396 Shares 8648 views

Jak myśleć o swojej przyszłości podróży do Rosji

Rosja zajmuje rozległy teren, który ma bardzo bogatą historię i wiele atrakcji. Ponieważ oprócz rosyjskiej kultury, istnieje wiele kultur innych narodów.


Jak można zwiedzić wszystkie ciekawe miejsca w minimalnym czasie? Można to zrobić za pomocą dobrze zbudowany trasie. Loty Rostów nad Donem – St Petersburg, na przykład, mogą bardzo pomóc, ponieważ oszczędza czas, ale kto wie, jak długo trzeba czekać na lotnisku, i znowu, może być zakaz latania pogoda …

Czy konieczne jest zbadanie całej Rosji w rytm „Crossing Europe”?

W ogóle, jeśli można zaplanować wszystko poprawnie, wtedy najbardziej sprzyjających okolicznościach, może być w stanie latać po całym kraju, nawet na wakacjach, prawda jest tam taka gra warta świeczki? Mało, bo w pośpiechu, nie będzie w stanie prawidłowo ocenić praktycznie nic, twoje myśli będą spieszyć się tu i tam, to pięć minut temu myślał o Karelii Kiży, a teraz w Kazaniu Kremla, i wciąż jest Katedra św Arhistratiga Mihaila, i jeszcze dużo wszystkiego. Jak widać, w tym sensie, że bez specjalnej podróży. Ideal – dwa lub trzy ciekawe na jeden urlop, to może masz coś w lewo z wyjątkiem podróży i podróży taksówką do głowy.

Ale mimo to, ale są chwile, kiedy naprawdę niezbędne do podróży na długich dystansach w krótkim czasie. A potem, oczywiście, najbardziej opłacalna droga – to samolot. Ale fakt, że samolot w pierwszej kolejności, nie jest dostępna dla każdego, ze względu na wysoki koszt, a po drugie, czasami naprawdę nie może być najszybszy sposób podróżowania, nawet nie tylko z powodu możliwych zakłóceń lotów i złej pogody , Tak więc, zastanowić się, jak można przejść przez terytorium Rosji w krótkim czasie.

Optymalny sposób, aby szybko przenieść

Tutaj, podobnie jak we wszystkim innym, nie ma uniwersalnej odpowiedzi. To wszystko zależy od konkretnej lokalizacji i określonym czasie, a także, przede wszystkim – od sezonu. Oczywiście, w planie działań śnieg musi być inna niż w upale. I w deszczu, aby przejść szybki jest zwykle równa do samobójstwa. Dlatego cała kwestia sprowadza się do tego, jak rozwinąć opcję podróży, który jest najbardziej zbliżony do ideału.

Plan rozwoju trasy

Składa się z kilku części.

  1. Po pierwsze, bardzo jasne, o kolejności miast, bo jeśli działają na sytuację, to zajmie Ci znacznie dłużej. I zamówić bilety z wyprzedzeniem. Tanie bilety Irkuck – Petersburg   pomoże Ci zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniędzy.
  2. Po drugie, spójrz na Google – Mapa swoją nadchodzącą trasę, aby przynajmniej mieć podstawową wiedzę z tego obszaru. To pozwala myśleć o tym, gdzie podróżować na każdym transporcie.
  3. Zrób algorytm ruchu. Oznacza to, że jeśli chcesz podróżować z Moskwy regionie Archangielska, można dotrzeć do miasta samolotem, a następnie albo wziąć taksówkę lub dojechać komunikacją miejską. Ale musimy wziąć pod uwagę porę roku, ponieważ istnieją silne mrozy, a stojący na przystanku autobusowym w -30 nie wszystkie siły. Dość powszechną praktyką – wynajem samochodów do wynajęcia. Ale to jest tylko wygodne, jeśli chcesz podróżować po okolicy dużo i często, na przykład, jeśli jesteś turystą na wakacjach lub w podróży służbowej.

Jeśli sposobem wieloetapowym, na przykład, chcesz zobaczyć kilka miast i ich atrakcji, wziąć samochód nie jest bardzo wygodne, ponieważ napęd ją – jest to długi czas, dużo łatwiejsze w samolocie lub pociągu.

Teraz, że rozumie oszczędność czasu, możesz zacząć oszczędzać pieniądze.

Jak szybko podróż do Rosji, przy minimalnych kosztach

Oczywiście nie można przynieść oszczędności pieniądze do absurdu, gdyż może to doprowadzić do tego, że udać się w podróż na palec pociągu, albo coś gorszego – w ładowni samolotu. Ale my, ludzie są wystarczające, dlatego ważne jest dla nas nie tylko oszczędności i prędkość, ale również komfort.

Przede wszystkim, nie tanie, ponieważ skąpiec płaci dwa razy. Sprawdzić internetowych opinie firm transportowych, ich poziom komfortu, a już podstawą tego, wybrać odpowiedni dla danej kategorii cenowej.