576 Shares 5806 views

Przyjęcia Leopold Levitsky podczas rodzenia

W drugiej połowie ciąży, a także badanie palpacyjne procesu urodzeń pomaga zidentyfikować głowy, pleców, kończyn górnych i dolnych płodu gdy ukrywanie. Im bliżej czas początku porodu, tym bardziej staje się sondowanie dziecka. Techniki Leopold Levitsky są prowadzone kolejno palpacyjne macicy, składający się z poszczególnych trybów działania.

Pierwszy odbiór Leopold Levitsky

Na pierwszym spotkaniu konsultacyjnym z pomocą wiodącego ciąży lekarz stałej wysokości roboczej stojącej macicy. Aby zrozumieć, jaka część płodu jest w dzień matki, trzeba zorientować się, co jest odczuwalne. Miednicy koniec jest bardziej zaokrąglony, ale objętość jest mniejsza niż rzeczywista głowy płodu. W tym celu, ginekolog używa dłoni obu rąk, umieszczając je tak, aby mogli oni dotrzeć do dna macicy.


W związku z tym wysokość położnika jest w stanie wymienić dokładną datę ciąży.

Druga metoda Leopolda Levitskogo

Druga metoda pozwala pokazać położenie dziecka w łonie swej pozycji. W tym przypadku może być zastosowanie technik zewnętrznych badań położniczych Leopold Levitsky, co sugeruje obniżenie broń od dna macicy do prawej i lewej strony poprzez wciśnięcie dłonie i palce na bocznej ścianie macicy. Także położenie płodu osadza się z powrotem na powierzchni, a inny perspektywiczny – obecność ramion i nóg.

Techniki Leopold Levitsky umożliwiają zdefiniowanie różnych etapów tonu powierzchni macicy, fizjologiczny pobudliwości procesu. Możliwe staje się czuć okrągłą więzadła macicy, ich grubość, bolesność i dokładnej lokalizacji.


W celu przeprowadzenia drugiego recepcję z palmy macicy przejścia na poziomie pępka. Jednak powinny one być jak najbliżej swoich stronach. Płód jest wyczuwalne najpierw z jednej strony, potem drugą.

Po lekarz zadecyduje gdzie reszta, będzie on w stanie powiedzieć dokładnie, ukośne położenie płodu u kobiety lub krzyża.

Trzeci odbiór Leopold Levitsky

Główną różnicą pomiędzy trzecim otrzymaniu od innych jest fakt, że stosowanie tylko jednej ręki prawej. Przyjęcia Leopold Levitsky, w tym przypadku ręka lekko powyżej brzuchu, a kciuk powinien znajdować się po lewej, a drugi – prawa dolna część macicy. Palce powoli pogłębiać i dokładnie uchwycić prezentującą część, zwłaszcza głowy.


Jeśli nie przekrzywienie położenia płodu głowicy jest wyczuwalny w biegnących okrągły i części stałych o dokładnych konturów. W przypadku położenia miednicowego, wręcz przeciwnie, jest wyczuwalne miednicę. W przypadku nieokreślony prezentacji płodu definicji nie występuje.

Czwarty odbiór Leopold Levitsky

Będzie to kontynuacja poprzedniego. Techniki Leopold Levitsky w niniejszym kontekście określa się nie tylko motyw zachowania przedstawiający część, ale również położenie głowicy w kierunku wlotu miednicy.
W celu przeprowadzenia odbioru położnika czwarty odbywa się obok kobiety w ciąży, po prawej stronie w kierunku twarz do nóg. Dłonie są umieszczone w dolnym segmencie macicy po obu stronach. Palce powinny dotrzeć do spojenia łonowego. Z ich pomocą, musi próbować określić charakter płodu część prezentacji z stosunku do otworu miednicy.


W przypadku synchronicznie palmy lokalizacja będzie uznać, że głowica przenika miednicy małej. Jeśli twoje palce będą się różnić, a kompozycje nadgarstka zrobić skurcz w środku, a następnie udać się w przeważającej części znajduje się przy wejściu do małego basenu.

4 wstęp Leopold Levitsky pomoc w każdym miesiącu, aby słuchać bicia serca płodu. Ton jest słuchał najłatwiejszą część lokalizacji dziecka. Przyjęcia Leopold Levitsky, jak definicja pracy serca dziecka, są ustalane na każdy frekwencji w ciąży w klinice przedporodowej, począwszy od drugiego trymestru. Sprzęt może stać się stetoskop traktowane przez chloraminy.
Normalny rytm bicia serca będą traktowane jako ISO-ISO bije na minutę. Można również odwołać się do stosowania USG, EKG, phonocardiography i CTG.