240 Shares 3437 views

Blondynka z czarnymi brwiami – Uroda i złego smaku?

Blondynka z czarnymi brwiami w przyrodzie prawie nigdy nie występuje. Jednak to nie wygląd jest wciąż zaskakują nikogo w prawdziwym życiu. Blondynka z czarnymi brwiami, by tak rzec, „zrobić sobie” sztucznie. Często dziewczyny próbują zmienić wygląd danej im przez naturę. To wygląda dość nienaturalnie, że opcja. Choć wiele osób uważa to kombinacja bardzo piękne. Najważniejsze jest to, aby korzystać z niektórych sztuczek, zbierając makijażu.


Blondynka z czarnymi brwiami – kontrast kolorów

Więc więcej. Blondynka z czarnymi brwiami powinno być, po pierwsze, aby wyjaśnić sobie kilka niuansów. Do „struny”, aby wyciągnąć je w każdym razie niemożliwe. Kształt brwi powinien być prawdziwy. Daj im uważnie i podkreślają ścisły ołówka koloru.

Innym ważnym punktem dla blondynka z czarnymi brwiami: kontrast kolorów sił zrobić dość jaskrawy makijaż. Jednak zazwyczaj wybór lub warg lub oczu w każdym przypadku pozostają w mocy. Ukończyć obraz musi być efektowne ubrania niekoniecznie jasne. Pozwala dziewczęta wyglądają bardzo ekstrawagancki.

percepcja obrazu

W ogóle, jak postrzeganego wizerunku blondynka z czarnymi brwiami? Zdjęcia znanych modeli i innych osobistości pokazać, że jest w stanie dokonać właściwego nadać mu elegancji i uroku. Schemat kolorów musi być łączone. W przeciwnym razie efekt nie będzie zbyt przyjemny. Oczywiście, strefa kształtowania brwi odgrywa ważną rolę. Piękno oczu i wygląd należy podkreślić kształt i kierunek wzrostu włosów. Ponadto, może dać osobie harmonię i naturalny urok.

Blondynka o bardzo jasnej skórze czarne brwi pasują też. Trochę słońca – a obraz będzie postrzegany zupełnie inaczej. Przy okazji, jeśli chcesz malować brwi lub dostosować kolor, należy wybrać farbę z delikatnym wzorem. Nie zapominaj, że wpływ występuje właśnie na skórze. Z reguły ta sama farba nadaje się do rzęs. Nawiasem mówiąc, jeśli jesteś właścicielem brwi nigdy wcześniej pomalowane, to najlepiej skontaktować się z salonem. Mistrz profesjonalny pomoże Ci wybrać odpowiedni odcień, a procedura odbędzie się całkowicie bezpieczna.

Nie zapomnij o makijażu oczu

W następnej chwili. Blondynka z czarnymi oczami i brwi muszą być starannie połączyć dwa najjaśniejsze ich niezwykłą godnością. Makijaż oczu powinny być zgodne z następującą regułę: „mniej, ale lepiej” Z wyraźnym cieniem kolor oczu, na przykład, jasnym różu lub głębokiego fioletu, powinno być zaniechane. Będą tworzyć wizerunek kobiety z blond włosy zbyt naukowy.

Jego uwagę zwraca się na takie odpowiedniki pastelowych kolorach. Miękki różowy lub fioletowy (ale bez perła) doskonale harmonizują z brązowymi lub odcieni szarości. Złoto-brązowy cień do powiek daje jasność Ashy twarzy blondynka z czarnymi brwiami. Złoto i akcenty śmietany bezpośrednio pod linią brwi będą wyglądały bardzo elegancko. Ale perłowe lub srebrne odcienie podkreślić, że nie jest to konieczne. W żadnym wypadku, nie wahaj się i wieczorem make-up w stylu „Smokey Eyes”. Idzie do wszystkich bez wyjątku blondynek. Najważniejszą rzeczą jest, aby korzystać z czarne cienie i ciemny szary lub brązowy.

„regular” brwi

Tak więc, aby podsumować wyniki. Blondynka z czarnymi brwiami i brązowych oczach (czarny lub ciemny szary) powinny być bardzo ostrożnym przy wyborze „prawo” kolorach. Zbyt ciemny łuk – nie zawsze wyglądają pięknie. Oczywiście, włosy powinny być lżejsze, ale nadmierny kontrast i niewłaściwe. Musisz wziąć pod uwagę więcej i cery.

Blondynka z niebieskimi, niebieskie lub zielone oczy (zimny tsvetotipu) Założyć raczej szaro-brązowe brwi lub cieniu „grafit”. Panie z pszeniczne włosy najlepiej jest zatrzymać się na jasnobrązowego lub czekoladowym kolorze. Truskawkowy blond ze złotym włosy stoi rozrzedzoną ciemne brwi terakota pigment.

I ostatni punkt. Picking brwi ołówkiem, nie ślepo modą. Nie zapominaj, że idealne brwi dla blondynek będą ci, którzy będą wyglądać najbardziej naturalnie. Jeżeli zmienisz kolor za pomocą farby, nigdy nie należy używać wyłącznie tylko brązowe lub czarne kolory. Czarne brwi może dać niebieskawy odcień. Brown może rzucić na czerwono. Pożądane jest, aby te kolory wymieszać w równych proporcjach, lub dodać więcej niż pasuje do Twojego naturalnego tsvetotipu.