664 Shares 7034 views

Skąd wiesz, że jesteś w ciąży bez testu? Sposobów, aby jeść!

Dziś wiem, że czekają na dziecko czy nie, może być niemal kwestią minut! Wszystko co jest potrzebne – jest kupić w drogerii lub testu ciążowego odwiedzić ginekologa. Ale tutaj jest jak dowiedzieć się, że jesteś w ciąży bez testu? Po tym wszystkim, nie wszystkie z potencjału młodych matek, metody te można nazwać wygodne z moralnego punktu widzenia. Niektóre dziewczyny po prostu wstydzą się kupować w aptekach produktów jednoznacznych, a nawet więcej, aby zobaczyć się z lekarzem! W tym artykule powiem wam, w jaki sposób dowiedzieć się, że jesteś w ciąży bez testu poczęciu! Dziewczęta, najważniejsze – to spokój! Więc śmiało! Skąd mam wiedzieć, czy jestem w ciąży, nie ma testu w domu?


metoda №1

Wlać do szklanki ciepłej wody, dodano nadmanganian potasu. Uwaga rozwiązanie nie powinno być zbyt bogaty! Rano iść do toalety w trochę. Dodaj przygotowanego roztworu poranny mocz i oglądać:

  • jeśli woda staje konsystencję jogurtu, jesteś w ciąży;
  • Jeśli roztwór nadmanganianu potasu tylko żółknie nie ma ciąży.

Sposób №2

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów domu, skąd wiesz, że jesteś w ciąży bez badania – pomiar tzw podstawnokomórkowy (anal) temperatury. Jeśli termometr będzie stale wyświetlać ponad 37 stopni, wkrótce zostać matką! metoda №3

Idź do szpitala, ale nie do ginekologa, a próbki krwi z żyły. Jest to jeden z najszybszych sposobów mówienia, skąd wiesz, że jesteś w ciąży bez testu, ponieważ badanie krwi do kropki nad „i”, nawet jeśli jeszcze nie rozpoczął opóźnienie. Generalnie, opóźnione miesiączki przez 2-3 tygodni lub dłużej występuje w dwóch przypadkach:

  • masz silną niewydolność hormonalną ;
  • nastąpiło poczęcie.

metoda №3

Jest jeszcze inna metoda domu, skąd wiesz, że jest w ciąży. Bez testu sprawiają, że trudne, ale nie niemożliwe. Musi być w stanie słuchać swojego ciała. Konieczne jest, aby rozpoznać te słabości najmniejsza zmiana w to występujące w pierwszym okresie po niezabezpieczonym stosunku. Niektóre kobiety mogą nawet czuć ciąża jest niemal w pierwszych godzinach po zapłodnieniu!

Eksperci przeciw!

Ogólnie rzecz biorąc, większość lekarzy i specjalistów w dziedzinie metod planowania rodziny są kategorycznie przeciwko domu określenia ewentualnej ciąży bez obecności teście! Mówią, że wnioski z gospodarstwa domowego lub tradycyjnych metod, opartych wyłącznie na:

  • identyfikacja rzekomej poczęcia objawów;
  • pomiaru podstawowej temperatury ciała.

W tym przypadku, ginekolodzy twierdzą, że metody domowe powinny być używane tylko zdrowe kobiety i kobiety z pre-menstruacyjny stabilny i bez przewlekłego charakteru choroby w każdym z narządów wewnętrznych! Oczywiście, że jest ustalenie, należy udać się do terapeuty. Dlatego lekarze i specjaliści są zachęcani do rozważenia, czy gra jest warta, bo można bezpośrednio skontaktować się z ginekologiem. Uwierz mi, nie ma nic pogardy i haniebne! Tym bardziej, że każda alternatywna metoda określania wczesnym okresie ciąży – obosieczny miecz!