375 Shares 5709 views

Oxford buty – nowy trend

Dziś w modzie wygodne i praktyczne obuwie. Buty trendu Oksfordzie. Mówmy więcej o tym modelu. Również rozważyć opcje, aby połączyć te buty z ubrań i akcesoriów.


Co to jest?

Buty, Oksfordzie – klasyczny model. Dlaczego jest to tak zwany? Prototyp buta serwowane Półbuty noszone przez studentów na Uniwersytecie w Oksfordzie w XIX wieku. Charakterystyczną cechą tego modelu – zamknięty sznurowanie.

Oxford buty (samice) przyszedł później, około lat dwudziestych XX wieku. W tym czasie było to uważane za buty sportowe, jak to było bez pięty. Ale czas płynie, wszystko się zmienia. Dlatego Oxfordy trochę „wyrosła” (trzy centymetry). Już w 21 wieku na półkach były modele na wysokich obcasach (około 7-8 cm).

Zasady skarpety buty

Podstawowa zasada butów – w każdym przypadku jest to niemożliwe, aby zamknąć kostkę. Więc nie nosić buty, Oksfordzie z wysoce migotał spodni. Ponieważ buty mody będzie wyglądać niezręcznie.

Druga zasada – buty muszą być czyste. Wszakże, jak Koko Shanel powiedział, kobieta musi być piękne dwie rzeczy – kapelusz i buty.

Trzecia zasada – nosić ten model z wieczorowej sukni należy podchodzić bardzo ostrożnie.

Po czwarte – właściciele krótkich nogach powinny wybrać buty, Oksfordzie kolor spodni lub rajstop. Będziesz tworzyć pojedynczą ciągłą nogi linii. Wtedy postać będzie wyglądać szczupły i chód – latania.

asortyment

Teraz wydała dużą liczbę podobnych butach. Jest produkowany zarówno w skóry, zamszu, a także z różnych substytutów. Oprócz modeli monochromatycznych można znaleźć buty, paski, lampart, kwiecisty, tygrysa i innych.

Z tego, co nosić buty, Oksfordzie (kobiety)?

Jest to podstawowa kombinacja. Spójrzmy na nich:

• Z przycięte dżinsy. Takie buty powinny wybrać model darmowa i obfite. Jak wybrać szczyt? Opcja dobry – figurę top (biały lub kolorowy samo).

• Z obcisłych dżinsów. Dobrze razem niebieskie dżinsy-skinny Oxford. Dodatkowe obraz tej bezpłatnej wydłużonego górze. Nie zapominaj, że kostka powinna być widoczna. Jeśli długo dżinsy, a następnie zginaj je.

• spódniczki mini, szorty i krótkie sukienki. Buty Oxford, zdjęcie z którego można zobaczyć w tym artykule, są doskonale połączone z takich rzeczy. Takie kombinacje są lepiej przystosowane do lata.

• Z rajstopy lub legginsy. Nie bój się eksperymentować! Wybierz żadnych modnych kolorach. Wprowadzenie na buty, Oksfordzie z pończochy Kaproń, nie zapomnij dodać obraz z krótkimi skarpetki do kostki.

• Długie sukienki. Jeśli pamiętasz, Oksfordzie są w formie męskiej, więc suknia powinna wybrać zwięzłe. To nie powinno być róże, falbany, koronki, falbanki i inne elementy dekoracyjne. Bo inaczej będzie wyglądać śmiesznie.

• Z działalności pasuje te buty świetnie wyglądają. Takie kombinacje są uważane za najlepsze.

• Na polu golfowym. Projektanci polecam noszenie Oksfordzie z nimi. tylko trzeba dokładnie przemyśleć ten sposób.

• Na suknie wieczorowe w futurystycznym stylu również dobrze wyglądać Oksfordzie. Ale trzeba poświęcić dużo czasu, aby wybrać idealny strój.

Jaki obraz może być utworzony z Oxford?

Spójrzmy teraz na typowych obrazów. Być może niektórzy będą chcesz i pomoże stworzyć własne, unikalne. Więc zacznijmy. Najpopularniejsze zdjęcia

• «Retro». Czarne Oksfordzie i ubrania w kolorze czarnym i białym. Taki obraz przyniesie do swojego życia era latach dwudziestych ubiegłego wieku.

• diva «Kraj„. Aby utworzyć obraz wymaganej Oxfordy oliwkowy, czerwony lub kremowy, a także rzeczy wiejskim „z pnia babci”.

• «The English Lady”. W połączeniu z elementami garnitur mężczyzny (śruby, motyli i t. D.) będzie dobrze wyglądać klasyczny Oxford.

• «brytyjskiego studenta„. Aby odtworzyć podobny sposób trzeba nietypowa lub klasycznej Oksfordzie i chusta spódnicy.

wniosek

Jak widać, Oxford, chociaż buty są praktyczne, ale mogą być interesujące bicie, tworząc różne obrazy przy użyciu różnych elementów ubioru i wystroju wnętrz. Teraz, gdy wiesz, jak nosić buty są tak słodkie. Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci stworzyć idealny obraz. Powodzenia!