603 Shares 6220 views

Dowiedz się kilka sposobów, w jaki sposób narysować ołówkiem etapy narciarz

Narciarstwo – uniwersalna przekładnia dla sportu. Są one zaangażowane w biathlon, skoki z trampoliny. Tam jest góra narty, ale tam jest woda. Wiele osób uważa, że jazda na nich jest bardzo proste. W rzeczywistości, bez względu na nartach wybierzesz, zawsze istnieje ryzyko upadku i uszkodzenia kończyny. sporty narciarskie są bardzo popularne i są zawarte w programie olimpijskim. Dzisiaj przyjrzymy się jak rysować ołówkiem etapy narciarza.


dzieci

W celu zobrazowania ludzkiego, to lepiej zacząć od rysunku głowy. Następnie narysuj narciarz, który ma psia rąk. Narysuj tułowia. Wtedy jego stopy. Następnie dorisovyvat biegunów i narty. Jest to bardzo prosty sposób na rysunku nadaje się nawet dziecko, rozpoczął swoją artystyczną kreatywność.

Z góry

Teraz zobaczmy jak rysować ołówkiem narciarz w etapach, a od góry. Przedstawiać taki sportowiec trochę bardziej skomplikowane. Aby rozpocząć, należy rozważyć zdjęć narciarz na stoku. Uwaga: on pochyla się do przodu i na boki. Przed rozpoczęciem malowania figurę, powinien on przedstawić kąt. Wiersz muszą być równoległe do nachylenia opadania. Im większe nachylenie, tym bardziej ostry kąt nachylenia. Zaznaczyć punkt nóżek przyłączeniowych. Musi dzielić figurę na równe części. Temperatura łokieć musi być na tym samym poziomie z talii narciarza. Po tym jak wszystkie konstrukcje pomocnicze są gotowe, można rozpocząć rysowanie głowy. Następnie trzeba stanowią górną część tułowia. Po tej etykiety założonymi rękami sportowca. Odtwarzanie nogi narciarza, należy zauważyć, że jedna kończyna powinna być lekko ugięte, a drugi będzie się go pod odpowiednim kątem. W oczach bohatera naszych obrazów trzeba zwrócić specjalną maskę. Pozostaje pokazać, narty i kijki.

trampolina

Następnie przyjrzymy się, jak narysować narciarz ołówka w etapach, które wykonuje skok z trampoliny. Dobre spojrzenie na człowieka stwarzają. Skoki kuca sportowcem. Górna część tułowia jest pochylony do przodu. Nogi narty i są równoległe. Podobnie jak w poprzednich figurach, powinien zacząć od głowy. Nie zapomnij o narciarz maski. Ponieważ ramiona sportowca są rozszerzone, ich długość powinna być skrócona. Pod niewielkim kątem kije malarskich. Czasami mogą one być rozmieszczone w nartach równoległego. Zaokrąglona tylna jest przedstawiony pod kątem 45 stopni. linii bioder wynosi około 60 stopni. Dolna część nogi znajduje się pod tym samym nachyleniu. Następnie trzeba wyciągnąć narty. Będą z lekkim nachyleniu. Gdy rysunek jest gotowy, można zająć się kredki. Farba narciarz czapka w kolorze niebieskim, a także narciarstwa. Jeżeli Państwa początkującego zawodnika, to lepiej zwrócić buty. Profesjonalne obuwie jest bardziej odpowiednie. Mogą być w kolorze czerwonym. kurtka dres może być też czerwony. niebieskie spodnie. Można malować obraz w innych kolorach. W zależności od chęci. Pamiętaj, że narciarz nie powinien być ubrany zbyt ciepło. To sprawia, że trudno się poruszać.

widok z boku

Teraz zobaczmy jak narysować bok ołówek narciarz. Musimy zacząć od zera. Rysuje owalną głową. Dalsze przedstawiono laski, które będą nadal do ciała, rąk i nóg. Jak kończyny są zgięte, linia powinna rysować polilinie. Gdy szkielet z patyczków zdefiniowane, można przejść bezpośrednio do odzieży. Draw ciepłe spodnie, kurtkę, czapkę i buty. Nie zapomnij o szaliki i rękawiczki. W celu uniknięcia wyciągnięcia oka, może być reprezentowana przez maskę. Dorisovyvat narty i Polaków. Również dodać drzwi, przez które zawodnik jeździ. Rysunek może być kolorowe farby.

umiejętności rysowania

Więc w tym artykule, nauczyłeś się jak rysować ołówkiem etapy narciarza. Oczywiście, aby sportretować osobę wymaga pewnych umiejętności i wiedzy. Ale można nauczyć się szybko. Jak narysować narciarz w ruchu? Trzeba zrozumieć strukturę szkieletu, dynamika ruchu. Części, które są blisko, należy zwrócić większą i odległych części – mniejszą. Należy również używać terminu spojrzeć obszerną ciało. Bez tego, wzór może być płaska. Ruchy powinny być naturalne. Jeśli masz problemy z obrazem dowolnej części ciała, spróbuj stanąć w takiej sytuacji, że trzeba, i spojrzeć w lustro. Tak będzie łatwiej poruszać. Aby zacząć, spróbuj narysować człowieka, który stoi z rozpostartymi ramionami po bokach. Oczywiście, aby przedstawiać sportowca jest bardzo trudno się poruszać. Ale jeśli naprawdę chcesz i jesteś zaznajomiony z anatomii źle, spróbuj obserwować ludzi. Użyj miękkim ołówkiem, dzięki czemu można łatwo wymazać złe akcenty. Dla ułatwienia operacji punktów odniesienia. Spróbuj ustalić stosunek części ciała. Znaleźć oś symetrii. Narysuj osobę w stosunku do niego, ponieważ nie ulega zmianie. Podczas przemieszczania podparcia tolerowane. Kiedy trzeba narysować poruszający osobę, należy prawidłowo przedstawiają ciało obraca. Nie tylko dokładnie narysować szczegóły.