289 Shares 9380 views

Jaki powinien być nauczyciel: przepisy dla przyszłych nauczycieli

Tylko prawdziwa miłość do dzieci i ich przedmiot zachowuje naszych nauczycieli w szkole przez długi czas. Zawód nauczyciela – jeden z najbardziej stresujących, ludzi ciągle w stresie emocjonalnym. Możliwość przeprowadzenia takiego obciążenia – jeden z wymaganiami nauczyciela przydatności zawodowej, który doprowadza do czynienia z lekarzami. Jaki powinien być nauczycielem, by stać się nie zwykle, a dobry nauczyciel, do którego studenci pochodzą długo po ukończeniu studiów?

dają nadzieję

Najważniejsza jakość, co jest nie do pomyślenia bez dobrego nauczyciela – jest wiara w ich uczniów. Nie tak często, ale czasami widzimy silna wiara w najlepszym u dziecka sprawia, nałogowy troechnika horoshist silny, a nawet z wyróżnieniem. Genialny nauczyciel – to nie jest zwycięzcą konkursu, a zwycięzca uczniowie leniwe, ich rozpacz. Czy ten, który wie, jak dać nadzieję nawet w trudnych sytuacjach. Jaki powinien być nauczycielem? Najważniejsza jakość – zobacz intelektualne dzieci i potencjał moralny.

Zespół jako wielki osobowości

praca nauczyciela wymaga szczególnej czułości, rozwagi, wrażliwość na nastrój dzieci, zdolność rozumienia dzieci jako zespół jako całość, ponieważ duża grupa dzieci zebrali, to jak jedna osoba. Doświadczeni nauczyciele wiedzą, że każda klasa ma swoją własną twarz. Co będzie pracować w zespole, nie będzie działać w innym. Dlatego nauczyciel, który jest w stanie odgadnąć najlepszą strategię i taktykę postępowania z różnymi zespołami, będzie dobrym specjalistą.

Zawodowe w stosunkach

Jaki powinien być nauczycielem, by zasłużyć na tytuł wielkiego nauczyciela? Zawodowe w budowaniu relacji międzyludzkich. Jeśli nauczyciele nie mają związek z uczniem, jest to oznaka braku powstawania umiejętności. Jest bardzo trudno wybrać i utrzymać prawidłową odległość do jednej strony nie było zimno, a po drugie, że uczeń nie podjął swojsko zachowanie modelu. Partnerstwa są możliwe tylko z uczniów szkół średnich, ale w tym samym czasie, student musi pamiętać, że jest on – młodszy partner i nauczyciel – starszy.

Sekwencja jako gwarancja szacunku

Jaki powinien być nauczyciel uczniowie szanowali go? Myślę, robić i mówić to samo. Nauczyciel może być autorytarny, szorstki, kapryśny, ale jeśli jego słowa z czynów i myśli, uczniowie nadal będą szanować takiego nauczyciela. Nie będzie wielu, którzy będą czuć sympatię i do takiego nauczyciela. Ważne jest, aby być uczciwym wobec uczniowie byli pewni, że nauczyciel stawia szacunki nie według upodobań. W tym przypadku, wielki przejrzystość pomoc oceny nauczyciela. Kiedy student zna wymagania i zobaczyć, jak są one realizowane, to czuje się o wiele spokojniej. To daje mu poczucie, że jego wysiłki bezpośrednio zależy od wydajności. Zwiększona motywacja i pewność siebie.

Aby być dobrym nauczycielem, trzeba spełnić wiele wymagań. Nie wszystko na raz, ale w miarę upływu czasu, każda osoba, która doszła do zawodu mogą dowiedzieć się, jak stać się nauczycielem z dużej litery.