667 Shares 6135 views

Jak najlepiej zorganizować stół bufet na weselu

Kiedy ślub jest umieszczony, defraudacji, oczywiście, wielki. Aby być naprawdę wyciąć, można zamiast zwykłych restauracja oferuje doskonałe stoły uczta formie bufetu, pokryte kawiarni ogród, park, kraj, itp W tym przypadku, aby „zabić” kilka królików. Uroczystość odbywa się w niezwykłym otoczeniu, nieskrępowanej i zaprosił para czują się bardziej swobodnie, co oznacza, że ludzie są naprawdę zabawne. I nawet jeśli zostały usunięte z salą bankietową, nudne siedzi na surowe przepisy o zmianie potraw też można zdać. Możesz tańczyć, grać siebie i znajomych do udziału w konkursach – wszystko okaże się bardzo swobodnie i serdecznie. I zaspokoić swój głód i pragnienie, zawsze można zjeść pyszne jedzenie i napoje.


funkcje obsługujące

Służyć stół bufet na wesele, trzeba pewną ilość wyobraźni i kreatywności. Przede wszystkim, wszystko musi być piękne, eleganckie, pełne wdzięku – dopasować uroczystość. Dobrze obrusy i serwetki były utrzymane w jednym kolorze i ogólny styl. Na przykład, zgodnie z bukietem panny młodej. Draperie z wstążki i łuków, falbanki na krawędziach obrusy należy podkreślić świąteczną atmosferę. Można udekorować stół szwedzki stół ślub małych bukietów kwiatów – tak, aby nie kolidować z gośćmi, aby wziąć jedzenie. Lub umieścić kosz kwiatów i owoców. A kiedy zbliża się wieczór, latarnie typu Float chiński lub nawet jakiś niezwykły design, na przykład świeca w czapkach. Dzięki nim będzie bardzo atrakcyjny tabela bufetu. Ślub byłoby dobrze, aby podnieść symboliczny projekt, stawiając gołębie dane, imitacje obrączki itd Oczywiście, należy dbać o naczynia do samoobsługi. Jednorazowe talerze, kubki i inne urządzenia, chusteczki, popielniczki – wszystko to powinno wystarczyć.

Przykryć bufecie na weselu nie powinno być bardzo szeroki, ale długie. W celu zbudowania gotowanego posiłku w liczbie 1-2, a ludzie nie tłum w kolejce. Nie wykonywać różnorodne – niech to będzie 5-8 rodzaje, ale sporo. Oferujemy gościom plasterki sera, mięsa i kiełbasy, różne sałatki, ryby, warzywa, owoce i słodycze. Pokrycie bufecie na wesele w domu można skorzystać z pustą soków, kompotów, a wśród zakupionych napojów – wody mineralnej bez gazu lub lemoniady. W odniesieniu do alkoholu, a następnie odłożyć 2-3 butelki szampana na każdych dziesięciu uczestników festiwalu, na 3 – zwykłego wina stołowego i tak dużo więcej wódki. Dla pierwszego tosty pożądane jest wprowadzenie okulary na stole w formie bufetu. Na weselu (zdjęcie – w artykule) byłoby miło, aby ozdobić swoje symbole ślubne (kwiaty, serca, wstążki na obręczach, nóg, etc ..). Ale gdy po kilku pierwszych gości zażegnać głód poraskhodyatsya z tabel, szkło lepiej jest usunąć.

Co uraczyć gości

Więcej informacji na temat menu. O różnych rodzajach cięć, sałatki wymienione. Upewnij się, że kanapki, inne małe kanapki – kawior, mięso mielone, mięso lub pasztet z ryby, ozdobić go z ziołami, proszki. Naleśniki z różnych nadzienia – sery, owoce i jagody, śmietana – nie mniej odpowiednie. Mogą być podawane jako zimny stół, a gorące. Obrane krewetki, paluszki krabowe, oliwki będą bardzo pomocne. Rolki mięsne i kosze są również bardzo odpowiednie. Tradycyjne smakoszy będą mieli hamburgery lub zrazy, takich jak suszone śliwki. Lovely tapas będą nadziewane fetą i czosnkiem lub pomidory nadziewane duszonymi gogoshary marchwi i czosnku. Na deser należy umieścić różne odmiany słodyczy 3-4 rodzaje herbatników, 2-3 – ciast. Tort weselny być na marginesie – to wszystko sprowadza się do końca uroczystości. Ale to jest ważne, a nie goście mieli coś do słodzenia tradycyjnego „gorzki”