891 Shares 6525 views

Umieszczenie bagażu w samolocie

Co można wnieść do samolotu

Gdy siadamy w fotelu i samolotów nad ziemią, a potem od razu znajdujemy się w strefie wysokiego ryzyka. Nie ma solidny przyczółek, aw przypadku jakichkolwiek kłopotów z kabiny nie opuści. Ponadto, lot samolotem wiąże się pokonywanie bardzo długich dystansach, często przekraczających granicę. Pasażer, co do zasady, staram się spędzać z najbardziej interesujące, nietypowe. W związku z tym, że linie lotnicze mają specyficzne wymagania, dzięki czemu zapobiega dodatkowe niebezpieczeństwo lotu. Ogólną zasadą jest obserwowany przez wszystkich: na pokładzie nie powinno być niczego, co mogłoby zagrozić życiu lub zdrowiu pasażerów. Planując podróż powinno się zapytać, co można nosić na płaszczyźnie, aby uniknąć przykrych niespodzianek podczas wsiadania.

Istnieją dwa sposoby transportu rzeczy: część z nich jest zarejestrowany jako bagaż w samolocie i przechowywane w specjalnym pomieszczeniu, aż do zakończenia lotu, z drugiej – przewożone w bagażu podręcznym w kabinie. Podczas kontroli w bagażu musi przejść test. Bagażu ręcznego doprowadzenia kabiny mogą być potrzebne urządzenia medyczne i leki, które mogą być potrzebne w trakcie lotu: to termometr, rtęci sfigmomanometrem, nadtlenek wodoru trzech procent (100 ml), żele, aerozole, w objętości zbiorników, także do 100 ml, a zapakowane w przezroczyste worki. Producent szczelnych pojemnikach można przynieść barometr rtęciowy i manometr, jednorazowe zapalniczki.

Są rzeczy, które nie są pożądane stos bagaż w samolocie (zwłaszcza jeśli jest to bagaż podręczny). Nie powinno zawierać elementy takie jak nożyczki z ostrzem o więcej niż 6 cm, korkociąg igieł iniekcyjnych bez specjalnego potwierdzenia medycznego musi być w posiadaniu urządzenia, druty, składany nóż. Jeśli kupiłeś na lotnisku w sklepie bezcłowym drinka lub perfum, na zakup środków transportu powinna być tutaj zapakowane w przezroczystą plastikową torbę i uszczelnienia uszczelnienie. Napój może być spożywany przed wejściem na pokład samolotu.

Szczególnie ścisłe reguły istnieją do transportu wszelkiego rodzaju ognia, gazu lub noży. Pierwsza zasada: należy wcześniej poinformować o swoim życzeniu lotnicze do przemytu broni. Druga zasada jest posiadanie pozwolenia organów specjalnych za korzystanie z nich. Wszelkiego rodzaju niebezpiecznego bagażu wypożyczyć na lotnisku do przechowywania przez cały czas lotu, ale można dostać to będzie po lądowaniu. Broń palna powinna jako bagaż w samolocie w rozładowanym jako szczególny przypadek, teczki, torby, które spełniają wymogi bezpieczeństwa.
Wszystkie linie lotnicze zabraniają transportu trujących, wybuchowych, łatwopalnych i radioaktywnych substancji, skroplonych i gazów sprężonych.

Zakupiony bilet nośnik zazwyczaj określa dopuszczalny ciężar bagażu w samolocie, który jest akceptowany i szanowany na całym świecie, z niewielkimi różnicami w poszczególnych krajach. Waga jednego pasażera zależy od klasy nabytych siedziska: 40 kg – dla pierwszej klasy, a 30 – do klasy biznes, do 20 – w klasie ekonomicznej. W salonie można zabrać bagaż podręczny o wadze do sześciu lub dziesięciu kilogramów.

Jak widać, odebrać bagaż w samolocie – to jest bardzo poważny i odpowiedzialny, i konieczne jest, aby pomyśleć o tym wcześniej.