660 Shares 2746 views

US Army: numer. Porównanie armii amerykańskiej i rosyjskiej armii

Przez wiele wieków ludzkość do perfekcji sposoby wpływania i brutalne zabijanie własnego rodzaju. Historia pokazuje nam, że najsilniejsze państwo w większości przypadków, sfałszowane przez wojnę. I powodzenia na wojnie, jak wiemy, zależy na sztuce zabijania. Oczywiście, dzisiaj ludzie są stopniowo oddala się od skłonności do rozwiązywania problemów poprzez konfliktów zbrojnych, ponieważ są one bardzo negatywny wpływ na populację państwa i ogólnej kondycji ekonomicznej na rynku światowym.


Ponadto, po ludzi, drugi świat zdał sobie sprawę z niszczycielską moc wszelkiego rodzaju konfliktów zbrojnych. Innymi słowy, ich zachowanie jest bardzo nieopłacalne. Jednak aspekt ten nie wpływa na fakt, że każde państwo powinno mieć silną i sprawną armię. Po tym wszystkim, społeczność międzynarodowa, w swej istocie, jest bardzo zróżnicowana i niestabilne. Obecnie współpracuje, jutro – walki. Groźba początku na pełną skalę konfliktu zbrojnego jest zawsze tam, zwłaszcza biorąc pod uwagę istnienie wielu lokalnych konfliktów w różnych krajach do tej pory. Zatem niektóre kraje inwestują w ich armiach ogromną ilość pieniędzy, aby zapewnić ich zdolności bojowej.

Jeden z tych stanów można nazwać Stany Zjednoczone Ameryki. US Army, której numer zostanie przedstawiony w dalszej części tego artykułu, jest zdecydowanie najbardziej bojowych gotowych formacji wojskowych na ziemi, o czym świadczy charakterystycznych cech.

United States Army: Definicja

Armia Stanów Zjednoczonych, których liczba zostanie omówiona później, jest częścią Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych Ameryki. Należy zauważyć, że słowo „wojsko” nie scharakteryzować każdy formacje wojskowe, które istnieją w tym kraju. Termin ten odnosi się tylko wojska. Ponadto formacja ta jest odpowiedzialna za realizację pierwszych operacji w walkach na lądzie, Podział ma dość długą historię powstawania i własną strukturę.

Data powstania Armii Stanów Zjednoczonych

US Army, których liczba jest uważana w artykule – to zbiór historycznie określonych tradycji. Ponadto, to formacja wojskowa ma długą i dość ciekawy sposób rozwoju. Należy zauważyć, że próba nowoczesnej armii w Stanach Zjednoczonych pochodzi z istniejącego niegdyś kontynentalnej armii, który został stworzony specjalnie dla walki o niepodległość Ameryki June 14, 1775. W całej historii, przedstawione w artykule, siły zbrojne uczestniczyły w licznych bitwach kontynentalnych i niektórych walk na innych kontynentach. Doprowadziło to do tego, że rozmiar US Army to zdecydowanie jeden z największych na świecie, jak wiele operacji wojskowych trzeba przeprowadzić w celu ochrony interesu publicznego, z dala od granic Ameryki. Tak więc konieczne jest, aby zapewnić bezpieczeństwo nie tylko jednostek zagranicznych i biurach, ale także do utrzymania odpowiedniego poziomu ochrony w kraju.

XVIII – początek istnienia

Jak wspomniano wcześniej, US Army, której numer zostanie przedstawiony w dalszej części artykułu, pojawił się w 1775 roku, czyli w dniu 14 czerwca. Głównym celem powstania tej jednostki wojskowej była wojna o niepodległość z panowaniem brytyjskim.

Struktura armii amerykańskiej w czasie został przedstawiony w postaci zintegrowanych jednostek wszystkich państw na terytorium Ameryki Północnej. Naczelny dowódca wojskowy stał Dzhordzh Vashington. Jego siła bojowa, a wydolność siły wojskowej okazało się w trakcie działań wojennych. Rzeczywiście, już w 1783 wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych kończy się klęską Anglii, w wyniku kruszenia zwycięstwie w Saratoga rebeliantów i zawarcia traktatu wersalskiego.

Ponadto społeczność międzynarodowa uznała rządu USA. Niechęć ludzi do służby w regularnej armii na świecie doprowadziło do tego, że armia Continental musiał zostać rozwiązany. Jednak ciągłe ataki Indian doprowadził do powstania nowej narodowej formacji wojskowej. Tak więc w 1791 roku, został stworzony przez Stany Zjednoczone Legionu.

American Legion

W przedziale od 1791 do 1796 roku regularnych formacji wojskowych na terytorium American Legion został założony przez General Wayne. W rzeczywistości był to US Army, która liczyła w tym czasie było około 4500 żołnierzy. Legion, zwykle rekrutowani z wolontariuszy w służbie, łączny okres 3 lat. Głównym celem formacji wojskowej rozpoczął walkę plemion indiańskich w północno-zachodniej części kraju. Najbardziej znanym konfrontacja militarna, w której wzięli udział Legii, była bitwa Fallen barw.

Historia armii Stanów Zjednoczonych w XIX wieku

konflikty zbrojne na terytorium Ameryki nie zmniejszyło się w XIX wieku. Są one w dużej mierze zależy tworzenie i modernizację armii amerykańskiej. Pierwszym znaczącym bodźcem do rozwoju formacji wojskowych na terytorium kraju stał Anglo-American lat konflikt 1812-1815. Pierwsze etapy wojny były naprawdę katastrofalne dla amerykańskiej armii, ponieważ nie byli w stanie powstrzymać inwazji brytyjskiej w Waszyngtonie. Jednak w bitwie pod Nowym Orleanie w 1814 roku wojska brytyjskie zostały zatrzymane i pokonane. Należy również zauważyć, fatalny wojnę USA z Meksyku, w wyniku czego strona amerykańska zdobył dość dużą powierzchnię.

US sektor obrony w XX wieku

Wielu ekspertów wskazuje na fakt, że jej szczyt, US Army nabył w XX wieku. To właśnie w tym wieku są najbardziej ambitną w historii ludzkiej wojny. Pierwszym z nich był to pierwszy Światowy. W 1917 roku Stany Zjednoczone dołącza Ententy. Przed wybuchem II wojny światowej, liczba amerykańskiej armii było około 174 tysięcy osób. To wystarczyło, by wziąć udział w wojnie z Niemiec, Japonii i Włoch. Ponadto, w okresie od 1960 do 1973 roku Ameryka prowadził operacje bojowe w Wietnamie.

Struktura armii amerykańskiej

US Army przeciwko armii rosyjskiej jest bardzo często w porównaniu z typem formacji strukturalnych jednostek wojskowych. W związku z tym, amerykańskiego typu działów strukturyzacji przeciwieństwie przeważnie rosyjskim. Americas Army obecnie składa się z następujących elementów: bezpośrednio pervolineynye połączenia lub po prostu US Army, Gwardii Narodowej i Rezerwy.

Należy zauważyć, że rezerwiści (Rekrutów) są gromadzone w specjalnych miesięczne opłaty. Zwykle trwają one około trzech tygodni. Należy zauważyć, że Gwardia Narodowa i wojsko nie są jednakowe struktury w naturze. Ich zadania funkcjonalne są zupełnie inne, co zostanie wyjaśnione później.

Normatywna regulacja działalności Armii

US Army, wojska regularne oddziały lub stałe mają pewną regulację prawną ich działalności. Oznacza to, że istnieją dokumenty urzędowe bezpośrednio regulującymi stosowanie Armii i Gwardii Narodowej. Aspekt ten jest opisany w artykułach 32 i 10 Kodeksu Kodeksu Stanów Zjednoczonych.

W odniesieniu do organizacji służby wewnętrznej w tych jednostkach wojskowych, a następnie do tego celu, statutów i przepisów. W tym przypadku pracownicy Straży Narodowej, z reguły stosuje się przepisy dotyczące wewnętrznego porządku w armii amerykańskiej. W czasie pokoju, dane są zgodnie z ogólnymi wojskowych organów formacyjnych władzy wykonawczej, a także w trakcie wojny – komenda.

Ciekawostką jest fakt, że rząd Stanów Zjednoczonych ma prawo do odstąpienia którejkolwiek z istniejących części Gwardii Narodowej z podległych organów władz regionalnych.

poziom zarządzania cywilnego

administracji cywilnej przez US Army wdrożył Siedziba armii, która z kolei jest częścią Ministerstwa Obrony. Należy zauważyć, że działalność tego ciała ma specyficzne właściwości w zakresie ogólnych zasad administracji. W rzeczywistości Generalna Dyrekcja jest oddzielnym ministerstwo, a przypisane do niego przez szeroki zakres funkcji. Jednak z prawnego punktu widzenia, Ministerstwo ministerstwa – to jest nonsens. Dlatego kontrola armii jest hierarchiczna struktura dowodzenia.

Zarządzanie na poziomie aparatu wojskowego

US Army, liczba sprzętu i personelu, który zostanie przedstawiony w dalszej części artykułu ma również jednostkę wojskową, która koordynuje swoje działania. Formacja ta hierarchiczna przeprowadza ogólną kontrolę i regulację bieżącej działalności armii. Naczelny dowódca jednostki wojskowej jest kierowana przez US Army, który z kolei część Połączonych Sztabów (JCS). Należy zauważyć, że Komendant Główny jest odpowiedzialny za szkolenie personelu wojskowego i planowania bojowego zatrudnienia w wojsku.

Zatem istnienie dwóch odrębnych liniach sterujących aktywnością armii amerykańskiej pomaga zmaksymalizować efektywność tej formy, jak również praworządności i demokracji w procesie bezpośredniego działania. USA i wojska rosyjskie wojsko, które wykonane porównań dość często te dni, podobne do siebie dzięki obecności dwóch niezależnych organów regulacyjnych.

Wielkość armii i struktura państwa

Jednym z najbardziej powszechnych elementów Sił Zbrojnych Ameryki jest dziś US Army. Siły zbrojne tego stanu 1,492,209 osób personelu. Równocześnie 539 675 osób jest zaangażowanych w wojsku. Tym samym liczba osób uczestniczących w elemencie wojskowego USA wskazuje na jego największą zdolność bojową. Jeśli chodzi o strukturze regularnej armii, składa się z 10 działów. Oprócz tego, istnieją niektóre z celów specjalnych, na przykład, wojsko lotnictwo, inteligencja, zarządzanie, itd. Ważnym elementem konstrukcyjnym dziś armia jest Gwardia Narodowa. Jego populacja, personel i problemy funkcjonalne mają pewne szczególne cechy, które zostaną opisane poniżej.

Koncepcja Gwardii Narodowej

Każdy jest znane z tego, że wojsko jest tam, aby utrzymać bezpieczeństwo zewnętrzne państwa, a policja przywrócić porządek w kraju. Jednak w niektórych przypadkach, istnieją sytuacje, gdy siły bezpieczeństwa po prostu nie radzi sobie z ogromnymi zadaniami liczba vozniknuvshey. Na przykład, podczas licznych zamieszek masowych, klęsk żywiołowych, i tak dalej. N. Do takich problemów są zwykle używane przez armię Stanów Zjednoczonych, które stanowią siły rezerwy Gwardii Narodowej. Że oddziały rezerwowe wykorzystywane są w takich przypadkach.

Należy zauważyć, stosunkowo niewielka liczba osób, co stanowi tworzenie danych. Występują one we wszystkich stanach, ale mają różne nazwy. Na przykład, w porównaniu do amerykańskiej armii przeciwko armii rosyjskiej, w obu krajach można znaleźć podobny jednostek funkcyjnych. Tylko w Federacji Rosyjskiej Gwardii Narodowej nazywa wojsk wewnętrznych. Mimo, że jednostki danych są w ogóle się nie zmienia.

Tak, Gwardia Narodowa jest jednym z oddziałów sił zbrojnych. Jest ono organizowane bezpośrednio z tej struktury, jak US Army, który jest reprezentowany na papierze fotograficznym i Sił Powietrznych. W rzeczywistości, słońce jest rezerwatem. Składa się on z personelu, który ma przeszkolenie wojskowe, a dodatkowe szkolenie nie jest potrzebne.

Kontrola regulacyjna Gwardii Narodowej

Jak każda forma rządowej w Gwardii Narodowej Stanów Zjednoczonych działa tylko w obrębie literą prawa. Istnieje szereg specjalnych przepisów, które stanowią podstawę prawną działania tej struktury. Należą do nich:

  1. Ustawy o Policji (1792), o powstaniach Policji (1862).
  2. Zmiany do Kodeksu policji, uwolnionej od 1881 do 1892 roku.
  3. Akt Bezpieczeństwa Narodowego sięga 1916 roku.
  4. Act 1933 w sprawie uruchomienia Gwardii Narodowej roku.
  5. Wspólna polityka Stanów Zjednoczonych sił zbrojnych od 1973 roku.
  6. Działania w National Security 2008.

Liczba formowania i funkcji usługowych

Dziś w szeregach Gwardii Narodowej służy około 467 587 osób personelu. Złożenie tych wojsk przeprowadzone zarówno na poziomie krajowym, jak i federalnych. W tym przypadku potrzeba takiego trybu składania jest koniecznością. Po tym wszystkim, Gwardia Narodowa jest często używane w celu realizacji określonych funkcji.

Należy zauważyć dość ciekawą zasadę działania takiej reprezentacji elementów, takich jak US Army, który jest reprezentowany na papierze fotograficznym. Służba w Gwardii Narodowej nie jest stała. Jego personel składa się z rezerwistów, którzy uczęszczają do klas specjalnych w weekendy kilka razy w roku. Gdy ta odbywa się corocznie od opłat obozowych, które Gwardia Narodowa służą z regularnych oddziałów. W przypadku uruchomienia przez określoną liczbę personelu Gwardii Narodowej może brać udział w walkach w wojsku.

USA i wojska rosyjskie wojsko: porównanie

Ostatnio naukowcy często spędzają sporo porównawczą opis USA i wojsk rosyjskich. Nie jest to zaskakujące, ponieważ uprawnienia te są największe do tej pory. Jednak prawie wszyscy współcześni uczeni zajmują się pytanie: kto jest silniejszy pod względem wojskowym?

Jeśli przeanalizować liczbę armii Stanów Zjednoczonych i Rosji, USA ubocznych korzyści znacząco. W Siłach Zbrojnych Stanów Zjednoczonych zaangażowanych około 1 mln osób, aw rosyjskich sił zbrojnych tylko 790.000. Globalnie, różnica nie jest zbyt duża, ale do prowadzenia wojny na pełną skalę, to ma kluczowe znaczenie.

Co do wyposażenia technicznego, w Stanach Zjednoczonych pozostaje daleko w tyle tutaj. W ramach Sił Zbrojnych Ameryce około 7000 czołgów jest dzisiaj. Federacja Rosyjska jest gotowa przeciwstawić około 5000 jest następująca. Ponadto w areszcie rosyjskiego dzisiaj jest 12.500 czołgów. W związku z tym, że Federacja Rosyjska będzie wielkiej mocy technicznej w razie wojny na pełną skalę, ale w tym przypadku nie ma możliwości porównania jakości technologii i z drugiej strony.

Tak, rozmawialiśmy o tym, jak artykuł jakiej armii amerykańskiej. W arsenale armii Stanów Zjednoczonych, okazało się, że odwiedził dużą liczbę ludzi i sprzętu, ale prawdziwa siła militarna państwa mogą być analizowane jedynie w trakcie wojny na pełną skalę, które, miejmy nadzieję, nigdy nie będzie.