681 Shares 4001 views

Połowy na okręgu jest racjonalne szczupaka

Połowy na okręgu jest przydatna w jeziorach i stawach, a także w wolnych rzek i potoków i zatok. W ten sposób możliwe jest prowadzenie połowów od wczesnej wiosny do późnej zamarznięcia. Jest on jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby złapać ryb drapieżnych, takich jak szczupaki.

Wędkowanie na okręgu prowadzona jest w zakresie konwencjonalnych zakładach produkcyjnych, które znajdują się w środku rozdarcia i uwięzionych w znoszenie drewna lub kamiennych dołach, gdzie jest to niemożliwe do polowania z każdym innym biegu. Dlatego ten rodzaj połowów jest zawsze niezwykle duże zainteresowanie w sporcie. Po wycofaniu ryb drapieżnych nie jest łatwe. Ta firma wymaga szybkości i wytrzymałości, w skrócie, zdolność.

Należy zauważyć, że połów na okręgu – jednym biegu zdolnym bez bezpośredniego kontaktu z rybakiem, choć i według własnego uznania, do poruszania się wokół akwenu w poszukiwaniu ryb, bardzo powszechne dziś. W tym przypadku właściwe sojusznicy kruzhochnika są dla działalności wiatru i przynęty.

To rozwiązania na pierwszy rzut oka jest to normalny dysk, wykute w litej korka lub pianki, czasami – z drewna świerkowego lub wapna, ale z pozornej prostoty działa bardzo skutecznie. Ponieważ ta struktura nie jest skomplikowana, koło produkcja szczupaka dość stanie nawet początkujący wędkarz. Według obwodzie cięcia tarczy, która ma promień około siedem i pół centymetra, odbywa się za pośrednictwem których koryto żyłka jest nawinięta. W połowie wywierconego otworu, w którym jest umieszczony trzpień. Na jednym jej końcu umieszczona jest kieszeń na żyłce, a druga głowica kulista dostosowane.

Wędkowanie na okręgu opartego na fakcie, że przynęta na żywo, przechodząc blisko dna stawu, holowany pływające na powierzchni dysku, napędzane przez wiatr i prąd. W rezultacie, maksymalna objęte dużej powierzchni wody. Kubki działają na zasadzie pływające zherlitsy: drapieżnik chwyta przynętę, a następnie ma zdolność do drogi z niewielką ilością rybackiej napędu liniowego spokojnie połknąć przynętę. A potem to kwestia technologii.

Zazwyczaj wędkarze uwierzyć najlepszą instalację od razu dziesięć lub dwanaście okręgów, chociaż wszystko zależy od umiejętności, bo bez możliwości zarządzania oraz łódź trudno spodziewać się sukcesu.

Po biegu zostać zainstalowane, należy płynąć trzydzieści metrów lub nawet zatrzymać w banku. Kiedy pokleve ważne wydajność bez zbędnych ruchów i hałasu. Zamiata powinno być wykonane natychmiast do kubka podplyvaya za burtę i natychmiastowe rozpoczęcie vyvazhivat. Podczas walki z szczupaki i innych dużych ryb Innym ważnym czynnikiem jest stabilność i zwrotność łodzi. Nie należy podsumować kręgi i sprzęt wędkarski do połowu szczupaków. Konieczne jest, aby sprawdzić, czy żyłka była solidna i smycze – jednym kawałku.

Kruzhochniki preferują przy wyborze przynęty na szczupaki minnow. Jego łatwość wypowiadania się w połączeniu z utrzymywaniem się tej ryby zrobić najbardziej „łapania”. o wymiarach penny wise nie jest konieczne, gdyż nawet niewielki drapieżnik, nie wahaj się do ataku na zdobycz, prawie równa jej wielkości.

Połowy na okręgu najbardziej owocne w bezwietrznej pogodzie z niewidzialnego wiatru, inaczej bieg powinien być umieszczony z dala od siebie, dzięki czemu żyłka gdy zasekanii nie powiązane. Optymalny zakres wynosi od pięciu do siedmiu metrów naprzemienny spreadu.