310 Shares 3279 views

Symbolika kolor: czerwony oznacza, że w Rosji

Od czasów starożytnych, ludzie przywiązują dużą wagę kwiaty. Dziś można usłyszeć w godzinach wieczornych, kobiety dyskutować stroje – jeden z kolorów. Ktoś przychodzi do oczu, ktoś szczuplejsze, ktoś wypełnia. Pomyśl o rycerskości, opisują szczegółowo ramiona baronowie, książęta, w których kolor jest wykonane. Farby wskazują status społeczny, pochodzenie etniczne, bogactwo, wartość. Szczególnie uwielbiam kolor czerwony lub fioletowy, to oznaczało panowanie. Co symbolizuje kolor czerwony w Rosji? Mamy czerwone flagi na wakacje, czerwonej linii, a dni kalendarzowych.


Niektóre ludy koloru odzieży może określić kasty osoby, osobistych trenerów wzrostu powiedzieć, że podświadomie możemy określić własną kastę i wybrać jej ubrania.

Co oznacza kolor czerwony

W Rosji, można znaleźć tysiące interpretacji. Poprzez czerwono na pasji etap show i energii, kurtki karmazynowe oznaczało młodych aktywnych ludzi, którzy są w stanie zarobić. Dziewczyna w czerwonej sukience automatycznie przyciąga uwagę, oczekuje się, że ciepła i ciepłej charakter.

Czerwony oznacza święto, to nic dziwnego, mamy czerwone dni kalendarzowych. Nasi przodkowie używali słowa czerwony i piękny jako synonimy, należy pamiętać, wyrażenie „Red Sun”, „uczciwą dziewczynę”. Poza tym, ten kolor symbolizuje miłość, ponieważ karty kolorów w formie serca na Walentynki? Dokładnie – czerwony! I ukochany, z reguły dają czerwone róże!

Flaga Rosji

Wszystko widziałem go nawet ci, którzy mieszkają w innym kraju. Wśród kwiatów mają czerwono. Kolory na fladze Federacji Rosyjskiej jest interpretowany na różne sposoby. Istnieją różne żarty, że kolory kodowane nazwy legendarnej organizacji KGB – czerwony, niebieski, biały. Oficjalnie te kolory nigdy interpretowane. Ale istnieją co najmniej trzy ugruntowane poglądy. Na pierwszy czerwony oznacza państwowości naszej Ojczyzny, biały – to wolność i niezależność, a niebieski kolor z Dziewicy. Zgodnie z drugim zdaniem kolory flagi stanowią jedność trzech gałęzi jednego narodu. Czerwony oznacza Wielkorusów, niebieski – biały i Małorosja – Białoruś. Zgodnie z trzecim zdaniem, czerwony – to znowu, energia, moc państwa i krew, która została przelana na wielu wojnach.

Oznaczenia kolorów są czasami zaskakujące. Wcześniej był czerwony kolor królów, aw XX wieku miała kolor rewolucja, wolności i krwi. Pamiętaj flagę rewolucji październikowej, to jest czerwony, a krew dla tej flagi płynęła rzeka. Ponownie, należy pamiętać o anegdotę gdzie Chapaev umieścić na czerwonej koszuli, do walki miał widoczny brak krwi.

osłona

Co oznacza kolor czerwony w rosyjskim wojsku, można powiedzieć – krew. Niektóre jednostki wojskowe mają tę nagrodę jako Guards flagi. On jest czerwona a krew i życie żołnierzy tej dywizji, który spełniał swoje zadanie do końca. Jeśli czytasz historię Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, sztandar Gwardii otrzymała żadnych podziałów, a ich szczątki po ciężkich walkach, wyjścia ze środowiska odstraszyć wroga.

Co to oznacza dla koloru czerwonego wojska, już rozumiem. Poborowy, trafiając jednostkę straży, zdaje sobie sprawę, że coś jest nie tak. Oficerów, wykonawców i niektóre poborowi są trochę czerwona flaga na klatce piersiowej, na Marine Corps, jest on przedstawiany w innym ujęciu. W tych oddziałów są bardzo dumni ze swojej historii, a początkujący zaczyna szanować sił zbrojnych, a także ma uzyskać prawo do noszenia czerwonej flagi na klatce piersiowej. Były wyjątkiem w historii, kiedy Gwardia transparent dał nowo utworzony oddział, ale głównie były to jednostki pancerne nowych nowoczesnych maszyn, szybko padł na polu bitwy, a tankowce nie pobyt w długu dla takiej nagrody.

Kolor czerwony w armiach innych krajów

Teraz kolor czerwony używany jest tylko w mundurze, w polu pod tym samym tonie wszystkich dziedzinach. Symbole tego koloru dla wojska jednoznaczny – krew ponownie i decyzji, aby przejść do końca. Wojownicy Carthage nosił purpurowe ubranie przed walką, to nie uchroniło ich od wszechobecnego Rzymie, ale dodała chwałę. Spartanie nosili czerwone płaszcze, i tych, którzy jeszcze pamiętają (na przykład film o trzystu Spartan, gdzie prowadzą one obronę Termopilami, a następnie walczyć z Persami w morzu). W Chinach też uwielbiam ten kolor i mają podział z nazwiskami żołnierzy czerwony, czerwony smoki, i tak dalej. D.

W rezultacie,

Co oznacza czerwony kolor w Rosji? Tak samo na całym świecie, z wyjątkiem koloru królewskiej. Być może powodem jest to, że królowie już dawno nie ma, a prezesi wolą kurtek ciemne odcienie. Zdecydowanie jest to kolor energii i życia, a następnie udać się na podziale wypoczynkowego energii, radości, piękna i wściekłości, siły i ktoś rozlał krew.

Będziesz korzystać w ich szkarłatnych ubrania – nie zdziw się, że ludzie, odwrócić, zwłaszcza jeśli jesteś dziewczyną. Choć czerwone światła i oficjalnie zakazane w Rosji, każdy wie, co one oznaczają. Nie ważne jak mówią psychologowie, czerwony to nie tylko kłopot.