607 Shares 1724 views

„Rosyjski kąpiel” (Cheboksary) – miejsce do odpoczynku i regeneracji

Czasami nie nadszedł czas, kiedy organizm potrzebuje odzysku i ciało chce odpocząć. A potem trzeba iść prosto do kąpieli. Od dawna wiadomo, że w rosyjskiej łaźni parowej – to tylko magazyn zdrowia. Ponadto, odwiedzając to może być ładowany świetny nastrój. Więc kiedy trzeba trzeba wziąć znajomych i iść do łaźni parowej. Idealnym rozwiązaniem byłoby skomplikowane „Russian kąpieli” (Czeboksary ul. Nadieżda, 19).


Kompleks „Russian kąpieli” (Czeboksary). Przegląd

„Rosyjski kąpiel” to ośrodek zdrowia łaźni dziewięć-piętrowych, zbudowany z drewnianej ramie. Są one ogrzewane wyłącznie z drewna. To właśnie wyjaśnia jakość pary w łaźni parowych i godnej ciepła.

wnętrze

Na pierwszym piętrze są budowane w każdej garderoby i łazienki z drzwiami, które otwierają się w przedziale. Jest bardzo łazienka i łaźnia parowa. Po przejściu do pary odwiedzający pokojowe mogą zanurzyć się w jacuzzi w celu zmniejszenia temperatury ciała. Również wanny wyposażone w prysznice, w którym oprócz zwykłej duszy jest wiadro lodowatej wody, zawartość, która może być włączony, oblane się od stóp do głów.

Na drugim piętrze każdego budynku wyposażona jest w wannę do rekreacji. Są miejsca do siedzenia – tafty, krzesła i kanapy. Istnieją również gry planszowe, takie jak warcaby, szachy i piłkarzyki. W dużych wanien posiada basen basen, gejzer, i miejsca obrudovannye na herbatę i lekkie przekąski. Nawiasem mówiąc, w basenie i jacuzzi temperatury wody można zamówić według własnego uznania.

Jest też telewizor z dostępem do telewizji satelitarnej, podłączone karaoke.

Obok każdej kąpieli jest wart osobisty grill i stolik z fotelami.

„Rosyjski kąpiel” (Cheboksary) – instytucja jest czysty, goście przyjemny i komfortowy pobyt tam.

cena najmu

Centrum rekreacji Bani na spółkę od 4 do 14 osób, „Rosyjski kąpiel” (Cheboksary) obliczone. Cena za wynajem zależy od liczby odwiedzających do obliczonej pokoju, w zależności od dnia, w którym zaplanowana wizyta (w weekend – więcej, od poniedziałku do piątku – jest to tańsze).

Zwykły klient zapewnia dyskontowej system rabatowy przewidzianej wizyty kąpiel co najmniej dwa razy w miesiącu.

Sauna (Cheboksary) jest bardzo dobrze znany wśród miejscowej mieszczan, jej miłość do odwiedzenia ludzi w każdym wieku, którzy nie tylko są zorientowani w tym, co powinno być prawidłowe łaźnia parowa, ale także wraz z wartością i komfortu. To naprawdę jest tak, że cena uzasadnia jakość.

Kompleks „Rosyjski kąpiel” (Cheboksary) cieszę się, że gości przez całą dobę, więc to działa sprawnie, ponieważ klienci zawsze mają, więc jeśli chcesz się rozgrzać trzeba wcześniej zarezerwować sobie kąpiel przez pewien czas.

Prowadzony w „Russian kąpiel” urodziny lub inne uroczystości, wieczór z przyjaciółmi lub po prostu dzień wellness pozostawi pozytywne wrażenie nawet przez długi czas. Więc większość miotły w ręku i gotowe!