432 Shares 2847 views

Dzika plaża jako symbol Krabi

Najczęściej dzikiej plaży dla wielu turystów jest problemem, zwłaszcza jeśli chodzi o Tajlandii. Mimo wszystko, ten kraj jest pełen egzotycznych zwierząt, które zamieszkują głównie w miejscach bezludnych. Jednak ze względu na proste zasady odpoczynku w tym stanie, zabawy i nowych doświadczeń są gwarantowane, a wszystkie kłopoty ominie.


Krabi – południowa prowincja Tajlandii, który znajduje się nad brzegiem Morza Andamańskiego. Obejmuje on niesamowitą liczbę dużych i małych wysp, z których niektóre są zamieszkane, jest bardzo korzystne dla zwykłych regionów wypoczynkowych, a tam są opuszczone. Aby dostać się do nich mogą być na łodzi wynajętej od mieszkańców. Pożądane jest również, aby odwiedzić te wyspy, wraz z ludźmi, którzy są zorientowane do obszaru i poznać wszystkie możliwości odpoczynku Gdańskiej. Wszakże każdy dzikiej plaży wyobcowany wyspa jest pewne niebezpieczeństwo – egzotyczne zwierzęta, rośliny, a nawet wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne.

Idealnie gładkie i biały piasek, palmy i surfingowe, które zbliżają się do wody – jest to bogactwo, które znajduje się dzikie plaże. Zdjęcia z tych miejsc nie jest tak często ułożone w sieci, ale w niektórych forach widać, wygląda na to, podobny obszar w Tajlandii. Często na wyspach Krabi usunięte różne filmy i seriale, jak dane naturalnych jest naprawdę oszałamiający. Należy zauważyć, że każda dzikiej plaży znajduje się rezerwat przyrody z kraju, więc na jego terytorium, w żadnym wypadku nie można pozostawić rzeczy osobiste.

Zanim pójdziesz na jednej z wysp tego wielkiego prowincji, konieczne jest, aby dowiedzieć się, czy jest tam bezpiecznie, jakie są cechy tego obszaru i co zabrać ze sobą. Niektóre wyspy są prywatne, ponieważ żyją jadowite zwierzęta , czy są szkodliwe dla roślin. Często dzikiej plaży jest niebezpieczny obszar morski, ponieważ istnieje wiele niezbyt przyjemnej wodzie mieszkających w pobliżu wybrzeża – jak jeżowce i meduzy.

Jednak dzikie i niezamieszkane jest daleko od całej prowincji Krabi. Wiele z wyspy, znajduje się na jego terytorium, a do miast z obszarów mieszkalnych i kompleksów hotelowych, które mogą rozstrzygnąć każdy turysta. Cóż, jeśli pragnienie przygody nie jest assuaged i nadal chcesz odwiedzić dzikie plaże, można jeździć na nich prawie codziennie, za pomocą łodzi. Aby poruszać się po powierzchni wody, pożądane jest, aby zmaksymalizować przylegającą do strefy przybrzeżnej, jak na Morzu Andamańskim , choć stan jest spokojna, w „pory deszczowej” burzy zmarszczył przestrzenie. Dlatego pożądane jest, aby przejść bezpiecznie.

Oprócz zwiedzania wyłączone obszary w prowincji Krabi nadal ma dużo rozrywki. Niektóre wyspy znajdują się w spokojnej okolicy, na plaży, i są one odpowiednie dla spokojnej i relaksującej wymiaru. I są, gdziekolwiek przeważające wiatry i fale wznieść się ponad horyzont. W takich miejscach, zawsze gromadzi ogromną liczbę fanów windsurfingu i przeżywa lokalne fale i własne siły.