813 Shares 3124 views

Wieczór panieński przed ślubem: idee i ostrzeżeń

strona organizacja panieński przed ślubem – tradycja zakorzeniona w momencie opuszczania nierówne małżeństwa i małżeństwo niekoniecznie. Założono, że panna młoda powinna opłakiwać swój wolny czas, pożegnać się z rodziną, zanim staną się na zawsze własnością męża. Dziś to wydarzenie ma zupełnie inny cel: „oderwać się” przed ślubem, baw się z przyjaciółmi, a następnie na „mieć coś do zapamiętania.” Jak zorganizować wieczór panieński przed ślubem? Jego pomysły są całkowicie uzależnione od charakteru i temperamentu panny młodej. Święto może być cichy i smutny, romantyczny, hałaśliwe i zabawy, a może nawet trochę prowokacyjny. Pomysły na wieczór panieński przed prezentów ślubnych dla swojej bohaterki i rozrywki zwykle pochodzić z dziewczyną. Aby im pomóc – niektóre oryginalne pomysły dla dziewcząt z różnych znaków. Może ktoś mogą ułatwić organizację pożegnania do życia niezamężnej.


Wieczór panieński przed ślubem. Pomysły na spokojnych natur

 • Najprostszy, ale też najbardziej nudny sposób – wizyta w kawiarni. Można wypić drinka i miękką muzykę do zapamiętania czegoś lub do snu.
 • Jest możliwe, aby umówić się na wieczór wspomnień w domu. Kształt garderoby, na przykład, może być piżamy, koszule nocne. Każdy gość musi przynieść coś związanego z oblubienicy, aby przywołać interesujący przypadek. Można przeglądać stare zdjęcia lub zrobić nowe. W takiej atmosferze byłoby właściwe nie tylko zabawa, ale także konkursy walka poduszka.
 • Pożegnanie z dzieciństwa. Łuki, zabawki, ulubione lody …
 • Jednak dziewczyny z zrównoważony, można po prostu oglądać stare filmy lub ulubiony film. A może po prostu omówić scenariusz wykup panny młodej na weselu.

Wieczór panieński przed ślubem. prowokacyjne pomysły

 • Party w saunie. konkursy woda, napoje bezalkoholowe, łaźnia parowa i striptizerki na zamówienie. Z jakiegoś powodu, wielu wierzy, taki scenariusz jest „cool”.
 • Spacer ulicą. Wyobraź sobie kilkanaście dziewcząt w identycznych strojów, banerów przenoszenia i powiększonymi zdjęciami z oblubienicy marszu ulicami cały licznik informujący o zbliżającym się ślubie. Głupi? To ty tak uważasz. Ale są też inne opinie.
 • Próba ślubu. Zazwyczaj taki ślub, gdzie rola młodego stoi ubrany jako przyjaciela.

Wieczór panieński przed ślubem. Przydatne pomysły

Tu raczej nie idee i ostrzeżenia. Czasami narzeczona tak uzależniony przewody młodzieży, że moc samego ślubu nie pozostaje. Dlatego też kilka wskazówek, czego nie robić.

 • Nie jest konieczne, aby zorganizować wieczór panieński przed ślubem. Panna młoda może zmęczyć, przejść przez zbyt wiele, a to wszystko bardzo negatywny wpływ na wygląd.
 • Nie można zaprosić ludzi. Wyjątki: striptizerki, kelnerzy, straganiarzy żywności.
 • Nie trzeba wydawać dużo pieniędzy: wesołe spotkania można przeprowadzić przy minimalnych nakładach inwestycyjnych.
 • nie dążyć z alkoholem: wieczór panieński powinien być zapamiętany.
 • Organizowanie działań prowokacyjnych lub wątpliwości, należy pamiętać, że nie zawsze będzie „dobre” przyjaciela, który mówi oczyszczenie nie tylko to, co się stało, ale fakt, że wpadł na pomysł niezależnie.