80 Shares 9848 views

Keratyna odbudowa włosów, albo cuda współczesnej kosmetologii

Keratyna przywrócenie włosów – nowoczesna technika, która pozwala na tylko jednej procedury uzyskania doskonały rezultat poprawy wyglądu i kondycji wewnętrznej włosy. Po zabiegu włosy nie jest już konieczne do zainstalowania, a nawet więcej, tak aby wyprostować włosy. Keratyny przywrócenie technologia, która nadaje się nawet dla bardzo zniszczonych pasm, nie łamie łodygę włosa. Efekt zabiegu może trwać około czterech miesięcy i nie zmniejsza się, gdy mokre. Spójrzmy na to, co jest unikalne w tej technice, jakie są korzyści, i jak radzić sobie włosy po nim.


Wyjątkowość procedury

Cały sekret powodzenia zabiegu jest w keratyny które są 90% naszych włosów i paznokci. Pozostała część (10%) – wilgoci, jest odpowiedzialny za miękkości, elastyczności i łagodności. Białko jest odpowiedzialny za sprężystość i wytrzymałość włosów. Brak tych składników prowadzi do kruchości, osłabiony, niszczą loki. Keratyna przywrócenie włosów – procedura napełniania ich z keratyny, witamin i składników odżywczych. Rezultat – powrót wytrzymałość, sprężystość, elastyczność. Włosy stają się błyszczące, jedwabiste, świecące z pięknem i, co najważniejsze, zdrowie.

zalety

  • Keratyna przywrócenie włosów – zabieg aniżeli procesem chemicznym. Narzędzia nie zawierają agresywnych składników chemicznych i są całkowicie bezpieczne.
  • laminowanie Bio-keratyna jest idealny dla wszystkich typów włosów: Azji, Europy, słowiańskich, barwione, cienkich i gęstych, chemicznie uszkodzone. Najważniejszą rzeczą – aby wybrać odpowiedni makijaż.
  • Keratyna przywrócenie włosów nie zmienia swojej struktury, takie jak na prostowanie chemiczne. W wyniku tego zabiegu naskórek włosy są wygładzone, a zamki stają się bardziej żywe i posłuszny. Teraz nawet fryzura może zmienić każdego dnia, bez obawy o szkodliwości dla zdrowia włosów.

po zabiegu

W ciągu 48 godzin po zabiegu nie jest dozwolony do mycia i łatwo na mokre włosy, aby związać je z ogona, sztyftu, noszonej na okulary głowica obręczy. Co jeśli nadal mokre włosy (mokra pogoda, wystawione na działanie deszczu lub śniegu)? Spróbuj jak najwięcej, aby traktować je utjuzhkom szybciej. Ponadto, przed pierwszym praniu nie można używać produktów do stylizacji. Mycia ich włosy po raz pierwszy po zabiegu zaleca się je wysuszyć i ponownie wysuszyć utjuzhkom. Jeśli dokonałeś bio-keratyna przywrócenie włosów jest do mycia zaleca się stosowanie szamponu, który nie zawiera siarczanów. Barwienia włosów powinny być bezpośrednio przed zabiegiem keratyny bio-laminowania. Malować ponownie nie wcześniej niż 2 tygodnie dopuszczalne po dokonaniu odzysku.

Keratyna przywrócenie włosów. Opinie. cena

Cena dla jednej procedury w średnio 6000-16000 rubli, w zależności od długości loki. Keratyna Prostowanie otrzymała świetne recenzje od klientów wielu prestiżowych salonach kosmetycznych. W związku z tym wynik z pewnością zadowolą każdą dziewczynę, która marzy o gładkiej, elastycznej i jedwabiste loki. Bądź zdrowy i nieodparty!