651 Shares 4581 views

Krym, South Beach – Raj na Ziemi

… Krym południowym wybrzeżu półwyspu to pas wybrzeża Morza Czarnego, którego szerokość wynosi około 2-8 km. Rozciąga się od Cape Aya i do góry Kara-Dag, który znajduje się obok Koktebel. Dziś jest najbardziej popularnym regionem turystycznym wakacje na Krymie.

funkcje

Południowe wybrzeże półwyspu posiada wysoko rozwiniętą infrastrukturę ośrodek. Warto zauważyć, że w sprzyjających warunkach – jest coś, co zawsze wyróżniało Krymie. South Beach jest inna podzwrotnikowy, który jest bliżej do tego, który panuje w północnych Włoszech i południowej Francji. Ze względu na bliskość morza w tej części półwyspu zbyt gorąco nie stało. Średnia dzienna temperatura w lipcu wynosi około 24 stopni. W rzadkich przypadkach, gdy temperatura przekracza 30 ° C w. Ale nawet jeśli tak się stanie, przesunięcie wysoka temperatura wcale łatwe, ponieważ wilgotność powietrza jest niska.

sezon wakacyjny

Oczywiście, głównym źródłem dochodu i główny przedmiot, który panuje w tej części półwyspu – turystyka. Sezon wakacyjny jest czynny od początku czerwca. Następnie temperatura wody w pobliżu brzegu wystarczająco stabilnie utrzymywane w ramach limitów, które są wygodne w kąpieliskach. Sea – To, co większość idzie na Krym. South Beach jest zróżnicowane plaże, parki wodne, i oferuje szereg innych gatunków rekreacji morskiej. Jako ciepła pogoda w tej części półwyspu jest przechowywany przez dłuższy czas, ponieważ woda stygnie powoli, sezon kończy się dużo później niż w innych ośrodkach – bliżej do początku października. Okres, który trwa od początku jesieni, a do tego czasu, zwany sezon aksamitny: słońce nie grzeje zbyt dużo wody – ładne, ale nie tak świeże mleko, i piękne liści drzew staje kolory jesieni, wypływający smaki aksamit.

Ulga i klimat

Mapa południowym wybrzeżu Krymu pokazuje mały punkt, ale na półwyspie jest tak niezwykłych atrakcji i wyobraźni ponad tej samej Ameryce, charakteryzujących globalnych wymiarów, nie iść do jakiegokolwiek porównania. Należy zauważyć, że zwolnienie z tej części półwyspu jest górzysta, w przeciwieństwie do innych miejsc. Na każdym ośrodku w regionie można kontemplować wysokich skalistych gór. Zapewnia wspaniałe widoki, a także wzloty i upadki po drodze. Należy zauważyć Inną cechą tego zwolnienia. To inny klimat, który przewiduje różne warunki pogodowe w ośrodkach położonych od siebie w odległości kilku kilometrów. Na przykład, jeśli w Jałcie deszcz i błyskawice, może być słonecznie i bezchmurnie Ałuszta.

Kurorty Półwyspu Krym

South Beach ma jedne z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych, które co roku przyciąga tysiące turystów z Rosji i Ukrainy, a także blisko i daleko za granicą. Ałupka, Ałuszta, Jałta, Partenit, jak również wiele innych malowniczych miejscach przyciąga swoim klimatem i naturą. A ile zastrzega Krym, mający ogólnokrajowej i krajowym znaczeniu! Weźmy, na przykład, ogród botaniczny Nikitsky, na które zwrócono uwagę turystów i gości półwyspu kilkaset różnych gatunków rzadkich roślin. Należy zauważyć, uwagę na jednym miejscu, mówiąc o południowym wybrzeżu Krymu. Jałta – małe miasto, które jest uznawane za stolicę wszystkich ośrodków w półwysep. Ponadto, pomimo jego bardzo niewielkich rozmiarów, jest to ważny handlowy i pasażerski port południowym wybrzeżu. A ilu atrakcje tutaj! Wewnątrz słynny Jałta Reserve rośnie około dwa tysiące gatunków różnych roślin, a na stokach zdobić lasów dębowych i jałowca. Jest to niemożliwe, aby zwrócić uwagę na rozwój infrastruktury w Jałcie. Tu rosną wysokiej jakości winogron i doskonałą tytoniu, migdałowy, pigwa, brzoskwinia, lawendy i inne rośliny. Jałta wino i cieszyć się doskonałą reputacją: różowy, czarny i biały Muscat, Saperavi, Cabernet, Tokaj, itd. Czasami nawet uprawiana orzech i .. drzew oliwnych. I, oczywiście, pensjonatach i motelach. Dziś jest jednym z najbardziej popularnych form rekreacji w Jałcie – mimo wszystko, można nie tylko odpocząć, ale również w celu poprawy ich zdrowia wód mineralnych.

Krym Flora

Ogromna ilość różnorodnej roślinności – to więcej niż południowym wybrzeżu Krymu różni. Zdjęcia z najbardziej rzadkich roślin można zrobić odwiedzając półwysep. Na przykład, tulipan Calle – rodzaj kwiatu, który jest na skraju wyginięcia. I rośnie tylko na Krymie, na wysokich wzgórzach, tzw endemiczne półwyspu. A to tylko jeden z wielu przykładów. Bogata przyroda, wiele rzadkich gatunków roślin egzotycznych, niepowtarzalnym klimatem, Morza Czarnego, powietrze, który leczy – wszystko to jest stosunkowo niewielki półwysep Krym. Dlatego wielu ludzi przychodzi tutaj, woląc nie Florydzie czy u wybrzeży Hiszpanii, i malownicze Krymie.