282 Shares 8232 views

Jak zrobić loki w domu? Proste!

Dziewczyny zawsze chcą dobrze wyglądać, być zadbane i piękne, modne stroje, a pobyt dla ukochanej najlepiej. Bez względu na wiek kobieta lub dziewczyna, ale uważaj na wygląd zawsze musi być.
Niestety, nie każdy może to zrobić. I to zdecydowanie powinno nauczyć! Niezależnie od okoliczności, kobieta musi być kobietą. I nie ma potrzeby wydawać dużych sum pieniędzy w salonach kosmetycznych i butików wyglądać subtelne. Najważniejsze, aby odebrać rzeczy ze smakiem, uczynić piękną fryzurę i makijaż. Jak zrobić loki w domu, aby wyglądać jak gwiazda filmowa? I nie wydać ani grosza na to? Sekret jest prosty. W tym artykule, będziemy wam tajemnicę.

loki Hollywood od dawna trend w modzie, więc dowiedzieć się, jak uczynić je koniecznością. Bez względu na to, jaki rodzaj stylizacji, którą chcesz zrobić, można je tworzyć samemu korzystając z naszych wskazówek, jak zrobić włosy na włosach.

Trzy główne sposoby

  1. Pierwsza – najbardziej prosty, może nawet dowiedzieć się, że dziewczyna, która dopiero zaczyna się uczyć, jak zrobić włosy. Obszerne, naturalne skręcone nici można uzyskać za pomocą takiego urządzenia jak klosz. Włosy muszą być czyste i lekko wilgotne. Użyj specjalnej stylizacji mus, stosuje się go na włosy i rozprowadzić równomiernie na wszystkich pasm i na całej długości. Następnie trzeba pochylić głowę w dół i to suszarka do włosów, przenosząc je na włosy tak, że są one „owinięta” na projekcjach dyfuzorów. Następnie włosy do wyschnięcia na 5 minut, następnie umieścić mus i powtórzyć proces w sposób opisany powyżej. Więc wiesz, pierwszy sposób to zrobić włosy w domu.
  2. Aby utworzyć unikalną fryzurę, jak gwiazdy Hollywood, to nie jest konieczne stosowanie mus, pianki i innych środków.
    Można wypróbować metodę, która nie uszkadza włosów. Czyste i wilgotne włosy podzielić na małe pasma, każdy skręt w kok i zabezpiecz go w głowę szpilki Bobby. Te suche bukiety z suszarką do włosów. Ale jak zrobić luzem włosy? W tym przypadku można użyć lokówki do prostowania włosów. Aby rozwiązać każdej z belek lokówki, a następnie poczekać, aż włosy przestają być gorący i rozpuścić. Chic nici są gotowe! Tutaj jest drugi sposób, aby włosy w domu.
  3. W tym przypadku trzeba również lokówki do prostowania włosów. Podzielić włosy na pasma, przyjąć jedną z nich i naprawić curling. Przykręcić do nasady włosa, a następnie obrócić tak, że uchwyt lokówkę na dole. Następnie gładki ruch przewinąć w dół. Aby loki wyglądały pięknie i nie miał żadnych nieestetycznych zmarszczek, trzeba dowiedzieć się, jak to zrobić wszystkie ruchy gładko. Po wkręcić całe włosy, odczekaj 15 minut, więc schną i lekko wentylator włosy, tworząc objętość. To jest trzeci sposób to zrobić włosy w domu.

Teraz, gdy wiesz, jak tworzyć wspaniałe loki i stają się nieodparte!