troekurov.