533 Shares 9832 views

Sklep internetowy "Tehnostudiya": recenzje. Tehnostudio.ru – Internet-sklep sprzętu gospodarstwa domowego

W chwili obecnej konsumenci są coraz bardziej preferowani zakupy dokonywane w sklepach internetowych. W takim przypadku muszą starannie wybrać dostawcę usług, ponieważ zależy to od tego, czy uzyskują pożądany produkt, czy będzie to jakość i jak długo potrwa dostawa. Aby wybrać odpowiedni sklep internetowy, musisz zapoznać się z firmą, jej usługami i opiniami klientów. Sklep internetowy "Tehnostudiya" opinie klientów nie jest zły, więc należy zwrócić uwagę na tę firmę i zapoznać się z nią.


O firmie "Tehnostudiya"

"Technostudiya" to internetowy sklep AGD, który specjalizuje się w sprzedaży szerokiej gamy towarów. Od 2009 roku firma działa w dziedzinie handlu internetowego. Od tej chwili udało jej się przekonać, że jest solidnym partnerem. Potwierdzają to nie tylko dostawcy, ale także konsumenci.

"Technostudia" to sklep, który znajduje się w fazie szybkiego rozwoju. Firma rozpoczęła działalność w Moskwie. W tej chwili ma swoje przedstawicielstwa w miastach takich jak Sankt Petersburg i Niżny Nowogród. W najbliższej przyszłości planowane jest rozszerzenie zakresu działalności i otwarcie przedstawicielstw w innych regionach Rosji.

Co jest niezwykłe w firmie?

Sklep internetowy "Tehnostudiya", o czym można się dowiedzieć poniżej, oferuje swoim klientom szeroki wachlarz produktów. Produkowane przez wiodących producentów korzystających z zaawansowanych technologii. W katalogu firmy znajduje się ponad tysiąc kategorii. Witryna zawiera ponad 40 tysięcy pozycji.

Każdy potencjalny konsument, który odwiedził sklep, zdziwił się nie tylko szeroką gamą oferowanych produktów, ale także wysoką jakością. Oto najsłynniejsze marki, które zostały zatwierdzone przez użytkowników podczas ich istnienia. Katalog sklepu prezentuje nowoczesne urządzenia gospodarstwa domowego, funkcjonalne urządzenia klimatyczne, a także inne przydatne produkty domowe o doskonałych właściwościach.

Produkty oferowane przez firmę

"Technostudia" to sklep, który współpracuje wydajnie z renomowanymi światowymi producentami. Z tego powodu firma ma możliwość oferowania potencjalnym klientom aktualnych i popularnych nowości prezentowanych w różnych kategoriach. Cechą wyróżniającą jest optymalny koszt towaru, w wyniku którego są one dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Wśród różnorodnych produktów rozprowadzanych przez firmę kupujący może znaleźć:

 • Wbudowane urządzenia gospodarstwa domowego (piece, piekarniki, zmywarki itp.);
 • Stand-alone sprzęt AGD (kuchenki gazowe i elektryczne, pralki, lodówki, itp.);
 • Małe urządzenia gospodarstwa domowego (odkurzacze, czajniki itd.);
 • Urządzenia klimatyczne (grzejniki, jonizatory powietrza, klimatyzatory itp.);
 • Produkty do prac remontowo-wykończeniowych;
 • Akcesoria do pojazdów;
 • Różne artykuły sportowe;
 • Towary turystyczne i rekreacyjne;
 • Produkty dla dzieci (meble, wózki dziecięce, foteliki samochodowe itp.).

Warto zauważyć, że sklep internetowy urządzeń gospodarstwa domowego "Technostudia" zapewnia swoim klientom usługi najwyższej jakości. Zanim skorzystasz z usług specjalistów, możesz dowiedzieć się więcej o procesie serwisowym.

Płatność za towary

Dokonując zakupu w firmie, konsument ma możliwość zapłaty w następujący sposób:

 • Płatność gotówką.

W takim przypadku płatność za towary zostanie dokonana po zaakceptowaniu produktów, pieniądze zostaną przekazane pracownikom usługi kurierskiej. W takim przypadku klient ma możliwość obejrzenia podglądu sprzętu, sprawdzenia jego wyposażenia i załączonych dokumentów. Po dokonaniu płatności kupujący otrzyma umowę kupna-sprzedaży podpisaną przez obie strony, kartę gwarancyjną i pokwitowanie gotówką.

 • Płatność bezgotówkowa.

Przy wyborze płatności bezgotówkowych klient powinien wziąć pod uwagę dodanie 3% wartości towaru. Procedura płatności polega na wybraniu odpowiedniego produktu, a następnie przesłaniu jego numeru i jego szczegółów do wiadomości e-mail sklepu, którego adres można znaleźć na stronie internetowej firmy. Konsument będzie rozliczany, który musi zostać zapłacony w ciągu trzech dni roboczych. Pomyślne zakończenie procedury wymaga również wysłania powiadomienia do menedżera. Następnie towary zostaną dostarczone na adres wskazany przez użytkownika w zamówieniu.

 • Pobieranie.

Sklep internetowy "Tehnostudiya" umożliwia klientom dokonywanie płatności za pośrednictwem autoryzowanego serwera w centrum ICD. W tym przypadku należy używać bankowych kart płatniczych Visa i Mastercard.

Dostawa towaru

Kupując towary warto wiedzieć, że "Tehnostudiya" jest sklepem internetowym, Moskwa jest miastem z punktem dystrybucji. Klient ma możliwość wyboru między dostawą w domu a dostawą. Ten ostatni jest jednym z rodzajów dostaw, które będą przeprowadzane w momencie emisji. W obu przypadkach obciąża się kosztami transportu, usługami sprzedającego i wykonawcą obsługi klienta w punkcie emisji, jak również czynszem za miejsce składowania towarów. Koszt dostawy zależy również od parametrów technologii i warunków jej uzyskania.

Promocje

Zapoznaj się z informacjami o firmie, możesz dowiedzieć się, że opinie sklepu internetowego "Technostudiya" są dobre. Ale czy wszystko jest tak dobre, jak konsumenci mówią o kosztach produkcji io możliwość zaoszczędzenia pieniędzy?

"Technostudiya" to sklep z artykułami elektronicznymi dbający o swoich klientów i regularnie prezentuje je z przyjemnymi niespodziankami. Firma posiada akcje, które pozwalają konsumentom w określonym czasie, aby zaoszczędzić przyzwoitą kwotę na towary określonej kategorii lub modelu. Dzięki tej polityce kupujący wolą zakupy w tym sklepie internetowym. Również często sprzedaje ten sklep internetowy urządzeń gospodarstwa domowego. Opinie klientów wskazują, że takie promocje mogą zaoszczędzić nawet więcej.

Współpraca z firmą

"Technostudia" jest sklepem internetowym, Moskwa, za którą jest doskonałą platformą do zawierania wzajemnie korzystnych ofert. Firma oferuje współpracę indywidualnym przedsiębiorcom, partnerom regionalnym, hurtowym i detalicznym.

Firma jest oficjalnym dealerem wielu renomowanych marek, dlatego oferuje korzystne wskaźniki cenowe dla szerokiej gamy produktów. Jednocześnie firma sprzedaje tylko te towary, które są legalnie importowane do kraju i posiadają oficjalną gwarancję, o czym świadczą odpowiednie dokumenty.

W celu współpracy należy wypełnić kwestionariusz na stronie internetowej, a specjaliści magazynu skontaktują się z potencjalnym partnerem w najbliższej przyszłości.

Recenzje

Po zapoznaniu się z warunkami świadczenia usług można zrozumieć, że firma "Technostudiya" oferuje korzystne warunki zakupu wysokiej jakości towarów i zapewnia wysoki poziom obsługi. Ale co myślą o niej klienci? Warto zauważyć, że sklep internetowy "Technostudia" dokonuje przeglądu klientów w dużych ilościach. Jakie są ich szacunki? Udało nam się przekonać, że konsumenci generalnie są zadowoleni z pracy pracowników, polityki cenowej i jakości zamówionych towarów.