204 Shares 2255 views

Game Dev Tycoon – Kody i funkcje

Dzisiaj postanowiliśmy porozmawiać o jednej wspaniałej grze, która w tej chwili jest dość popularna. Chodzi o ekonomiczny projekt Game Dev Tycoon. Ten fascynujący rozwój powstał w słynnym profesjonalnym studio Greenheart Games, który pozwala wszystkim jego fanom na prawdziwe projektowanie aplikacji. Aktualnie w kategoriach gry Dev Tycoon są często używane przez wielu użytkowników, ale oczywiście nie jest całkiem interesujące, aby rozwiązać zadane zadania. Ale nadal będziemy o nich mówić.


Finanse. Jakie są cheaty?

Więc gra zaczyna się w małym garażu. Zauważysz, że masz tylko siedemdziesiąt tysięcy wirtualnych pieniędzy. Oczywiście, Twoim głównym zadaniem w tej przygodzie jest to, że musisz stopniowo mnożyć swoje środki. Następnie można przenieść się z małego garażu do dużego i przestronnego biura. Obecnie w grze gra Dev Tycoon oszukuje ceny przede wszystkim dlatego, że przy pomocy wirtualnego finansowania można sobie pozwolić na prawie wszystko, co doprowadzi do szybkiego rozwoju. Na samym początku opowieści zostaniesz poproszony o podanie nazwy swojego bohatera, a także nazwy firmy, po której rozpocznie się proces. Pierwszą rzeczą jaką możesz zrobić w tym projekcie jest stworzenie nowej gry, a teraz zajmiemy się tym, jak początkowy etap idzie.

Wybierz gatunek

W kategoriach gry Dev Tycoon mogą być również wykorzystywane do rozwoju gier. Jest to przede wszystkim konieczne dla tych uczestników, którzy nie chcą zrozumieć wszystkich subtelności. Zanim utworzysz nową grę, zdecydowanie musisz zdecydować o jego gatunku. W tym celu otrzymasz tylko pięć opcji. Należy również wybrać nie tylko gatunek, ale także motyw, po którym można przejść bezpośrednio do samego procesu.

Kody

Opracowanie nowej gry w Game Dev Tycoon nie jest tak trudne. Wszystko zostanie zrobione w zaledwie trzech etapach. W każdym z nich musisz dostosować suwaki według własnego uznania. Jeśli nie masz pojęcia o rozwoju gier w Game Dev Tycoon, cheaty pomogą Ci. Specjalne dodatki będą mogły odbierać niezbędne parametry. Po zakończeniu wszystkich trzech etapów trzeba poczekać przez pewien czas, aż zostaną usunięte wszystkie wady i błędy. Jeśli używasz kody w programie Game Dev Tycoon, nie musisz czekać na zakończenie tej procedury. Projekty będą tworzone całkowicie bez żadnych uchybień. Aby korzystać z kody w tej grze, musisz zainstalować specjalny dodatek. Pozwoli Ci zakończyć emocje, badania, fani i pieniądze, podnieść poziom gracza do maksimum, znaleźć pracowników oszukańczych. Ta opcja otwiera również dostęp do ciekawych funkcji: "Zawsze 10", "Bez błędów", "Szybki zestaw punktów", "Czas przewijania".