108 Shares 2148 views

Jaja z koralików: klasy mistrzowskie dla początkujących. koralik Weaving

Tradycja zdobienia pisanek pochodzi dawno temu, ale w dzisiejszych czasach są coraz bardziej interesujące dla tej metody. Ale niekoniecznie piękne małe rzeczy tylko w święta. Chcesz nauczyć się kręcić jajko z perełek? master class dla początkujących pomóc. W rezultacie, można uzyskać nie tylko oryginalną świąteczną atrybut, ale po prostu miłą pamiątkę.

Które mogą być przydatne

Jeśli jesteś zdecydowany, aby dowiedzieć się, jak zrobić jajka z koralikami z rąk, prosimy o cierpliwość. Ta sztuka nie przyjmuje pośpiechu. Potrzebny będzie również kolorowe koraliki, żyłka, nici lub drutu, cienka igła (lub specjalnie do tego celu). W sklepach można kupić puste w postaci jaj wykonanych z drewna lub tworzywa sztucznego. Muszą opanować technikę tkania. Nawiasem mówiąc, koralik można zrobić jajka palm wielkanocnych. Im mniejsze kulki, tym więcej ofert zorientuje. koraliki przezroczyste, nadające się tylko do białych kawałków.

Pisanki są nie tylko pleciony z koralików, jest klejenie sztuki i wykończeniowych (ozdoby). W tym ostatnim przypadku należy mieć specjalne filmy kieszenie. Będziesz miał bardzo piękną, elegancką opcję.

Kilka słów dla początkujących

Ci, którzy tka jaja koralikami, jest potrzebny program. I tym bardziej będą one przydatne dla początkujących. Podczas wykonywania tej techniki z łatwością, to jesteś w stanie wykonać je samodzielnie. I nie zaczynaj z kompleksem coś wybrać prostszy, gdzie wzory i zdjęcia nie będą miały zbyt wiele szczegółów.

Oczywiście, kulki powinny być kolorowe, ale nie zaniedbuj niuanse. Dzięki nim można zrobić płynne przejścia między warstwami i elementów tkackich. Interesujące warianty otrzymano przez dodanie perełek lub kulek szklanych.

Jeśli chcesz, aby Twoje jajka drewno bardziej realistyczny, przykryć białą akrylową farbą. Papier-mache, też byłoby właściwe. Nigdy nie można używać żadnych półfabrykatów, i tylko delikatnie uwolnienia zawartości jaj.

Doświadczony przydatny rusztowania zaleca się stosowanie zamiast drutu, ponieważ nie ma właściwości strzępiły ani w folie, jak nić.

Pisanki z ich ręce z koralików. Schematy i wymiary

Początkujący mistrz należy realnie ocenić swoje siły i nie mogą być podjęte natychmiast po skomplikowanej tkania. Wybierz dwa lub trzy kolory, nie więcej. Weź te, w których istnieją szczególne powody, a nie cały obraz. Tak będzie łatwiej dostosować schematy pas pod detalu. Istnieje wiele niuansów – trzeba znać wysokość kształcie jajka – bardziej wydłużony lub puzatenky. Korona trzeba zawsze liczyć indywidualnie. Ci, którzy chcą, aby Pisanki z koralików, program do haftu i szydełkowania, malowane na komórki i nadaje się wielkością do przedmiotu, będzie również przydatna.

Tak, jak mierzyć jajko? Pierwszy – pas. Aby zmierzyć, określić obszar płaski, gdzie prawie nie ma ani w górę, ani zwężenie w dół. Zmierzyć wysokość. Spójrz na wykres, ile kulek (t. E. Cells) jest jeden centymetr. Mnożąc jeden po drugim, można uzyskać żądaną liczbę wierszy.

Ci, którzy splotów pisanki z koralików, schemat jest ważne, aby wiedzieć, jak prawidłowo ustawić obrabiany przedmiot. Jeśli wysokość obręczy jest mniejsza niż sugeruje, odjąć różnicę. Jest to liczba wierszy dopletete przy podejmowaniu kopuły. Wysokość pas w stosunku do środkowej figury w systemie będą musiały przesunąć w dół. Numer rozładowania wierszy od góry będzie pół do dwóch razy tyle, ile jaj jest zawsze silniejsza niż zawęża to w ten sposób.

Prawo do określania szerokości pomoże również matematykę. Policz, ile komórek w motywu i skorelowana z szerokością pasa. Trzeba znaleźć wymaganą liczbę koralików został wybrany jajka. Dobrze, obliczyć jego stosunkowo długość pasa, to wszystko. Jeśli jest on krótszy niż w schemacie, stąd perełki weźmiesz mniej – obraz po prostu zmienić na skali.

W tym procesie,

Zrobić pisanki z rękami spośród kulek nie jest trudne, wystarczy opieki i cierpliwości. Z biegiem czasu, wszystko okaże się znacznie szybciej.

Pleciony jaj rozpoczyna się od pasa. Kiedy usiadł, jak ulał, nigdy najeżone i nie ma przerw, co oznacza, że zrobiłeś wszystko dobrze, a teraz można zacząć budować szczyty. Co do zasady, należy zacząć od góry. Jedynie w przypadku, gdy liczba ekstremalnych ruchów nieco dalej od siatki powinna rozpocząć przeciwległym końcu zacisnąć zbyt dużo.

Wspominaliśmy już, że kiedy pleciony koraliki jaj z programu, które zostały wybrane, może być większa niż detalu. Więc ci, ubavochnye plasuje lepiej zrobić w tle, bez wzoru lub koloru monochromatyczny. Włączenie ich w potrzebie oplatania, aby włączyć. Być może w trakcie pracy, to zrozumiesz, że zmniejszy kulki będą miały więcej niż planowano. Wszystko zależy od tego, jak bardzo wyostrzyć jajko. W tym przypadku, na przemian – zabrać kulek z dwóch lub trzech rzędach, a następnie po jednym i wreszcie, w każdym rzędzie. Że są one bardziej niewidoczny, jak to możliwe, należy je w kolorze przejściowego.

Gdy rysunek zostanie zakończone, przejdź do następnego wierzchołka. Fakt, że splot zawsze będzie poruszać się w kierunku, w którym to zrobić. Więc trzeba ciągnąć go w przeciwnym kierunku i rozpocząć już tutaj. Jest to bardzo ważne! Tkać dobrą wioskę, nie zapomnij, aby regularnie pociągnąć go lekko w pożądanym kierunku. Pod koniec rysunku po raz kolejny ocena, jak to zostanie prawidłowo rozmieszczone ubavki. Nigdy nie należy umieszczać je na górze siebie.

konkluduje

Po zakończeniu wprowadzania jajek koralikami, tkania schematów dla górnej korony, które specyficznie lewej niedokończone, nie jest już potrzebne. Nawet początkujący jest w stanie opanować się w ruchu wymyślić jakiś wzór do niego. I nie można go zamknąć całkowicie. Niech Twój wzór prostu otoczą pozostałą przestrzeń. Ujmując to piękny koralik w tonie lub cokolwiek innego.

Można indywidualnie tkania z koralików żadnej biżuterii i dodać do góry jako dodatkowej dekoracji. Uzyskać bardzo niezwykłe i piękne.

To prawda, robi kilka prostych kroków, będziesz nauczyć się wiklinowe Pisanki z koralików. master class dla początkujących, w tym artykule, niech zawsze służy Ci dobry trop.

Stojak na jajka z koralikami

Dla wersji Wielkanoc nim będzie bardzo właściwe. Dla barwione lub owinięte w filmie staje się doskonałym elementem zdobienia jaj. Dzięki perełek lub trąb stać będzie wyglądać bardzo elegancki i uroczysty.

Znajdź fundament, który będzie pasował do rozmiaru dolnej części jaja. Na przykład, nasadka z tworzywa sztucznego może pochodzić z puszki leki lub płyny, małym kręgu taśmy.

Jeśli wplótł pas jajko, a następnie stać będzie potrzebował koszuli. Pomiary Bazy zrobić tak jak mierzy się do obrabianego przedmiotu, na tej samej zasadzie. Wiesz już, jak zrobić jajka z koralikami. systemy siatki, które zostały zastosowane do nich, mogą być używane do odstania i może być wzięty, a drugi – według własnego uznania. Najważniejsze, że pasują one kolor i ogólny styl.

Splot koszula jest lepiej zacząć od dołu, a nie od środka podstawy. A następnie wybrać się w szeregi. Może być uzupełniony o otrzymanej stoiska i splecione krawędzi, po prostu piękna. Ten sam wzór i płyty podstawowej zrobić, aby w ogólnym wyglądzie pamiątka bardziej harmonijne, ale po sobie koszulę na podłożu.

Podstawka ażurowe

Tutaj można uzyskać pomoc i małe perełki Bugle odpowiedni kolor. Jeśli poprzednia wersja wpisany w szeregi, będziesz tu splot wzorców i połączyć je ze sobą. Liczba paciorków i koralików w układzie zależy od wielkości i ilości dnach motywów na jajka.

Najprostszym rozwiązaniem – okrągłe wzory. Czyli około koralików – koraliki szklane przemian z koralikami. Będziesz okazują coś w rodzaju okrągłego koła łańcuchowego. Pierwszy – najniższy, to – przewoźnik stoiska. Kolejny wzór – nad nią trochę dłużej, aby prowadzić w nodze. A obok jednego lub dwóch serii będzie już więcej do jajka mocno wsi w podstawce. Nie każ im zbyt wiele jest na tyle ogólnie, trzy lub cztery rzędy wzorów. Można po prostu zrobić imitację chwastów, jak na zdjęciu.

Splot jaja z perełek często związane z późniejszym podstawy wytwarzania. Więc stworzenie będzie wyglądać bardziej kompletne.

Jaja z koralików rękoma. sprzęt wklejanie

Ci, którzy nie chcą męczyć się z plecionki, można zaproponować inny sposób łatwiejsze. To opakowanie. Tutaj koszt awarii nie jest tak wysoka, ponieważ wszystkie wady są łatwe do skorygowania w locie.

Metoda ta jest godne uwagi na fakt, że w wyniku można uzyskać nie tylko pamiątkę Wielkanoc, ale po prostu niezwykły dekoracyjnych akcesoriów.

Zaleca się stosować technikę wklejenia na prawdziwych jaj lub puste. Ale to nie jest bardzo duża. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję, jajo jest niezbędne do uwolnienia zawartości. Aby to zrobić dokładnie, wykonać dwa otwory – na górze i na dole. Dolna niech to będzie trochę więcej. To nie ma znaczenia, jeśli powłoka pęka lekko, najważniejsze – nie naruszyć integralność formie. Pamiętaj, aby dokładnie wypłukać i wysuszyć powłokę z nią.

Jaja koralik tkackie stanowi opcję, a następnie umieszczenie go na statywie. Wklejony na jajka można powiesić. Aby to zrobić, należy odłamać kawałek nici i przywiązać go do sznurka lub cienkiego elastycznego włosy. A następnie – po prostu delikatnie wsuń go do jednego z otworów.

Uzyskanie wzór

Więc twoja baza jest całkowicie gotowy do dekoracji. Weź miękki ołówek i narysować wzór na obrabianym chcesz rozłożyć. Powinno to być zrobione na okrągłej powierzchni jaja.

Jesteś wolny, aby określić, które miejsce zacznie trzymać perełki. Najważniejsze – że pierwsza linia jest płaska. Można zaplanować go ołówkiem. Jednak małe zaspy górę lub w dół tylko dodać osobowości ręcznie robione artykuł.

Co dokładnie należy zrobić? Na cienką igłą kilka perełek nawleczonych, jeden koniec delikatnie zanurzone w kleju i zrobić jajko na miejscu. Przytrzymać trochę, aby uzyskać lepszy chwyt. Każda seria musi zostać zakończona runda. Jeśli przezroczystego kleju, to będzie łatwiej skorygować błędy.

Jak widać, istnieje wiele sposobów, aby zrobić piękne jajka na Wielkanoc. Są one ozdobione koralikami może być długi czas, ale to jest zawsze unikalna pamiątka. Można to przedstawić jako dar, wraz z innymi atrybutami Wielkanoc krewnych i przyjaciół.

A ostatnie poprawki

Pętla cię na samym początku został dołączony do obrabianego przedmiotu i może być urządzone. Na przykład, aby użyć do tego celu łuk, wstążka lub też oplesti jej perełek. Jeśli się kilka takich jąder, to możemy uczynić je do wianka lub mały pakiet, który będzie wielki dekoracji kuchni na wakacje.

Nawiasem mówiąc, nie koniecznie do wklejenia na jajka całkowicie – można zrobić osobne wzory lub zdjęcia. Jeśli są cekiny, używać ich też.

Więc nauczyłem się jak zrobić jajko z perełek. master class dla początkujących w technice tkania i wklejanie, tym artykule, niech stanie się pierwszym etapem na drodze do swojej autokreacji.

Ale co, jeśli po prostu ozdobić?

Zdobienia jaj z perełek i obejmuje dekorację. Metoda ta jest doskonała dla jaj serwowane do stołu.

Na przykład, zgrubienie może być tkana fartuch. Oczywiście, tutaj też ważne jest, aby zmierzyć się z jajka, więc położył się pod względem wielkości. Najpierw trzeba okrągły splot siatki z trzech lub czterech promieni (lub pasów). Następnie należy umieścić w nim jaja i dopletaete numer, który połączy ogony. Lub po prostu całkowicie owinąć swój płaszcz.

Jeśli chcesz dodać coś jeszcze, dopletite szczyt góry, jak to zostało już opisane powyżej.

Ci, którzy chcą dowiedzieć się, jak zrobić jajka koralik warsztaty dla początkujących, proponowanego artykułu, z pewnością będzie przydatna. Powodzenia!