782 Shares 8407 views

Przeanalizuj opinie: iWowWe – oszustwo lub droga do sukcesu?

Pamiętasz, w latach dziewięćdziesiątych ludzie z odznaki "Chcesz stracić wagę, zapytaj mnie, jak" były wystarczająco często. Sprzedali tabletki i proszki o efektie "magicznym". Ci ludzie byli pionierami MLM w naszym kraju. Czas mija, wszystko się zmienia, a dzisiejsi skuteczni pracownicy tej sfery przeszli do sieci World Wide Web. Nie ma tajemniczych słoików i obowiązkowych regularnych spotkań, odbywających się w pozytywnych melodiach. Siecierzy promują projekty online. Oczywiście, podobnie jak w trybie offline, wiele z nich to organizacje o bardzo krótkim okresie życia lub ukrytych piramidach finansowych. Nie powinniśmy jednak tracić na dobrej perspektywie udanych firm, które od kilku lat działają na rynku krajowym. Wiele z nich może stać się bardzo interesującym, użytecznym narzędziem dla większości użytkowników Internetu. Jako przykład możesz przekazać opinie na temat iWowWe, mówiąc o doskonałej sposobności uzyskania niezależności finansowej i możliwości pracy z dowolnego miejsca na świecie. Informacje rozpowszechniane przez pracowników firmy są naprawdę interesujące i godne szczegółowych badań.


Biznes bez granic

W ostatnich latach firma iWowWe aktywnie się rozwija. Opinie i komentarze wideo dotyczące tego są liczne. W większości przypadków są oni pozostawieni przez pracowników firmy, którzy opowiadają swoje historie. Najważniejsze informacje na temat tego, co mówią: iWowWe – najkrótsza droga do sukcesu i dobrego samopoczucia. Aby zrozumieć, czy tak jest, warto zbadać produkty sprzedawane przez firmę w szczegółach, a sam program partnerski.

Co oni sprzedają?

Na rynku krajowym firma iWow rozpoczęła działalność w 2011 roku, aw 2014 roku osiąga szczyt jego rozwoju. Firma oferuje swoim klientom usługi multimedialne. Jak mówią recenzje, iWowWe jednoczy i inspiruje ludzi dzięki wysokiej jakości, nowoczesnej komunikacji wideo.

Główne usługi:

  1. Wideo. Wiadomoś ci tekstowe sĘ … już w przeszłoś ci, filmy mogĘ … wywierać znacznie wię cej na interlokutora, a 300 gotowych szablonów pomogĘ … wzmocnić wrażenie.

  2. Nieograniczona ilość miejsca na pliki w sieci.

  3. Wideokonferencje, w których może uczestniczyć ponad 100 osób i komunikować się za pośrednictwem mikrofonu i kamery internetowej w tym samym czasie.

Cena emisji

Aby w pełni korzystać z usług firmy, musisz dokonać trzech płatności:

  • Jednorazowa opłata przy podpisywaniu umowy – 170 dolarów;

  • Roczna opłata członkowska w wysokości 25 USD;

  • Opłata miesięczna – 25 dolarów amerykańskich.

Istnieje również tańszy pakiet usług iWowWe – V5. Jego cena wywoławcza będzie wynosić tylko 35 USD, 9.95 – miesięczna opłata. Ale w tym przypadku liczba dziennych wiadomości wysyłanych przez użytkownika będzie znacznie mniejsza.

I jest sporo wolnych demonstów w odniesieniu do liczby oferowanych usług. Z ich pomocą klient może sprawdzić, czy potrzebuje usług iWowWe.

Znaczenie usług wideo

Zobaczmy, ile produktów iWowWe jest przydatnych dla zwykłych ludzi. Jak już opisano powyżej, istnieją tylko dwa podstawowe usługi: wideo i konferencje.

Jeśli chodzi o pierwsze, trudno jest spierać się z ich używaniem. Prawdopodobnie ze wszystkimi stało się: trzeba powiedzieć o wielu rzeczach i pisanie na klawiaturze długiego tekstu w ogóle nie chce. Ponadto czytanie będzie nudne. A potem możesz szybko powiedzieć wszystko, wciąż ozdabiając Twoją wiadomość z logo marki lub stworzyć własny film wideo. Ponadto podczas wysyłania takich wiadomości wielkość skrzynki pocztowej jest całkowicie nieistotna. Film jest przechowywany na serwerze firmy, a tylko interlokutor jest wysyłany do interlokatora. Znaczenie usługi potwierdza pozytywna opinia. IWowWe w formie listu to świetny sposób na nawiązanie kontaktu z potencjalnymi partnerami.

Jednak zapotrzebowanie na wideokonferencje jest wątpliwe. Do tej pory sieć ma już kilka usług, które umożliwiają przeprowadzenie ich bezpłatnie. Tylko tutaj możesz zaprosić nie więcej niż 10 słuchaczy. Ale przecież 100 osób na jednoczesną komunikację internetową może być potrzebne tylko przez dużą korporację, która w pewien sposób jest w stanie opracować witrynę internetową z wideochat lub sieć iWowWe. Okazuje się – praca do pracy.

Motywacja pracowników

Co musisz zrobić, aby zarobić na iWowWe.com? Opinie pracowników o ogromnych dochodach miesięcznych mówią prawdę, czy nie? Zastanówmy się.

Aby zostać partnerem organizacji, musisz zarejestrować się i zapłacić wpisową w wysokości 75 lub 195 dolarów amerykańskich. Teraz możesz sprzedawać produkty firmy, zapraszać partnerów, a tym samym zarabiać. Początkowo jest tworzona jedynie z osobistych sprzedaży. Pracownicy są płaceni 25 dolarów za realizację podstawowego pakietu lub 50 dla pakietu "Premium".

Warto zauważyć, że firma "płaci" 80% wszystkich dochodów. Jak opinie mówią, iWowWe oferuje 5 różnych możliwości generowania dochodów. Ale działają tylko wtedy, gdy jest zespół. Dlatego natychmiast po rejestracji musisz wyrzucić wszystkie siły na zaproszenie skierowań.

W rezultacie możemy powiedzieć, że dla tych, którzy są gotowi zapłacić wpisowe i aktywnie zapraszać nowych pracowników, iWowChożemy stać się dość dochodowym miejscem pracy. Ale trzeba tylko pracować niestrudzenie.