652 Shares 3890 views

Rura gazowa w kuchni: jak ukryć? Idea zdjęcia

Pytanie, które pojawia się za każdym razem gdy gospodarze w oko łapie rury gazowej w kuchni: „Jak ukryć?” Zdjęcia z wdrożonych pomysłów i znaleźć się z opisem poniżej. Po przeczytaniu tego problemu nie wydaje się być globalny. Najważniejsze – aby pokazać wyobraźnię, sprawiają, zręczne ręce i przestrzegać wszystkich zasad bezpieczeństwa.


Jak ukryć rury gazowej w kuchni? Problemy ze zdjęciami. Główne idee

Niestety, większość firm budowlanych i usług gazu nie zapłacił należną uwagę na estetyczną problemu rozmieszczenia rur w mieszkaniu. Co mogę powiedzieć o budynkach ubiegłego wieku? Większość „szczęście” właściciele prefabrykowanych domów budowanych w 70-90 lat. Rury są zlokalizowane w najbardziej widocznym miejscu. Jednocześnie mają one zarówno kierunku poziomym i pionowym. Czasami pochyla i duże odstępy do ścian.

Zdejmowanie i zakładanie rur będzie kosztować właścicieli mieszkań w okrągłą sumę. Tak, i to jest mało prawdopodobne, że zostaną uzyskane zezwolenie od właściwych usług.

Tak więc, nie jest rura gazowa w kuchni. Jak ukryć? Zdjęcia pomagają sobie wyobrazić, jak można to zrobić. Istnieje wiele metod i technik. Oto niektóre:

  1. Ekrany metalowe wzorem (taki sam jak w chłodnicy).
  2. Skrzynki z tworzywa sztucznego, płyty gipsowo-kartonowej, drewna, metalu, sklejki lub MDF.
  3. technika decoupage i innych technik dekoracyjnych.
  4. poręcze metalowe, znajdujące się obok rury.
  5. Malować, aby dopasować fartuch, lub odwrotnie, aby podświetlić i akcent.
  6. Specjalna mała szafka, wykonane na zamówienie w firmie meblarskiej.

Schowki i rura gazowa w kuchni: jak ukryć? Zdjęcia gotowego rozwiązania

Ta opcja jest dla tych, którzy używali zaufać profesjonalistom problemu i nie wyważać otwartych drzwi. Zamówić kuchnię w firmie meblowej i po prostu słuchać z opcji projektant lub kierownik ukryć nieprzyjemne części wnętrza. Rury w którym mistrzowie można ukryć poprzez szafek. W tym przypadku, meble nie będzie tylna ściana. dobry dojazd zostaną dostarczone do rur i zaworów. Najważniejsze – nie dużo bałaganu ten zestaw słuchawkowy przedział.

Ostrzeżenie: Nie należy używać rur gazowych jako montażowe do szaf, a także konieczność zapewnienia, że meble nie jest wciśnięty na komunikatach gazowych.

Specjalne szafy

Taki element może być wykonany niezależnie Jeśli host najmniej znane zawiasów meblowych, uchwyty i materiałów. Należy pamiętać, że projekt musi być obecny do otworów powietrznych. Szafa ta będzie odpowiednie w kotle gazowej lub w kolumnie, w której istnieje wiele giętkich przewodów doprowadzających wodę oraz gaz. Jednak dostęp do rur i urządzeń będzie wolny – wystarczy otworzyć drzwi.

Maskowanie przez poręcz

Ale co, jeśli pomysły nie pasują do powyższych? Na przykład, jeśli komunikacja jest w środku fartuch i mają orientacji poziomej. I pozostaje nierozwiązana kwestia, co zrobić, jeśli wygląda brzydkie rury gazowej w kuchni. Jak ukryć? Zdjęcia w tej sekcji daje wskazówkę i wskazuje szyn.

Są to elementy zestawu słuchawkowego, które są naczynia i ręczniki zamontowany.

Chodzi o to, że jeśli umieścić pasek obok rury gazowej, a następnie wszystkie naczynia, tkaniny i inne elementy ukryje problem. Należy pamiętać, że tutaj nie może być ustalona balustrada na samej rury. Podczas tej usługi gazu może wydać grzywny.

Sama rura jest zbyteczny w przygotowaniu. Najpierw trzeba usunąć jej starą farbę. Użyte w tym szlifierce jest zabronione. Z metalu przegrzanie może spowodować pożar.

panel GCR

Jak ukryć rury gazowej w kuchni do remontu? Zdjęcie przedstawia wykonczenia z gazomierza i komunikacji.

konstrukcje metalowe są potrzebne do montażu płyt kartonowo-gipsowych. Tak więc, po poszyciu wszystkich rur będzie ściana tynk, a na liczniku należy pozostawić okno.

Płyt gipsowo-kartonowych jest wygodne, że może być wykonane dowolną postać. można utworzyć półki na naczynia wykonane z ozdobnych pudełkach.

Konstrukcja ułatwiają. Płyt gipsowo-kartonowych, a za pomocą tylko wodoodporny.

Najpierw trzeba stworzyć ramy szyn metalowych. Od GCR wyciąć niezbędną część na pomiary. Stałe elementy specjalnymi śrubami. Po trzeba kit powierzchnię, szczególną uwagę należy zwrócić na szwach. Najważniejsze – nie zapomnij, aby otwory na ladzie i żurawi drzwi lub włazu.

Decoupage

Najbardziej oszczędny roztwór – dekoracji wiertniczego rury techniką decoupage. Tutaj można dać upust wyobraźni, ale w tym samym roztworze powinna być w harmonii z otaczającym wystrojem.

W celu realizacji poczętego pomysły potrzebne:

  • PVA kleju;
  • serwetki lub specjalne zdjęcia;
  • przezroczysty lakier;
  • farby akrylowe (może nie być konieczne).

Ze szczotką gęsto rozmaz kleju rury. Z serwetek wyciąć żądane elementy. Cóż, jeśli odcień obraz będzie pasował do koloru elewacji z szafek kuchennych. Przyklejony do podpasek rur. Czekać, aż wszystko wyschnie i dostosować obraz farbami akrylowymi, jeśli to konieczne. Po rury lakieru.

Po powyższych przykładach nie jest tak straszne, a kwestia, jak ukryć rury gazowej w kuchni. Idea zdjęcia natknąć bambusa mistrzów do nowych rozwiązań.

malarstwo

Dostępne i najłatwiejszym sposobem kamuflażu – pomalowane rury dopasować fartuch kuchenny. Pracownicy służby gazu będzie zadowolony i nie znajdzie błędu z takiej decyzji.

Oczywiście, problem nie zniknie całkowicie z pola widzenia. Ale rura paskudztwo po prostu nie będzie jego konstrukcja. Teraz możesz uzyskać dowolny odcień farby. Nie bój się eksperymentować. Po tym wszystkim, zawsze można pomalować nową warstwę.

Czy można, a wręcz przeciwnie, przy pomocy farby do podkreślenia projekt na rurach. Na przykład, jeśli po włączeniu komunikacie gaz brzozowych gałęzi. Jest to łatwe do zrobienia. Uderzeń na białej powierzchni wyznaczają czarnych kresek. Jeśli nie mają do otwarcia ognia, rura wiatr sztucznego winorośli z liści. Opcja ta nie nadaje się do kuchni w nowoczesnym stylu, ale będzie dobrze wyglądać w kuchni wykonane z naturalnego drewna.

plastikowe pudełko

Jak ukryć rury gazowej w kuchni z pomocą plastiku? Istnieje kilka sposobów. Najbardziej prosta – kupić gotową przewód do sieci elektrycznej, średnicę tuż pod elementami rurociągu. Zabezpieczyć je za pomocą wkrętów pod rurami i zamykania. Sam plastik może być wypełniona specjalnym atramentem lub wklej na nim wszystkie elementy wystroju wnętrz, tapety.

Plastikowe pudełko mogą sami panele PCV.

Tutaj istnieje tak wiele pomysłów, jak ukryć rury gazowej w kuchni. Zdjęcia pomoże wybrać odpowiednią opcję dla konkretnej kuchni. Nie bój się eksperymentować. Jeśli to się nie powiedzie, zawsze można użyć innych środków przebraniu. Na szczęście było wiele.