121 Shares 7669 views

Metro Barcelona – wybawieniem dla tych, którzy muszą podróżować po całym mieście w górę iw dół na kilka dni

Myślę, że wielu zgodzi się, że podczas podróży do dowolnego kraju na czas stara się odwiedzić wszystkich jego atrakcji jest bardzo brakuje. I Barcelona – nie jest wyjątkiem, ponieważ istnieje ogromna liczba miejsc, w których na pewno chcesz odwiedzić. Góra Tibidabo, Parc Guell, legendarne muzea, pałace i katedry, wysoka Agbar Tower – wszystko piękno to nazwę. Jak chciałbym wybrać się na spacer i cieszyć się widokiem na unikalnej architekturze, oddychając głęboko powietrze niesamowite Catalunya. Ale jeśli spokojnie wędrować przez Royal Square, nie można dostać się do wzgórzu Montjuic. został przeniesiony przez samochód byłoby szybciej, ale prywatnych samochodów, niestety, pozostał w domu. W tym przypadku uzupełnienia wykazu głównych miejsc wizytujących i Barcelona metra szybko i łatwo dostać się do żadnego z nich.


Nawiasem mówiąc, ten rodzaj transportu jest zasłużenie popularne nie tylko wśród imigrantów. Gay studenci zaangażowani pracownicy, stare kobiety-damy z delikatnymi fanów kochać podziemnego pociągu do prędkości i niewielką opłatę. Nawiasem mówiąc, metro Barcelona różni się od rosyjskiego systemu bardziej skomplikowany z internatem-wysiadania pasażerów – dostać w samochód i wydostać się z niej może być po obu stronach. Plusy są oczywiste – Parking na czas na stacji jest ograniczona, a hustles nie widać. Wady, niestety, też. Niektóre przejścia – wąskie i bardzo długie, oprócz nich jest duszno. Mimo to, 9 istniejących liniach Metro w Barcelonie – wybawieniem dla tych, którzy muszą podróżować po całym mieście wewnątrz i na zewnątrz w ciągu kilku dni. Turyści z pewnością docenią fakt, że stacje są usytuowane blisko do najciekawszych miejsc w mieście.

Barcelona słynie z czego? Co zobaczyć i gdzie się udać?

Sagrada Familia – chyba najbardziej znany i najczęściej odwiedzaną atrakcją turystyczną. Piękny, wspaniały, niezwykły, niemal magiczny budowlanych.

Słynna góra Montjuic – miejsca, które koniecznie trzeba odwiedzić, jeśli chcesz poznać prawdziwą Barcelonę. Nic dziwnego, że to właśnie tutaj w 1992 roku, która odbyła letnich igrzysk olimpijskich. Ogromne parki i ogrody, starożytnego zamku Montjuic, muzeum, okazja by zobaczyć to miasto i port z wysokiej platformy widokowej, a także na przejażdżkę kolejką linową – oszałamiające wrażenia gwarantowane. Magiczne śpiewające fontanny – kolejny cud, dla których turyści z całego świata, są chętni, aby dostać się na wzgórzu. Tysiące kolorowych odpryskami, piękny, stale zmieniających kształt – wielki występ do muzyki Bacha, Beethovena i Czajkowskiego nie pozostawi nikogo obojętnym.

Ciutadella Park, zbudowany na miejscu twierdzy w połowie 19 wieku – to piękne i ciekawe miejsce. Można również odwiedzić słynne Zoo w Barcelonie, kilka muzeów, odpocząć nad jeziorem i zobaczyć budynek parlamentu Katalonii.

Wycieczki Barcelona nie można sobie wyobrazić bez wizyty do Parku Güell. Ta perła miasta, zbiór znanych dzieł architektonicznych Antonio Gaudi. Chcesz dostać się do baśni – tu, bo z jakiegoś powodu to miejsce zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Góra Tibidabo. Jego wysokość wynosi 500 metrów nad poziomem morza – jest wspaniały widok na całe miasto. Turyści czekają na Muzeum zabawek mechanicznych, park rozrywki, a na szczycie spełniają one otwarte drzwi świątyni Najświętszego Serca Chrystusa.

Giant akwarium, Stadion Camp Nou, Picasso Muzeów, hiszpańskie wioski, katedra i piękne klasztory – W tym mieście każdy znajdzie szczególne miejsce. I metro Barcelona – wygodny sposób dostać się do żadnego z nich.