382 Shares 8530 views

Sami zbudować swoje życie. Nieufność – jest odwrotne


Efraim słownika słowo „hipochondria” jest interpretowane jako tendencja do wzrostu niepokoju o zdrowie i życie bliskich lub siebie. Z mojego punktu widzenia, definicja precyzyjny, ale nie całkiem kompletne. Podejrzane osoby, w moim doświadczeniu, mają tendencję do wyolbrzymiania wszystkie negatywne jego zdaniem wydarzeń, czy to związanych ze zdrowiem lub po prostu wrogie spojrzenie w autobusie lub metrze.

Hipochondria – ludzka skłonność wierzyć, że wszystko w życiu jest skierowana wyłącznie przeciwko niemu i wszyscy wokół pragną wnieść jak najwięcej zła na niego ukochana. Czasami hipochondryk ludzie wydają się śmieszne. Czasami są one irytujące. Rzadko powodują sympatię. I zawsze trudno się z nimi porozumieć.

Co robić? Przede wszystkim musimy pamiętać, że nadmierna podejrzliwość – jest to rodzaj choroby, psychologiczne (nie mylić z psychicznej!) Odchylenie. To może mieć wiele przyczyn, z których jeden – niewłaściwego wychowania w dzieciństwie. Stała kara rodzicielski, groźby, obelgi, brak miłości rodzicielskiej, wyzwiska w szkole może zniszczyć człowiekowi życie na zawsze, czyniąc go strach. Hipochondria – strach przed niezadowoleniem ktoś przyniósł do śmieszności, aby być w centrum uwagi, aby popełnić błąd. Innym powodem tego zjawiska mogą być dotkliwe cierpienie emocjonalne, które spotkał mężczyznę. Utrata bliskich, wojny, zdrady przyjaciół, spowodował problemy zdrowotne mogą powodować przesadzone, zbyt przesadne uczucia, dostać się na stałe mieszkają w oczekiwaniu na ponowne wystąpienie sytuacji traumatycznych.

W celu przezwyciężenia nieufności, leczenie nie jest zwykle wymagane. Ale bez konsultacji z psychologiem, aby zrobić to trudne, chociaż jest to możliwe.

Najpierw trzeba wziąć kawałek papieru, długopis, spróbuj spisać co martwi. Czytaj uważnie wynikowej liście. Od razu możesz zobaczyć, jak nieuzasadnione częścią doświadczenia. obawy zdrowia? Idź do lekarza, być badane. Ktoś źle wyglądało w twoim kierunku? Więc co? Switch, myśleć o przyjemnych rzeczach.

Postaraj się abstrahować od wszystkich niepokojących sytuacjach. Na początku będzie to trudne (tutaj wystarczy psychologa), wtedy wszystko lepiej i lepiej.

Pamiętam, jak wszyscy żyjący na Ziemi, ma prawo do popełniania błędów i niedociągnięć.

Zrozumieć, że najbardziej niepochlebny opinię – to tylko subiektywna opinia o jedną osobę. Dowiedz się przegapić szacunki, ale nieprzydatne mowy przez siebie, i za radę, wsparcie racjonalne propozycje być wdzięczny tym, którzy ich ekspresji.

Uświadomić sobie: chamstwa od innych – to ich, a nie problemów.

Mocno podstawy: jak wszystkie naraz jest niemożliwe.

Spróbuj zrobić coś ciekawego. Skoncentruj się na tym, co robisz lepiej niż inni, podnieść samoocenę.

W celu przezwyciężenia tego problemu, trzeba przejść pełne badanie lekarskie w celu zapewnienia, że nie istnieją żadne ciężkie problemy zdrowotne nie istnieją.

Jednak może się zdarzyć, że wzrosła nieufność lęku – jest to pierwsza oznaka jakiegokolwiek odchylenia, takie jak ataki paniki. Ale w tym przypadku nie ma nic się martwić. Miliony ludzi (według statystyk, co piąty na świecie) cierpią z powodu tej psychologicznych i behawioralnych zaburzeń. Już dawno stwierdzono sposobów leczenia tej choroby i terminowe rozpoczęcie leczenia może pozbyć się go całkowicie.

Hipochondryk ludzie muszą zawsze pamiętać o jednej rzeczy: ich życie jest całkowicie zależne od pracy nad sobą. Twardsze ludzie będą pracować na pozbycie bezproduktywnych obaw, tym bardziej aktywny i wesoły są dni tygodnia, tym bardziej udane będą życiem.

Ciężko pracować na siebie, dostosowanie ich charakter, ich zachowanie, i być szczęśliwym!