602 Shares 5970 views

Pierś z rękami

Szeroki wybór materiałów i akcesoriów meblowych na dzisiejszym rynku, produkcja mebli jest dostępna dla prawie każdego. Niezależna produkcja wnętrze może znacznie zaoszczędzić pieniądze, od stworzenia własnych rąk, nawet biorąc pod uwagę wszystkie koszty cięcia i koszt materiału jest znacznie tańsze niż odpowiednik magazynu. Do niedawna kredens został niezasłużenie zapomniany mebel, ale dziś znów odzyskuje utraconą popularność. A potem będziemy koncentrować się na jak zrobić komoda własnymi rękami, nawet bez specjalnych umiejętności.


Zanim zaczniesz, musisz zdecydować, jaki rozmiar jest komoda, a materiał, z którego masz zamiar zrobić. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę nie tylko koszty materiału, lecz także jego waga. Jeśli wykonanie tego elementu płyt meblowych i drewna, to może być dość ciężkie. Jeśli jednak dać pierwszeństwo do laminatu, produkt będzie znacznie łatwiejsze. W celu ułatwienia dalszych konstrukcji, możliwe jest wytwarzanie ścianki tylnej i dolnej części wielowarstwowej płyty pilśniowej. Tak, komoda własnymi rękami wykonane w następujący sposób: pre-order cięcia płyta, zakup niezbędnego sprzętu, przynieść go do domu i zebrać razem. Najpierw jednak przyjrzyjmy się wokół bardziej szczegółowo.

Do montażu szuflady własnymi rękami, będzie wymagać szczegółowych rysunków przyszłej budowy, jak również pewne narzędzia: ołówek, centymetrem, wiertarka, krawaty klucz kręte lub udaj się do prowadnicy wiertła, śruby i, oczywiście, młotek i gwoździe do montażu na tylnej ścianie. Ponadto, należy przed zakupem akcesoriów.

Jak wiadomo, kredens odnosi się do elementów mebli, a jego zespół będzie musiał kawałki drewna i sklejki. Słupki muszą producenci podstawę naszej piersi. są dostępne w specjalistycznych sklepach, gdzie będą wycięte według wielkości materiały.

Kiedy niezbędne materiały zostaną zakupione i są w pełni przygotowane, można zacząć zbierać meble własnymi rękami. Pierś produkujemy wstępnie funkcjonowanie struktury bazy. Cztery bary są dostosowane do wymaganej wielkości, a następnie te paski są spięte. Następnie można i dołącz do naszego stronie klatki piersiowej.

Gdy podstawa kredens jest całkowicie gotowy, można bezpiecznie przystąpić do produkcji ramy. Aby to zrobić, trzeba wziąć cięcia do żądanych wymiarów arkuszy i zainstalować je na wsparcie szufladami. Najlepiej jest wstępnie przywiązują arkusze więc specjalne płozy do góry pudełka, można je nabyć w specjalistycznych sklepach. Następnie, związek może być stosowany do ścian bocznych i tylnych przyszłego piersi. Przed rozpoczęciem montażu należy przykleić widocznych części boczne wykonane z płyty wiórowej o specjalnej taśmy, który jest odpowiedni kolor.

Gdy skrzynia jest całkowicie zmontowane, w wyniku struktura musi być zamontowane na stabilnej podstawy. Następnie wspiąć się na górną pokrywę skrzyni. Że poszła tak jak powinien, należy wyregulować krawędź spływu na szybkość klatek, pożądane jest, że krawędź nieznacznie wystaje poza przodu iz boków.

Końcowy etap montażu wymaga produkcji pudeł. Szczegóły szuflad mogą być mocowane za pomocą śrub, lub z dobrym kleju. Jeśli ręka ma wszystkie niezbędne materiały, kredens własnymi rękami można zebrać wystarczająco szybko. Konieczne jest jedynie, aby obliczyć odpowiedni rozmiar.

Kiedy wszystkie kroki za montaż, można bezpiecznie przejść do wystroju wnętrz. Oczywiście, widząc swoje dzieło, znajomi będą zachwyceni, ponieważ kredens zbierać własne ręce nie odważył wszystkim, choć nie ma nic skomplikowanego w tej pracy, czy nie. Najważniejsze – pragnienie, odrobina cierpliwości i trochę ciężka praca.