649 Shares 3627 views

W tym łowczy raka jest najbardziej opłacalne?

W tym raka catch i jak to się robi? Spójrzmy prawdzie w oczy. Rak – bardzo wybredne stworzenie. On jest poważnie o czystej wodzie i wybiera najmniej zanieczyszczonych miejsc w stawie. Istnieje wiele sposobów, z raków wzrok. Nie można walczyć z wyboru niektórych trudne wślizgu, wystarczy spojrzeć na nich w wodzie z jego rąk. Jest to bardzo traumatyczny sposób łowienia na raka, ale ludzie nadal z nich korzystać. Po pierwsze, ręce mogą być głęboko zranić się aż do kości, a po drugie, aby się obawiać zatrucia krwi po nieznacznej rany nie zatrzyma gorącym rybaka, a on wspiąć się z powrotem z krwawym palcem w brudnej wodzie. W chwili obecnej istnieje wiele bardziej cywilizowany i mniej szkodliwy dla zdrowia metod rybackich do drapieżnika. Dlaczego ryzykują swoje zdrowie, kiedy można złapać raki ze specjalnymi urządzeniami!

Wyznaczone parkingi prawdopodobne nowotwory

Proste raki znajduje się tylko w wodach słodkich: rzek, jezior, stawów, starorzeczy. Jednak ulubionym siedliskiem tych drapieżników są rzeki. Na głębokości, z twardym, skalistym dnie najłatwiej jest budować sobie stałe schronienie. Oto główne miejsca do łowienia ryb:

 • mętnego, mulistym dnie;

 • plaża piaszczysta;

 • skaliste;

 • ciągła płytka woda;

 • Czysty jednorodny dna;

 • skaliste dno;

 • wzdłuż zbocza wybrzeża;

 • naturalne głęboki otwór lub wgłębienie;

 • A główne zaczepów.

Zazwyczaj nowotwory zostały złowione na głębokości 30-50 cm. Wejście do swoich nor bezpiecznie schowany z dala kamienie, korzenie drzew i przybrzeżne ułożone pnie. Przez wiele lat, zdarzało się, że w norach na długi czas pozostanie tylko trochę stare raki i młodych przeważnie na ciągłym płytkiej wodzie. W tym łowczy raka, ukryć się w norze? Najlepszym rozwiązaniem dla łapania raków jest praktycznie nieaktywna łapania rąk, innymi słowy nie działa.

Najlepszy czas na łowienie raków

Aktywność raków zależy od oświetlenia zbiornika. Na nocnych połowów praktycznie zatrzymuje się. Czy to możliwe, aby złapać raki w ciemnym, słabo oświetlonym wody? Odpowiedź brzmi – tak, można to zrobić tylko, że zaleca się wczesnym wieczorem, ale wciągniki ustanowić lepsze godzin przez 3-4 dni.

Maksymalna aktywność obserwowano nowotwór był w godzinach wieczornych, więc nawet w ciemnym stawie może okazać się złapać wystarczającą liczbę nowotworów. Odpowiednie oświetlenie, woda jest najlepiej zacząć łapania późnym wieczorem i wykończenie – po północy. Kiedy zaczynają się światło z rakiem Zhoř ponownie występuje, ale nie jest tak aktywny jak wieczorem.

W uzupełnieniu do pory dnia, istnieje kilka czynników, które wpływają na raka gryzienia. Na przykład, w pochmurny dzień, aby rozpocząć łowienie raka może być o wiele wcześniej niż w klarowny. W deszczowej pogodzie można nawet zamknąć oczy na porę dnia, ponieważ gryzienie nie zatrzyma się w ciągu dnia.

Specjalne adaptacje do łapania raków

łowiska, parkingi, najbardziej odpowiedni czas, mamy już omówione. I na tej łowczy raka? Poniżej znajduje się lista najbardziej efektywny bieg:

 • rakolovka – zajmują od przewodu kabla siatkę o szeroką dolną część i wąską – powyżej;

 • trammel – urządzenie podobne do kilku rakolovkoy, ale trochę później. Od tego jest to niemożliwe, aby dostać raka nawet w wodzie;

 • rachevnya – zasadniczo kosz dzianych z nici nylonowej lub siatki drucianej.

Wszystko to bieg dla ich własnego dobra. nowotwory proces nadrabiania różni się od wędkowania. Ciekawy robić! Jak widzieliśmy, aby wiedzieć, czego się złapać raka – to połowa sukcesu. Trzeba mieć specjalne narzędzia, doświadczenie i umiejętności. Dobry rybacka powodzenia!