157 Shares 6492 views

Jak usunąć rozmowy na Skype

Skype – to program, który pozwala użytkownikom nie tylko dokonać połączeń telefonicznych i wideo przez Internet, ale także odpowiadają czatowanie, wysyłanie wiadomości błyskawicznych. Ponadto, jest to bardzo przydatne, jeśli z jakiegoś powodu nie można mówić na głos, czy złe podłączenie lub kamera nie działa. Ale wszyscy są w stanie napisać wiadomość, ale nie każdy, kto korzysta z tej usługi osób wie jak usunąć rozmowy na Skype. Po tym wszystkim, zdarza się, że pilna potrzeba „zatuszować ślady zbrodni” i zrobić to tak, że nie udało się nawet najbardziej doświadczonym specjalistą odtajnić szpiegostwa elektronicznego. Chociaż, oczywiście, często chcą po prostu ciekawy rodziców lub innych znaczących w ciągu jednego dnia natknął korespondencji, które chcesz zachować w tajemnicy przed wszystkimi. W przeciwnym razie, taka ekspozycja może skończyć się w brzydkiej skandalu ze wspaniałych napady złości, rozbijając naczynia, krzyki i inne wytrzymałe i bezwartościowe wyjaśnić związek.

Więc jak usunąć rozmowy na Skype? Aby trwale zniszczyć wszystkie obciążające historii wiadomości, ukrywając najbardziej „przerażające ślady zbrodni przeciwko świata”, trzeba użyć „Narzędzia” i przejdź do panelu „Ustawienia”, gdzie lecieć bezpośrednio ogień na zakładkę „Zabezpieczenia”. Można tam znaleźć pasek menu o nazwie „Zapisz History”, a obok niego – kliknij „Wyczyść historię”. To jest, w rzeczywistości, wszystko, co potrzebne, aby usunąć rozmowę na Skype.

Następnym krokiem jest, aby wybrać okres, w którym wiadomość Czy chcesz wyeliminować. Aby to zrobić, należy nacisnąć odpowiedni przycisk. Jeżeli wszystkie powyższe kroki są poprawne, a następnie wszystkie historię wiadomość będzie zniszczyć wszystko.

Należy jednak pamiętać, że sposób, aby usunąć rozmowę na Skype, nieco niewygodne, ponieważ zapewnia to absolutnie całkowite zniszczenie nie tylko historii wiadomości, ale także wszystkich kontaktów. Ale niektóre wiadomości od konkretnych użytkowników nadal chcesz zostawić w zakresie bezpieczeństwa, ponieważ mogą one zawierać informacje użyteczne dla ciebie. Jak można pozbyć się tylko kilka komunikatów, ale pozostawić resztę przesłanie opowieści nie, to zniesławienie honoru i godności?

Jeśli nie wiesz, jak usunąć rozmowę na Skype selektywnie, teraz powiemy o tym. W tej sytuacji, będzie bardzo przydatna menu kontekstowego. W celu dostosowania go do ekranu, wystarczy kliknąć na wiadomości, które zostały wybrane do usunięcia, kliknij prawym przyciskiem myszy. Lista z którego można wybrać „Usuń wiadomość” (jeśli interfejs użytkownika Skype w języku angielskim, opcja ta pojawi się jako «Usuń wiadomość»).

Ale należy pamiętać, że usuwając w ten sposób komunikat nadal będzie oznaczony jako w oknie rozmowy, że komunikat w tej dziedzinie została usunięta. Ponadto na Skype może zostać usunięty z tej metody własne posty, po podaniu którego już upłynął pewien okres czasu.

Jeśli wszystkie z powyższych sposobów, jak usunąć rozmowy na Skype, jesteś z jakiegokolwiek powodu nie zadowala, spróbuj użyć narzędzia Skype, czat pomocnika. Jest bardzo łatwy w użyciu i pozwala usunąć całą historię jako całości, a także wiadomości o każdym kontakcie.

Korzystanie z tych wskazówek, można usunąć obciążające cię (Twoim zdaniem) korespondencję w mgnieniu oka, i spać z czystym sumieniem, bo widok wścibskich rodziców, męża lub żonę, swoją reputację nieskazitelną dziecka lub małżonka pozostanie nieskalaną uczciwością. Chociaż, oczywiście, o wiele ładniejszy wiedzieć, że ludzie są tak blisko, że nie ufasz dają się czytać i inaczej kontrolować korespondencję.