320 Shares 6170 views

suit „małpa” własnymi rękami Nowy Rok: Pattern, zaleceń i opisu

Garnitur symbol roku, pozostawiając lub nadchodzi – najlepszym rozwiązaniem dla działań karnawału w pobliżu choinki. Niewątpliwie ta postać będzie odpowiednie do wypoczynku noworocznej, ponieważ coraz więcej wszystkie widowiska poświęcone są historie, które są w jakiś sposób związane z symbolem roku. Dlatego kostium „małpa” na karnawałowej – jest najlepszym rozwiązaniem.

Dziś wielu dość fantazyjne sukienki dostępne do sprzedaży, ale jeśli chcesz, aby podkreślić indywidualność i mieć pewność, że ten strój jest wyjątkowy i niepowtarzalny, konieczne jest, aby uzbroić akcesoria do szycia i szyć świąteczne małpa zależności siebie. Tym bardziej, że proces ten jest prosty! Opis sposobu tworzenia kostium „Monkey”, przedstawione w tym artykule pomogą Ci zrozumieć główne etapy pracy i będzie dobrym przewodnikiem do produkcji pięknych ubrań dla chłopców i dziewczynek.

Jak utworzyć obraz?

Po pierwsze, należy określić podstawowe dane. Pasować „pa”, musi mieć długi ogona i uszu. A elementy takie jak na pokrywie wylotowej, kiść bananów i odpowiedniego makijażu być już przypisane do dodatkowych części i akcesoriów.

małpa garnitur dla chłopca może składać się z kurtki i spodni lub kombinezonu. Ale dziewczęta mogą pokonać obraz nieco inaczej, wykorzystując piękną spódnica-pack, rękawice na dłoniach, a nawet kapelusz na głowie. Trzeba tylko trochę pomarzyć i przenieść wszystkie dane poczętych kostium na papierze rysunek małego szkicu. Pomoże to nawigacja etapy procesu tworzenia stroju.

Spodnie i t-shirt: szybki sposób cięcia

Natychmiast należy zauważyć, że sukienka jest najlepiej, aby dać pierwszeństwo do dzianin, które są dobrze przygotowanych. Zapewni to wygodne dopasowanie produktu. Można zrobić kostium małpy z rękami z takich materiałów jak: welur, aksamit, nurkowanie, frotte lub polaru. Naturalnie, jest to niezbędne do podjęcia kolor brązowy.

Aby utworzyć wzór spodnie i t-shirt lub garnitur, niekoniecznie przeszkadza usunięciem środków, złożonych obliczeń i tworzenia rysunków. To wystarczy, aby wziąć w szafie dziecka odpowiedni rozmiar rzeczy, przekształcić je na lewą stronę, rozłożone na folii lub papieru i okręgu, wyciętych elementów na głównych pokładów prostowania. Jedyną rzeczą, która wymagałaby taśmy mierniczej, – aby zmierzyć odległość od ramienia do pasa. I potrzeba będzie tylko w przypadku kombinacji majtki i t-shirt w pasie do stworzenia wzorca kombinezon.

Wszystko inne jest dość prosta:

  • wyciąć szablony;
  • przenieść do tkaniny;
  • wykroić naddatek szwu oparciu;
  • uszyć kostium małpy z ich rąk, zbierając części do kompletnego produktu.

Należy zauważyć, że ogon będzie musiała uszyć szew w środku lub kombinezony spodnie w odpowiednim położeniu. Dla zabawny sposób można pokonać tyłek i brzuch charakter tabbing je okrągły latki.

Będzie jedynie uzupełnieniem wizerunku krawat lub muszka. Można również pokonać szczegóły, takie jak rękawiczki, w postaci nóg, co jest bardzo radość dziecka i jego przyjaciół w godzinach porannych, kiedy trzeba być wdzięku taniec Santa Claus w pobliżu drzewa.

Spódnica tutu dla dziewczynek

Dla dziewczynek win-win sposobem będzie pani małpa. Elastyczny obwód pasa tiulu szerokość pasma 10 cm i długości równej podwójnej długości spódnicy, szybko się wspaniałe przepony. Aby to zrobić, musimy tylko związać szmatki na gumie. Można również uzupełniać skarpetki sukni i brązowe rękawice dziane. Ogon powinien być przymocowany do zespołu elastycznego fartucha i wyjścia pomiędzy elementami tutu spódnicy.

Karnawał kostium małpa musi być wesoły i eleganckie. I być może, nie może obyć się bez na szyjce jasnych koralików. Ten mały szczegół jest w stanie natychmiast przekształcić cały strój.

Należy zauważyć, że kombinacja kolorów – jeden z najważniejszych. Od skarpety, rękawice, koszulka powinna być brązowa spódnica najlepiej jest wybrać pomarańczowy, żółty, zielony, czerwony lub różowy. Chociaż postać z spódnicy tęczy, zbyt dobrze!

Jak zrobić uszy?

Co kostium „małpa” bez uszu? Jest to jeden z najważniejszych elementów, który sprawia, że obraz rozpoznawalny. Dodać do nich pestka. Wymagane do produkcji tektury i tkaniny brązu i beżu lub różu. Uszy są wystarczająco duże, aby zrobić lepiej, ale nie należy dać się ponieść, tak szybko jak jest rysowany Cheburashka. Tak więc, z tektury cięcia dwa półkola po wzór przenosi się na tkaninę i wyciąć na cztery części: dwie ciemnej substancji, dwa światła. Powinno to dać szew dodatek 1 cm wzdłuż elementów konturu. Dalsze szczegóły dotyczące materiału jest składana do wewnątrz, powierzchnię ściegu. Gdy cięcie półkola będzie włączyć do wnętrza urządzenia, włóż karton i starannie uszyte się, schowany w plasterki.

Karty te mogą być przyklejone na krawędzi włosy, kapelusz, wykonany z dwóch półkola, jeśli chodzi o głowę dziecka lub przyklejone do okapu. Wersja dziewczynki garnitur z łap mocujących nakładek zacisków.

Jak zrobić ogon?

Ogon – jeden z najbardziej prosty w elementach wykonawczych. Dla niego cięcia 10 cm z tkaniny, umieścić osobę w środku, otwierając linię i wywijać. Na jednej krawędzi może wiązać węzła, a drugi brzeg jest przyszyty do spodni lub spódnice przymocowane do taśmy elastycznej.

Akcesoria do zabawy dla idealnego obrazu

Nowy kostium małpa może dość spektakularny. Pęczek z żółtym pasem polaru wszyta bananów, naszyjnik wykonany z tkanin lub całe ząbki pomarańcze mandarynki dodać zabawy do wizerunku muzyki. Aby utworzyć te elementy pasują runa lub filcu. Oba materiały mogą być przyklejane na gorąco pistoletu i nie cierpią z powodu drobnych elementów do szycia.

Motyl na szyi małpa-boy nie od charakteru interesującej dżentelmena. Kontynuując ideę, można zrobić laskę i kapelusz góry na głowę, i białe mankiety na rękawach, które pójdzie doskonale z dużych rękawiczek-nogach. Elementy te są najlepiej uszyć z polaru.

Dziewczyny pokochają ideę perukę z długimi włosami, która w połączeniu z wystającymi uszami będzie wyglądać tak słodkie, że dziecko nie będzie na wzroku. Taki kostium małpa będzie z pewnością wyróżniać się z tłumu dzieci i zadowoli nie tylko dziecko, ale także otoczenia.