821 Shares 8541 views

Bochenki do wesela: Ciekawostki

Chleby ślubne pieczone nawet w Rosji. Ta tradycja ma swoje korzenie w odległej przeszłości. Prezenty w bochenek jest ostatnim etapem całej ceremonii ślubnej. Był to rodzaj dowodu, że młodzież z narzeczeni skończona. I chleby były pieczone na ślub tylko dla pierwszego małżeństwa. A im bardziej wyszukane one, tym bogatszy i szczęśliwszy wzrosła przyszłych nowożeńców (oznaką tego).


Bochenek miał wiele warstw, i podzielił się swoją religijną ojciec panny młodej lub pana młodego. Końcówka jest zawsze coraz młodszy, średnia często wysyłane do gości, ale dno z pieczonymi monetami w nim dała muzykom.

Pieczenie z wykorzystaniem głównie pszenicę, który jest starożytnym symbolem płodności. Bochenek tradycji załamania pochodziła z Anglii – nie złamał tort weselny.

Bochenek została uznana i jest uważana za symbol bogactwa, szczęścia, płodności. Gdy spełnione przed pieczeniem ogromną liczbę przepisów rytualnych. Bez tych rytualnych bochenków do ślubu nie zostały uznane za ważne do końca gotowania. Powiedzmy, panna młoda nie powinna sama upiec tort weselny. Zagnieść ciasto i udekorować produkt może być tylko mężatką. I dobrze, jeśli ona jest szczęśliwie żonaty, ma dzieci. Taka kobieta będzie mogła podzielić się swoim szczęściem z nowożeńcy. Chlebów na weselu w żadnym wypadku nie powinny być pieczone wdowę, bezdzietnie lub rozwiedzioną kobietę. Proces gotowania miał masę niuansów: było to konieczne umyty sya, umyć ręce, nosić chusty, pektorał i odczytać modlitwę „Ojcze nasz”. Chleb piec musiał umieścić żonatym mężczyzną. Służę tort weselny i ślub po malowidłami.

Teraz jesteśmy w trakcie przygotowywania Toastmaster, na mocy której rodzice pana młodego spotkała nowożeńcom. Chleb musi leżeć na pięknej ręcznik wyszywany. Trzyma matkę pana młodego. Młoda odbioru z rękami bochenek, a potem z kolei ugryźć lub odłamać kawałek niego. Kto to będzie bardziej, że i będzie głową rodziny.

Wielu interesuje odpowiedź na pytanie: Jak udekorować bochenek na wesele? Zazwyczaj stosuje różne wzory testu symbolizować pewnych pojęć. Załóżmy kłosy pszenicy są życzenia bogactwa i dobrobytu, liście i kwiaty Viburnum – płodność i miłość. Wynika to z dawnych tradycji słowiańskich. Dzisiaj, na zewnętrznej krawędzi produktu jest ozdobiony wici ciasta. Można upiec dwie przeplatają pierścienie – symbol miłości, co oznacza długie życie małżeńskie. Ozdoby i figurki mogą być miesiące, słońce, łabędzie – tak zwane symbole nierozłączną parą. Znaczenie uzupełnieniem i cienkie wici i piękne kwiaty ciasta i warkocz i wdzięku płatków, liści i rzeźbione. Jest to często wykorzystywane do dekoracji świeżych bukietów Kalina, jeśli można je dostać. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik kulinarnych chlebów na weselu mogą być wykonane przy użyciu różnych kolorowych odcieni testu. To sprawia, że produkt ozdobny i piękne. Po pieczenia tort weselny jest zawsze należy wziąć pod uwagę liczbę gości.

Jeśli potrzebujesz bochenek na weselu, ile jest to wypiek, można znaleźć firmę, która jest zaangażowana w nim. Cena zależy od wagi produktu. Na przykład, bochenek o wadze około kilograma będzie kosztował około 1200 rubli. Wybierz mistrz kuchni to nie tylko koszt swoich usług, ale również oceny, jak również jego szacunku dla tradycji.