427 Shares 3958 views

Karty kredytowe "Renaissance Credit"

Organizacja finansowa Renaissance Credit demonstruje swoim klientom stałą poprawę świadczonych usług. Znaczącym miejscem wśród programów tego banku jest przetwarzanie i wydawanie kart kredytowych. Rejestracja takiej usługi trwa zazwyczaj nie dłużej niż 15 minut, co zapewnia ogromną popularność organizacji wśród mieszkańców Federacji Rosyjskiej. Karty kredytowe "Renaissance Credit" pozwalają na pożyczkę bez odsetek do 300 tysięcy rubli. W ciągu 55 dni można spłacić bez dodatkowych prowizji i płatności, ale po tym okresie kredytobiorca będzie musiał obsługiwać pożyczkę z oprocentowaniem w wysokości do 40% rocznie. Ponadto karta umożliwia gaszenie pożyczek za pośrednictwem usług "Eleksnet" i salonów Euroset. Równie przyjemny bonus to funkcja cash back, która pozwala Ci zwrócić do 10% funduszy wydanych w supermarkecie. W tym celu wystarczy zapłacić bezgotówkową płatność w dowolnym sklepie partnerskim instytucji finansowej i po pewnym czasie część wydanych pieniędzy wróci do konta właścicielowi. Karty kredytowe "Renaissance Credit" to doskonałe narzędzie do szybkiej pożyczki z niedoborem gotówki. Pozwalają Ci przyjąć przyzwoitą kwotę w dowolnym momencie, po prostu za pomocą bankomatu dowolnej instytucji finansowej. Ponadto każda karta ma możliwość obracania się kredytem. Oznacza to, że gdy bieżący dług zostanie spłacony, pieniądze ponownie będą dostępne na pożyczkę.


Jak ubiegać się o kartę kredytową "Renaissance" -bank

W celu wystawienia i wystawienia karty kredytowej klient musi odwiedzić oddział banku. Aby uzyskać taką usługę, musi spełniać następujące wymagania:

  • Wiek od 20 do 70 lat;
  • Ważny paszport obywatela Federacji Rosyjskiej;
  • Konto bankowe, do którego musisz powiązać kartę. "Renaissance Credit" zapewnia usługę otwarcia rachunku natychmiast po ubieganiu się o kartę kredytową;
  • Obecne zezwolenie na pobyt znajduje się obok jednego z oddziałów banku.

Karty kredytowe Renaissance Credit reprezentowane przez kilka typów:

  • Nazwa – na której są obecne imię i nazwisko właściciela;
  • Express – różni się od poprzedniego braku nazwy klienta;
  • Transport – karty kredytowe "Renaissance Credit" tego typu pozwalają płacić za podróże w metro i komunikacji miejskiej. Są wyposażone w specjalny chip umożliwiający współdziałanie z walidatorami. Ponadto właściciel takiej karty otrzymuje znaczne rabaty przy korzystaniu z transportu;
  • "Renaissance Credit Megafon" – karty, które pozwalają uzyskać punkty bonusowe na koncie telefonu podczas korzystania z nich. Ponadto takie karty nie zobowiązują właściciela do zapłaty rocznej prowizji za ich wykorzystanie.

Jeśli w momencie dokonywania zakupu nagle nagle wymagano kwoty nieprzekraczającej 300 000 rubli, karta kredytowa "Renaissance" może pomóc w tej trudności. Informacje zwrotne dotyczące korzystania z tej usługi bankowej pozwalają stwierdzić, że instytucja finansowa dba o swoich klientów i stara się zapewnić im najdogodniejszą obsługę za minimalne pieniądze.