198 Shares 8114 views

Jak stać się geniuszem: strategia Życie osobowości twórczej

Dziś niemal każdy chce dowiedzieć się, jak stać się geniuszem. Nie jest to zaskakujące, jak wszędzie niezwykle popytu są ludzie, którzy nie tylko znają swoją pracę, ale również rozpatrywane w innych dziedzinach, a także wiedzieć, jak właściwie zorganizować swój wypoczynek. W tym artykule można znaleźć prostych wskazówek, które będą nie tylko poszerzyć swoje horyzonty, ale również stać się geniuszem.

Genius i geniusz: co to jest? funkcje

Zostań geniuszem i każdy może. Jednak przede wszystkim, na drodze do jego snu należy rozumieć, że taki geniusz. To nie tylko piękne słowo. Z reguły wszyscy geniusze mają wysoki poziom inteligencji. Oni wymyślają coś nowego. Wiadomo, że ludzie mają swoisty geniusz i niezwykły sposób myślenia. To z tego powodu, że w młodym wieku są sami.

Dla wielu ludzi, często pojawia się dyskusja na temat tego, czy nabyty lub wrodzony geniusz. Cokolwiek to było, prawie każdy chce mieć taką jakość. Jeśli chcesz stać się geniuszem, trzeba najpierw zdecydować, co powinno być. Co do zasady, wiele osób chce, aby stworzyć coś nowego i poszukiwanych w społeczeństwie lub marzenie staje się sławny. Warto zauważyć, że w większości przypadków geniusze się sławny dopiero po jego śmierci. Podczas swojego życia, napotykają tylko brak zrozumienia i przekonania ze strony społeczeństwa.

Zdecydowanie zalecamy, aby ostatecznie zdecydować o celu życia przed rozpoczęciem poszukuje informacji na temat podniesienia inteligencji. Dopiero po informacji o tym, jak stać się geniuszem, skorzystają.

Obecnie zjawisko geniuszu nie są w pełni znane. Na przykład Platon uważał, że ta funkcja może być tylko wrodzone. Jednak dziś istnieje duża liczba szkoleń i publikacji, które zapewniają zwiększone inteligencja przestrzegać wszystkich zaleceń. Należą do nich książkę jak „odblokować swój umysł. Być geniuszem!”, Której autor Myuller Stanisława.
Nie jest tajemnicą, że dość często mylone z genialnych ludzi szalonych. Często są one skierowane do leczenia klinice psychiatrycznej. Wielu ekspertów uważa, że geniusz objawia się po wystąpieniu nerwic. Twierdzą oni, że wzrost inteligencji – jest rodzajem odchylenia od normy.

Savantizm: co to jest? Norma czy patologia?

Być może wszyscy w moim życiu słyszał o ludzi, którzy potrafią czytać książkę lub do rozwiązywania złożonych przykłady kilku sekund. Takie cechy są geniusz-savantamy.
Savantizm – to niezwykle rzadko. W większości przypadków, to zdolność do ludzi, którzy cierpią na autyzm lub uszkodzenia mózgu. Po raz pierwszy takie zjawisko zostało opisane przez ponad dwa wieki temu. Wtedy psychiatra spotkał się z młodym człowiekiem, który miał wyjątkową zdolność matematycznego. Później, sprawa jest badana E. Seguin. Uważał to zjawisko jako przejaw idiotyzmu.

Savantizm występuje najczęściej w obecności następujących zaburzeń:

  • autyzm;
  • opóźnienie umysłowe ;
  • wrodzone wady, a także uszkodzenia mózgu.

Intelekt takich ludzi nie jest wysoka, ale dzięki geniuszowi stron mogą zrobić niesamowite rzeczy.

Większość ludzi, którzy cierpią savantizmom mieć takich chorób jak autyzm. Z tego powodu, nie mogą wchodzić w interakcje ze społeczeństwem. Autyzm powoduje geniuszu w danym obszarze. W tym przypadku jest ono właściwe. Co do zasady, osoby z autyzmem mają muzyczną, filologiczne i matematyczne zdolności. Są one dobrze zorientowane w przestrzeni i ma fenomenalną pamięć. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak stać się geniuszem, który ma fenomenalny talent, koniecznie zapoznaj się z informacjami podanymi w tym artykule. Niesamowite zdolności, które są uczeni, wrodzony. Rozwijają się tylko w obecności różnych chorób mózgowych.

Proste zalecenia w celu poprawy inteligencji na drodze do geniuszu. Czytanie i zdrowy styl życia

Wiele osób szuka informacji o tym, jak stać się geniuszem. Przede wszystkim konieczne jest, aby zastosować najbardziej prostych wskazówek. Są one dość prymitywne, ale skuteczne. Czasami staje się samodzielnego rozwoju przyczyny geniuszu.

Aby zwiększyć poziom inteligencji jest konieczne, aby rozpocząć jak najwięcej czytać. Wybierz tylko te książki, które można nauczyć się czegoś. Może to być klasyczne utwory lub książki edukacyjne. Taki na przykład zawierać książkę „odblokować umysł. Bądź geniusz!”. To wydanie nie tylko czytać, ale również do znalezienia skutecznych sposobów tworzenia geniusza. Cała ta wiedza może być łatwo zastosować w praktyce. Geniusze – to są ludzie, którzy nie tylko znają wiele informacji, ale także, aby zastosować go w praktyce. W celu zwiększenia swojej inteligencji, trzeba czytać co najmniej kilka godzin dziennie. Spróbuj przeczytać książkę geniusze pisarzy, którzy mówią o swoich doświadczeniach, jak odnieść sukces. Należą do nich na przykład Gienrich Altszuller. „Jak stać się geniuszem” – to jest jego edycja, która różni się skuteczną poradę.

Zawsze zapisz swoje nowe osiągnięcia. Nie ma sensu po prostu czytać, trzeba zastosować wszystkie z tej wiedzy w życiu.

Jeśli chcesz stać się geniuszem, masz w zwyczaju żyć zdrowego stylu życia. Wyeliminować alkohol i papierosy. Nie należy wybierać czas na oglądanie programów telewizyjnych i bez znaczenia. Oni zapchać mózg. ich porzucenie, można przydzielić przestrzeń dla nowych pomysłów i wynalazków.

Na odpoczynek i relaks, uprawiać sport. Jeśli jesteś dłuższego czasu pracy psychicznie, to koniecznie zrobić pięć minut spacerem na świeżym powietrzu co godzinę.

Warto zauważyć, że ludzie kochają się częściej tworzenia nowych stworzeń. To oni robią w życiu najwyższe cele. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy dana osoba jest ciężko ich marzeń.

Proste zalecenia dla przyszłych geniuszy. Prawidłowe odżywianie i komunikacja

Nie wystarczy po prostu porzucić złe nawyki i ćwiczenia. Ważne jest także, aby jeść prawo. Zdrowej żywności jest szybko wchłaniany. Z tego powodu łatwości jest odczuwalny w żołądku. Przydatne produkty mają pozytywny wpływ na mózg, a nie przynoszą dyskomfort podczas trawienia. Z tego powodu będziesz pełen energii przez cały dzień. Ważne jest także, aby jeść codziennie co najmniej dwóch litrów czystej wody.

Aby stać się geniuszem, trzeba przynajmniej od czasu do czasu być sam. To sprawia, że można kierować wszystkie swoje wysiłki wyłącznie na naprawdę ważnych idei i myśli.

Jedną z głównych zasad samodoskonalenia – jest komunikacja tylko z właściwymi ludźmi. Aby stać się geniuszem, trzeba nauczyć się nie tylko jego, ale także doświadczenia innych. Dowodem na to jest przez publikację „Jak stać się geniuszem”. Książka mówi o konieczności komunikować się tylko z mądrych i wykształconych ludzi, którzy odnieśli sukces.

Najważniejszą rzeczą – to właśnie robi rzeczy, których kochasz. Jest to niemożliwe, aby osiągnąć wyżyny w niekochanej pracy. Robi to, co jak można poprawić swoje umiejętności. Dzięki temu można łatwo osiągnąć swoje cele życiowe.

Książka G. Altshuller. Ogólne informacje o publikacji

„Jak stać się geniuszem: strategia Życie osobowości twórczej” – książka G. Altshuller, która pozwala dowiedzieć się, jak poprawić swoją inteligencję. nie został napisany przez przypadek. W latach 40. ubiegłego wieku, autor publikacji, jako młody inżynier, starałem się wyjaśnić cechy wynalazców myślenia. Analizował dużej liczby naukowców i zarejestrowanych patentów. Założył teorię wynalazczej rozwiązywania problemów.

Autor licznych naśladowców. Wiele zastosować teorię opisaną w oświadczeniu. z tego powodu, że z powodzeniem stworzyła nowy wynalazek i jest popyt. Ta teoria zainteresowaniem w wielu krajach na całym świecie. Wiele osób próbuje to nie tylko w budownictwie, ale także w biologii, chemii, psychologii i ekonomii zastosowania.

Ogromna praca wykonana przez G. Altshuller. „Jak stać się geniuszem” – książkę, która obejmowała cechy słynnych ludzi, którzy stworzyli popularny i genialnych rzeczy. Że stanowią one istotną strategię twórczą osobą.

Nawiasem mówiąc, życie autora – jest doskonałym przykładem twórczego rozwoju osobowości. Zaczął wymyślać, nawet jak uczniak. Pierwszą rzeczą, którą starał się zrobić – jest aparat do nurkowania światła, które dostanie na dno oceanu. Za pierwszym razem nie poszedł. Wszystkie telefony wybucha lub natychmiast kończy się niepowodzeniem. Udało mu się stworzyć aparat do nurkowania światła dopiero po kilku latach ciężkiej pracy.

I wyznaczać cele i osiągnąć swoje całe życie Altshuller G. „Jak stać się geniuszem” opowiada szczegółowo o nim. Autor zajmuje średnio 7 godzin dziennie. Niestety, został skazany na 25 lat na liście do Stalina. W tym czasie czytał wszystkie ciekawe książki dla niego, a następnie przeniósł się do tych, które były dostępne. Gdy drukuje się skończyły, próbował komunikować się jak najwięcej z ciekawymi ludźmi.

Autor uważa, że każdy geniusz musi być w stanie podjąć punch. Pomimo wszystkich trudności, trzeba przejść do swojego celu. Właśnie ze względu na to, można dowiedzieć się, jak stworzyć coś nowego i naprawdę zażądał.

Teoria G. Altshuller. Proste wytyczne do tworzenia geniusza

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, moim zdaniem – jest wyznaczyć sobie cel. Twierdzi on również, że nie zawsze jest konieczne, aby zwrócić uwagę na opinie innych. Ten punkt widzenia on uzasadnia przykładami z życia. Wynalazca Kotelnikov chciał stworzyć metodę hamulca pneumatycznego. Tworzenie go, zrobił projekt epizodyczną i rysunki, i poszedł z nimi do ekspertów w dziedzinie lotnictwa. Chciał opatentować swój wynalazek. Specjaliści w dziedzinie lotnictwa wydziału Nyquista szydzili. Nie odważył się opatentować swój wynalazek. Dzisiaj jest on powszechnie stosowany nie tylko w lotnictwie, ale także w innych dziedzinach inżynierii i techniki. Nawet najbardziej absurdalne, w zależności od firmy, wynalazek może być przydatny w przyszłości. To z tego powodu, że w żadnym wypadku nie może zrezygnować w drodze do swego celu. Ogólnie, przedwczesnego wynalazek.

Bez celu nie może być osobą kreatywną. Według autora, powinna służyć ludziom, aby rozwijać i budować dobre życie. Celem musi być koniecznie nowy lub Niezrealizowane, a także beton.

Altshuler powiedział, że celem nie powinno być w stanie to zrobić. Musisz stali samego, aby go osiągnąć. Jest to z pewnością pozytywny wpływ na twórczą osobą.

Każdy może stać się geniuszem. Optymalny wiek, aby wybrać główny cel w życiu, według Altshuller, waha się od 13 do 15 lat. Jest w tym rachunków wiekowych szczyt aktywności i kreatywności. Można zacząć rozwijać w absolutnie dowolnym kierunku. Zazwyczaj, aby osiągnąć globalny cel wymaga 20-30 lat ciężkiej pracy.
Autor zaleca, aby plany na codzień. Taki zwyczaj jest nieodłącznym elementem każdej kreatywnej osoby. Jest to niezbędne do prawidłowego rozkładu sił w ciągu dnia.

Książka Stanislav Muller. informacje ogólne

„Odblokuj swój umysł. Bądź geniusz!” – książka Stanislava Myullera z kroków, które zwiększą poziom inteligencji. Nie jest tajemnicą, że wszyscy są zupełnie różne zdolności umysłowe. Dzięki książce można wykonywać pracę mózgu trudniejsze.

Stanislav Müller twierdzi, że ludzie używają tylko 5% ich pojemności mózgu. Genii można podnieść ten próg do 10%. Osiągnąć 100% jest to niemożliwe, ale wzrośnie do poziomu geniusza, moim zdaniem, może być absolutnie nikomu.

Techniki przedstawione w książce, może poprawić pamięć i przyspieszyć proces uczenia się. Publikacja może być aktywowany sverhobuchaemost absolutnie każdą osobę. Autor „Odblokuj swój umysł. Bądź geniusz!” Stanislav Müller prowadzi regularne szkolenia, w którym twierdzi on dla wszystkich, możliwe jest łatwo zwiększyć wydajność swojego mózgu. Prawie każdy ma ukryte talenty. O nich nie wiemy wszyscy. Dlatego musimy być w stanie zrozumieć siebie i odnaleźć swoje ukryte talenty. Jest to i uczy Mueller. „Odblokuj swój umysł. Bądź geniusz!” – Jest to bardzo korzystne dla tych, którzy chcą spróbować się w nowych kierunkach.

Autor uważa, że radykalnie zmienić swoje życie Musisz natychmiast po przeczytaniu książki. Nie możemy opóźniać, ponieważ aby osiągnąć pewne cele wymagają od dziesięcioleci. Należy zauważyć, że książka jest podzielona na dużą liczbę tytułów. Przynajmniej jeden z nich na pewno przypadnie do gustu każdemu. Dzięki publikacji może nie tylko uczyć się matematyki, języka obcego, retoryki, ale nawet nauczyć się dobrze pisać i pozbyć się nałogu.

edycja Stanislav Müller. Podstawowe zasady tworzenia geniusza

Aby dowiedzieć się sverhobuchaemost, trzeba zacząć od utworzenia jednolitego poglądach osoby. Autor „Odblokuj swój umysł. Bądź geniusz!” Stanislav Müller pewność, że prawie wszyscy ludzie odroczyć realizację swoich celów później. Na przykład, prawie każdy zna sytuację, gdy masz zamiar radzić sobie z codziennymi ćwiczeniami rano, ale potem zmienia zdanie. Autor uważa, że jest to bardzo zły nawyk.

By stać się bardziej skoncentrowany, konieczne jest przede wszystkim, aby umieścić w konkretnym celu. Następnie należy wizualizować swoje osiągnięcia w najbardziej jaskrawy kolor. Taki sposób jest motywacji. Najważniejszą rzeczą – nie opóźniać realizację celu na później.

Szczególnie popularny jest dziś Stanislav Müller. „Zostań geniuszem!” – jest to skuteczna pomoc dla tych, którzy chcą na stałe zmienić swoje życie na lepsze. Autor zaleca, aby nie tylko stanowią cel, ale również nagrywać dokładną datę jego wykonania. W tym przypadku, osoba pamięć holograficzna jest wyzwalany. Obecnie wiele osób wie, kto jest Stanislav Müller. „Zostań geniuszem!” Jak powiedzieliśmy wcześniej – jest to książka, która pozwala wejść do myślenia każdego człowieka sverhobuchaemost. Przede wszystkim konieczne jest opracowanie holograficzną pamięć. Z biegiem czasu, można zauważyć, jak wygląda lepszą percepcję zarówno znanych i nieznanych informacji. Dzięki temu można łatwo opanować dowolny obszar rozwoju.

Muller książka pozwoli Ci zrozumieć, jak być geniuszem komputer. Rozwijać swoje talenty mogą być absolutnie każdym wieku. Najważniejsze – aby postawić prawidłową bramkę. Że będzie głównym motywatorem.

Należy zauważyć, że publikacja Muller zawiera ćwiczenia na relaks elementy kręgosłupa. To z tego powodu są one przydatne nie tylko dla rozwoju osobistego, ale również do poprawy zdrowia.

Oczywiście Nicholas Yagodkina

Kurs „Zostań geniuszem!” – to szkolenie, które będzie znacznie poprawić swój poziom inteligencji. Jej autor – Nikolai Yagodkin. Twierdzi, że po zakończeniu kursu każdy będzie w stanie szybko opanować każdą naukę. Na przykład, w języku angielskim można się nauczyć w ciągu kilku miesięcy, a nie lat.

Kurs trwa Nicholas Yagodkina zaledwie 4 dni. Tym razem będzie wystarczająco, aby nauczyć się podstaw skutecznej samorozwoju, które mogą być przydatne w każdej chwili. Każdy ukończeniu kursu, móc pracować z większą ilością informacji i zapamiętać dowolny tekst niemal dosłownie. Wynikiem ukończeniu kursu jest utrzymywana przez całe życie. Zdobywania doświadczenia można podzielić się z rodziną i przyjaciółmi. Najbardziej poszukiwanych kursy Nicholas Yagodkina wśród uczniów szkół średnich i studentów. Zwykle kończą je tuż przed egzaminami. Autor zapewnia, że zdobyta wiedza pozwoli na możliwie jak najkrótszym czasie, aby zapamiętać wszystkie niezbędne informacje. Starannie przygotować się do egzaminu może być dla jednego lub więcej nocy.

Recenzje kursów Yagodkina w większości pozytywne. Wiele regularnie odwiedzać swój trening i zaprosić znajomych. Wielu powie, że jego kursy są wystarczająco dobrze poinformowany. Aby w pełni zrozumieć technikę Nikolaya Yagodkina, konieczne jest nie tylko przekazać, ale również dokładnie zrozumieć. Wiele z nich spodobał się kurs „Zostań geniuszem”. Yagodkin Nicholas – jest dyrektorem centrum szkoleniowym w Petersburgu. Wszystkie jego metody on przetestowany na siebie. W celu osiągnięcia maksymalnych wyników oraz zwiększyć poziom inteligencji jest wynikiem szkoleń Yagodkina będzie musiał dać 100%, a nie tylko w klasie, ale także w domu. Technika ta polega również niezależne opracowanie materiału. Nikolai Yagodkin twierdzi, że wszystkie negatywne opinie, które są związane z jego treningu, napisane przez ludzi, którzy nie przechodzą je lub wykonują dodatkowe zadania w domu.

Opłaty Nicholas Yagodkina dość wysokie. Przeciętnie waha się od 20 tysięcy rubli. Jednakże, jeśli wszystkie zalecenia tej techniki przynosi maksymalne efekty.

Największą liczbę zagadnień powodujących maszynowego Nicholas Yagodkina języka obcego. Autor proponuje codziennie studiowania pewną liczbę słów. Jednak dla niektórych ten sposób uczenia się języka nie ma sensu. Twierdzą oni, że aby znać słownictwo języka nie wystarczy. Wszystkie słowa są spadła według pewnych reguł, tak prostego zapamiętywania słów – jest to strata czasu.

podsumowując

Prawie każdy chce być geniuszem. Tacy ludzie szybko znaleźć wspólny język absolutnie każdego, ponieważ ich poziom inteligencji pozwala wspierać wszelkie rozmowy. Dziś można znaleźć szkolenia i książki bez trudności, które pozwolą osiągnąć zamierzony cel. Wszystkie podstawowe niuanse są opisane w tym artykule. Oni z pewnością pomogą Ci wychować wspaniałą osobowość.