480 Shares 8892 views

Shmitovsky. Moskwa, Shmitovsky

Shmitovsky ma niezwykłą historię, która nie szczyci każdą ulicę stolicy. Oto jeden z najstarszych szpitala dziecięcego, pomnik stela, a także jednym z pięciu klasztorów katolickich, znajduje się na terytorium Federacji Rosyjskiej.


N. P. Shmit

Shmitovsky pierwotnie nazwano Smitha, bo to jest, gdy przedsiębiorstwo znajduje Richarda Smita. Na początku lat 1930, został przemianowany na autostradę, został nazwany na cześć N. P. szmita – były właściciel fabryki mebli, która aktywnie uczestniczyła w rewolucyjnego buntu w 1905 roku i został zabity w więzieniu. Biznesmen przekazał cały swój majątek do bolszewików, więc postanowili nagrodzić go w ten sposób.

W okresie od 1925 do 1931 roku ulica błędnie nazywany Schmidt przejazdem, ale ma dzisiejszą nazwę po przyjęciu odpowiedniej kolejności. Pod koniec 1960 roku został połączonych pierwszą ulicę Krasnogwardiejskaja, dawniej zwany wioskę First Street Testovskaya. Władze miasta zdecydowały, że łatwiej jest nie do zmiany nazwy to wiele razy, i został przydzielony do przejścia.

klasztor

Główną atrakcją, która ma Shmitovsky – 1 5 klasztory należące do tak zwanych franciszkanami – Żebranie zamówień katolickich. Został on zbudowany w XVIII wieku z cesarzem Piotr I. W tym samym czasie istniała pozwolenia stosunkowo małą społeczność o tej samej nazwie, jednak na początku XIX wieku to już nie było.

W 1993 roku franciszkanie ponownie wrócił do Moskwy, gdzie była wspólnotą i misją. Przez ponad dwadzieścia lat historii renesansu pojawiła się w Rosji pięciu klasztorów, są one również znajduje się w Petersburgu, Kałudze i innych miastach. Wszystkie z nich podlegają właściwej pieczy. Klasztor Metropolitan znajduje się na początku podróży i od razu wyróżnia się spośród wszystkich innych budynków.

szpital

Istnieje również funkcjonujący numer DGKB 9 – jeden z najstarszych szpitala dziecięcego w mieście, otwarty w 1928 roku. W czasach kryzysu 1990, instytucja planuje się zamknąć, ale tak się nie stało, dzięki terminowym działań Ministerstwa Zdrowia. Teraz jest to największa wielo kompleks, który działa około 40 specjalistycznych działów, gdzie to jest możliwe, aby uzyskać jak nagłych i rutynowej opieki.

DGKB numer 9, znajduje się pod adresem: Shmitovsky, 29, posiada ultra-nowoczesne wyposażenie różnych rodzajów diagnostycznych, które umożliwiają diagnozę jak najszybciej. Każdego roku odnotowuje się około 20 tysięcy gabinetów opiekę szpitalną tutaj traktowane ponad 35 tysięcy dzieci. opieka ambulatoryjna każdego roku otrzymać około 200 tysięcy młodych pacjentów.

filie szpitalne

W 9. szpitala, znajduje się pod adresem: Moskwa, Shmitovsky, 29, miał oddziały w innych częściach miasta. znajduje się na Leningradsky Prospekt 16/1 pierwszy oddział, działa przez całą dobę, odwrotu, można uzyskać opieki medycznej w domu. Są one również płatne usługi według ustalonych stawek. Kontakt z gałęzi, zadzwoń 8 (495) 614-27-65.

Inną gałęzią 9. szpitalu znajduje się przy ul. Wierzba, 3. Oferuje on takie same usługi jak w głównej komorze. Ponadto zapewnia psychologicznego i społecznego wsparcia dla dzieci i młodzieży, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach życiowych. Będziesz mieć szczegółowe informacje na ten temat, wystarczy włączyć numer 8 (499) 186-82-97.

hospitalizacja

Adres, na który jest 9 Hospital – Shmitovsky, 29, od dawna wiadomo, do wszystkich rodziców dzieci i młodzieży w wieku od 0 do 18 lat. Istnieje 10 oddziałów chirurgicznych, a każdy z nich ma specyficzne właściwości, więc pomóc dziecku zostaną dostarczone nawet w najtrudniejszej sytuacji. Istnieje kilka biura recepcji, dlatego konieczne będzie określenie, które z nich będzie w swoim dzieckiem, jeśli adresowane do instytucji.

Jeśli twoje dziecko nagle zachorował i został zabrany do szpitala w Shmitovsky, konieczne jest, aby jedno z rodziców przedstawić w szpitalu. Potrzebny będzie również do przedstawienia paszportu dziecka (jeśli ma więcej niż czternaście lat, w przeciwnym razie trzeba paszportu rodzica), politykę obowiązkowego ubezpieczenia medycznego.

Pozostałe punkty orientacyjne podgląd

Shmitovsky ma innych interesujących miejsc dla inspekcji, która może trwać długo. To, w szczególności, jest cudem przeżyły trzy domy kwartału „Dolna Presnya”, które zostały wybudowane w 1928 roku. W jednym z nich (№ 10) jest duża liczba sklepów, w tym samym czasie żył Borys Chukhnovsky znany ze swoich lotów w lodzie polarnym.

Przecięcie z kierunków ulicznych. 1905 widać stela, który został ustalony w pamięci N. P. szmita. Nie daleko jest pomnik „Wieczna Przyjaźń”, który symbolizuje związek między dzielnicy niemieckiej Denkendorf i kapitału Krasnaja Presnya Rejonowego. Dom numer 16 jest do przejścia na terytorium byłego „proletariacki pracy” fabryki.

Jak się tam dostać?

Shmitovsky znajduje się w zachodniej części miasta, pomiędzy autostradą Zvenigorod i Kutuzovsky Prospect. Najłatwiej jest dostać się tam samochodem z Garden Ring do szpitala można dojechać w dwadzieścia pięć – trzydzieści minut w korzystnej sytuacji na drodze. Jeśli masz zamiar udać się tam w godzinach szczytu, najlepiej jest korzystać z transportu publicznego.

Shmitovsky położony jest w pobliżu autostrady dwóch tras trolejbusowych – № 18 i № 54, jeśli zdecydujesz się z nich korzystać, trzeba będzie dostać się do przystanku „Szpital Dziecięcy № 9”. Można pójść do wielu autobusów i taksówek, ale będzie musiał określić z wyprzedzeniem informacje o trasach przekraczających tę szosę, ponieważ okresowo zmieniać. Można także wziąć metro, szpital znajduje się w pobliżu stacji „Wystawie” i „centrum biznesu”.